Přejít k hlavnímu obsahu

Test osobnosti: Co o vás vypovídá vaše oblíbená květina?

Info ikona
typologie oblíbená květina

Kdo by nemiloval květiny. Každý z nás má určitou oblíbenou květinu, kterou si domů kupuje do vázy pořád dokola. Věděli jste, že o vás tato preference určitého druhu květiny leccos vypovídá? Prozradí vaši povahu, vkus i charakterové vlastnosti.

Růže

Růže milují lidé, které se rozhodují raději srdcem než racionálně. V oblékání i bydlení preferujete nadčasový elegantní styl, který nikdy nevyjde z módy. Máte charisma a v lidé vás vnímají pozitivně. Jste romantická duše, avšak ve vašem vztahu nesmí scházet ani vášeň. Máte úzký okruh přátel, kterým můžete důvěřovat, nejradši trávíte čas s blízkými.

Tulipán

Tulipány milují sebevědomí lidé, kteří vědí, co od života chtějí. Rádi kombinujete různé styly, nedá se říct, že byste měli vyhraněný vkus v módě či bydlení. Života si užíváte plnými doušky, jste požitkář, který rád investuje do zážitků a dobrého jídla. Vaším největším koníčkem je cestování. Jarní únava vás nikdy netrápila, naopak v tomto období ožíváte.

Runy podle data narození: Předurčují váš osud, co vás v životě čeká a nemine?

svetzeny.cz

Chryzantéma

Milovníci chryzantém stojí nohama pevně na zemi. Jsou to racionálně smýšlející lidé, kteří lpí na tradicích. Jsou velmi šikovní a zruční. Nejvíce si užijí čas v kruhu rodinném. Své blízké rádi překvapují milými dárky a pozornostmi.

Narcis

Slovo narcis bývá spojováno s pýchou. Pro milovníky narcisů to ale vůbec neplatí. Je pravda, že jsou rádi středem pozornosti a baví ostatní, ale nejsou nafoukaní. Rádi si z věcí dělají legraci a jsou vždy dobře naladění. Bývají to ti nejlepší hostitelé, u kterých se návštěva skutečně pobaví. Na prvním místě jsou pro ně přátelé a rodina.

Info ikona
květina narcis

Slunečnice

Slunečnice mají v oblibě lidé, kteří jsou usměvaví a vždy pozitivně naladění. Ve společnosti druhých se cítíte skvěle a umíte ostatním zlepšit náladu. Vaší oblíbenou aktivitou je seznamování se s novými lidmi, nemáte problém dát se do řeči s úplně cizím člověkem.

Orchidej

Orchideje milují lidé, kteří jsou velmi atraktivní a obklopuje je jakási aura tajemna. Lidi přitahujete jako magnet, touží vás více poznat. Váš styl oblékání i bydlení se zakládá na precizní práci s detaily a doplňky, maličkostmi jste schopni zútulnit domov i ozvlášnit svůj outfit. Jste poctiví lidé, kteří vždy dodržují pravidla.

Indiánské znamení zvěrokruhu: Zjistěte, které ze 12 znamení náleží právě vám

svetzeny.cz

Pivoňka

Jste pozitivní člověk, který vždy věří, že vše dobře dopadne. K druhým se chováte ohleduplně a empaticky. Váš styl oblékání bývá odvážný, nebojíte se nosit extravagantní módu, rádi vybočujete z davu.

Frézie

Frézie mají rádi lidé, kteří umí bezpodmínečně milovat a hluboké city a lásku chtějí i od svého partnera. Jsou to detailisté, kteří bývají velmi pečliví a jejich oku nic neunikne.

Lilie

Pakliže máte v oblibě lilie, značí to, že jste pořádkumilovní puntičkáři. Věci vždy dotahujete do konce a jste právem pyšní na své úspěchy. Dbáte na to, abyste vždy působili elegantně a upraveně. Rádi nabídnete pomocnou ruku druhým, jste velmi starostlivý člověk.

Sedmikrásky

Sedmikrásky milují laskaví lidé, kteří mají srdce na dlani. Jste čestní a zajímáte se o druhé. Snadno si najdete nové přátele, protože je s vámi zábava, ale zároveň lidi vyslechnete a poradíte jim. Také máte zdravé sebevědomí.

Znamení zvěrokruhu a jejich otravné chování: Čím ostatní rozčilujete?

svetzeny.cz

Numerologie: Datum vašeho seznámení prozradí, zda váš vztah vydrží, nebo se rozpadne

svetzeny.cz