Přejít k hlavnímu obsahu

Test osobnosti: Co o vás vypovídá vaše oblíbená květina?

Kdo by nemiloval květiny. Každý z nás má určitou oblíbenou květinu, kterou si domů kupuje do vázy pořád dokola. Věděli jste, že o vás tato preference určitého druhu květiny leccos vypovídá? Prozradí vaši povahu, vkus i charakterové vlastnosti.

Růže

Růže milují lidé, které se rozhodují raději srdcem než racionálně. V oblékání i bydlení preferujete nadčasový elegantní styl, který nikdy nevyjde z módy. Máte charisma a v lidé vás vnímají pozitivně. Jste romantická duše, avšak ve vašem vztahu nesmí scházet ani vášeň. Máte úzký okruh přátel, kterým můžete důvěřovat, nejradši trávíte čas s blízkými.

Tulipán

Tulipány milují sebevědomí lidé, kteří vědí, co od života chtějí. Rádi kombinujete různé styly, nedá se říct, že byste měli vyhraněný vkus v módě či bydlení. Života si užíváte plnými doušky, jste požitkář, který rád investuje do zážitků a dobrého jídla. Vaším největším koníčkem je cestování. Jarní únava vás nikdy netrápila, naopak v tomto období ožíváte.

Mohlo by se vám líbit

Runy podle data narození: Předurčují váš osud, co vás v životě čeká a nemine?

Existuje celkem 24 run, přičemž každý člověk má svou narozeninovou runu, která mu předurčuje jeho osud. Někteří lidé s hraničními daty narození dokonce mají runy dvě, pokud jste to vy, přečtěte si výklad obou dvou run.
svetzeny.cz

Chryzantéma

Milovníci chryzantém stojí nohama pevně na zemi. Jsou to racionálně smýšlející lidé, kteří lpí na tradicích. Jsou velmi šikovní a zruční. Nejvíce si užijí čas v kruhu rodinném. Své blízké rádi překvapují milými dárky a pozornostmi.

Narcis

Slovo narcis bývá spojováno s pýchou. Pro milovníky narcisů to ale vůbec neplatí. Je pravda, že jsou rádi středem pozornosti a baví ostatní, ale nejsou nafoukaní. Rádi si z věcí dělají legraci a jsou vždy dobře naladění. Bývají to ti nejlepší hostitelé, u kterých se návštěva skutečně pobaví. Na prvním místě jsou pro ně přátelé a rodina.

Info ikona
květina narcis

Slunečnice

Slunečnice mají v oblibě lidé, kteří jsou usměvaví a vždy pozitivně naladění. Ve společnosti druhých se cítíte skvěle a umíte ostatním zlepšit náladu. Vaší oblíbenou aktivitou je seznamování se s novými lidmi, nemáte problém dát se do řeči s úplně cizím člověkem.

Orchidej

Orchideje milují lidé, kteří jsou velmi atraktivní a obklopuje je jakási aura tajemna. Lidi přitahujete jako magnet, touží vás více poznat. Váš styl oblékání i bydlení se zakládá na precizní práci s detaily a doplňky, maličkostmi jste schopni zútulnit domov i ozvlášnit svůj outfit. Jste poctiví lidé, kteří vždy dodržují pravidla.

Mohlo by se vám líbit

Indiánské znamení zvěrokruhu: Zjistěte, které ze 12 znamení náleží právě vám

Znamení zvěrokruhu jako Lev, Štír nebo Beran Indiáni neznají. To je způsobeno skutečností, že v indiánské astrologii nezáleží na souhvězdích, ale rozhoduje stav přírody (rostliny, zvířata, skály, větry a roční období).
svetzeny.cz

Pivoňka

Jste pozitivní člověk, který vždy věří, že vše dobře dopadne. K druhým se chováte ohleduplně a empaticky. Váš styl oblékání bývá odvážný, nebojíte se nosit extravagantní módu, rádi vybočujete z davu.

Frézie

Frézie mají rádi lidé, kteří umí bezpodmínečně milovat a hluboké city a lásku chtějí i od svého partnera. Jsou to detailisté, kteří bývají velmi pečliví a jejich oku nic neunikne.

Lilie

Pakliže máte v oblibě lilie, značí to, že jste pořádkumilovní puntičkáři. Věci vždy dotahujete do konce a jste právem pyšní na své úspěchy. Dbáte na to, abyste vždy působili elegantně a upraveně. Rádi nabídnete pomocnou ruku druhým, jste velmi starostlivý člověk.

Sedmikrásky

Sedmikrásky milují laskaví lidé, kteří mají srdce na dlani. Jste čestní a zajímáte se o druhé. Snadno si najdete nové přátele, protože je s vámi zábava, ale zároveň lidi vyslechnete a poradíte jim. Také máte zdravé sebevědomí.

Mohlo by se vám líbit

Znamení zvěrokruhu a jejich otravné chování: Čím ostatní rozčilujete?

Které znamení zvěrokruhu ostatní nejvíc štve a proč? Každé z 12 znamení zvěrokruhu dělá věci, které ostatní z duše nenávidí. Jen to mnohdy nechtějí říkat nahlas, protože jim na vás i přesto všechno záleží. Čím rozčilujete své okolí vy?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Datum vašeho seznámení prozradí, zda váš vztah vydrží, nebo se rozpadne

Vzpomenete si ještě vůbec, kdy jste se seznámili? Z hlediska numerologie je to důležité, protože toto datum určuje směřování vašeho vztahu. Zjistěte, jak vypočíst vaše osudové číslo seznámení, které určuje, zda vám vztah vydrží, nebo se rozpadne.
svetzeny.cz