Přejít k hlavnímu obsahu

Víte, jak vypadá vaše vagina? Nově ji můžete pojmenovat po zvířatech. Honosíte se titulem antilopy, kočky nebo snad buvola?

Určitě jste již slyšela výrazy jako lastura, pivoňka a další názvy, ať už méně či více lichotivé pro ženskou vaginu. Nyní přišla skandinávská šamanka s osmi novými druhy vaginy, které pojmenovala po zvířatech. Máte ‚‚tam dole” například lišku, ovečku či vlčici?

Podle koučky a šamanky Atheny Lund poznáte svou zvířecí vaginu dle vůně, teploty, vlhkosti, hloubky a chutě. Důležité je také umístění bodu G a vzdálenost mezi klitorisem a vchodem do pochvy. Dopřejte si s partnerem či bez něho hezký večer a vydejte se prozkoumat, jakým z osmi typů je vaše vagina.

Vyjící vlčice

Takovou ženu měl za sousedku snad každý. Při orgasmu ‚‚vyje“ tak hlasitě, že to slyší půlka ulice. Pokud se i vy můžete chlubit skvělými orgasmy během dvaceti až třiceti minut po zahájení postelových hrátek, máte relativně horkou a dostatečně vlhkou vaginu, pak jste jasná vlčice. Sen mnoha mužů a prokletí sousedů.

Kočka z Playboye

Není jich mnoho, ale podle Lund by mohla být kočičí vagina nazývaná tou nejhezčí. Jako jediná se prý objevila v časopise Playboy. Čím se vyznačuje? Nemá sebemenší chybičku - je maličká, bez jakýchkoliv záhybů, střední hloubky a někdo by ji nazval i elegantní. 

Orgasmická srna

Pokud se najdete v popisu níže, tak vězte, že v průmyslu, jenž natáčí filmy pro dospělé, byste byla za hvězdu. Vagina s názvem srna totiž dosahuje orgasmu během dvou až pěti minut! Je velmi hluboká, značně teplá, suchá a pozná se také podle sladkokyselé chuti. 


 

 

Vědci popsali osm druhů bradavek: Máte "normální", nebo kombinaci více druhů?

Vědci u žen obecně popsali osm druhů bradavek. Možná vás napadnou rozdíly ve vzhledu, některé jsou vhodnější ke kojení, jiné trošku méně. Velké, malé, růžové, tmavé, ale co jste možná nevěděli je fakt, že některé ženy mohou mít i kombinaci dvou druhů bradavek. Příroda si prostě umí poradit a někdy nám geny nakombinuje opravdu zajímavě.
svetzeny.cz

Horká antilopa

Podle názvu by se mohlo jednat o ušlechtilou vaginu, ale jejím majitelkám není moc co závidět. Problém je příliš vysoká teplota uvnitř vaginy. Dalo by se říci, že z ní sálá až horko. To má pak za následek rychlý úbytek vlhkosti, což může být při sexu velmi nepříjemné. Naštěstí existují lubrikační gely, které by vám neměly chybět v nočním stolku. 

Sladká ovečka

Roztomilé a šťastné jsou ovečky, když je vidíme kdesi na louce. Takové by měly být i ženy, jejichž vagina dostala pojmenování po kudrnatém zvířátku. Jejich vagina je extrémně vlhká a velmi horká. Chutná sladce a hloubkou by se dala přirovnat k Macoše. Orgasmu dosahuje během patnácti až dvaceti minut. 

Chladný buvol

Když si představíte buvola, je to velké a statné zvíře, které byste rozhodně nechtěla potkat tváří v tvář. Vagina žen tohoto typu je velmi vlhká a nejchladnější ze všech. Vyznačuje se čerstvou vůní, má velké stydké pysky, je mělká a chutná slaně. Vyvrcholení dosáhne po patnácti až dvaceti minutách. 

Chytrá liška

Šamanka ve svém rozdělení nezapomněla ani na vychytralou lišku. Podle Lunt jsou vaginy těchto žen velmi hluboké, teplota uvnitř je chladnější a chutnají přírodně. Na první pohled jsou lišky velmi plaché, ale pod správným vedením rychle roztají.  

Průměrná tanečnice

Posledním typem je vagina tanečnice. S přirovnáním se zvířetem sice nemá nic společného, ale koučka ji zařadila do své studie. Je nejběžnějším typem vaginy. Tanečnice má průměrnou hloubku a decentní vlhkost. Doba dosažení orgasmu bývá okolo čtyřiceti minut. K uspokojení tedy potřebuje nejvíce času ze všech a ani to se vždy nepovede.


 

Zdroj článku