Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 5. do 11. února: Blíženci chtějí utíkat, Ryby budou zmatené

Info ikona
Znamení zvěrokruhu

Tento týden pocítíme energii vzdušného Vodnáře, pro kterého je důležitá nezávislost a svoboda. Právě tyto vlastnosti se nyní dostávají do popředí. Spolu s nimi můžete cítit i určitý chaos a přeskakování z jedné věci na druhou. Je třeba určit a dodržovat priority, snažit se o uzemnění. Co dalšího přichystaly planety pro zrozence jednotlivých znamení zvěrokruhu? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Pleta Mars, která vládne vašemu znamení je nyní v konstelaci s nepředvídatelným Uranem. Pokud se chcete v nějaké oblasti skutečně prosadit, je vhodný čas. Důležité bude, zejména hned na začátku týdne, udělat první krok, odhodlat se. Udělá to dojem na všechny lidi kolem vás, kterých se vaše záměry týkají. Mějte oči otevřené, tento týden nemůžete prohrát!

Býk

Můžete se těšit, milí Býci, tento týden budete dělat dojem. Slunce je na vrcholu vašeho horoskopu a podporuje vás v každém ohledu. Je čas této konstelace využít. Překvapivou příležitost může přinést něco, co souvisí se zahraničím, vyšším vzděláním či úředními záležitostmi. Uvědomte si však, že k úspěchu budete potřebovat podporu autorit.

Blíženci

Jste duše milující svobodu a právě teď máte chuť "od toho všeho utéct". Díky této touze budou mít mnozí z vás tendenci plánovat či rovnou realizovat různé cesty. Zkuste právě teď vybrat letní dovolenou. Zároveň máte teď skvělou příležitost polepšit si finančně. Můžete požádat i o půjčku či hypotéku. V osobní rovině se zvýší vaše potřeba fyzického kontaktu. Konec týdne by měl přát romantice.

 

5 znamení horoskopu, která se dožívají nejvyššího věku. Je mezi nimi to vaše?

Délka života závisí na mnoha faktorech, kdy mezi ty nejdůležitější patří životospráva, prostředí, v němž žijete, míra stresu, genetické předpoklady, ale i vaše zlozvyky. Nicméně podle astrologů jsou znamení zvěrokruhu, která mají předpoklady pro dlouhověkost. Přečtěte si, kterých pět znamení jde.
svetzeny.cz

Rak

Naproti vašemu znamení jdou momentálně tři planety – Merkur, Venuše a Mars. Merkur přirozeně podporuje komunikaci a Venuše vám připraví půdu pro láskyplné a vřelé vztahy zejména s těmi, kteří jsou vám úplně nejbližší. Aby nebyla situace tak růžová, karty zamíchá Mars, který vás podnítí k rozčilování zejména u lidí, u kteří vás možná hned nepochopí. Jste teď trochu citlivější, což není na škodu, ale zkuste si nebrat věci osobně.

Lev

Více spánku a celkově odpočinku. To teď doslova zoufale potřebujete. Nedělejte ze sebe hrdinu tím, že pojedete na doraz a budete ignorovat signály svého těla. Mohlo by se vám to brzy vymstít v podobě zdravotních problémů. Na druhou stranu ale budete v tomto týdnu poměrně produktivní a bude se vám dařit dokončit to, co jste začali. Díky Jupiteru si také získáte uznání okolí.

Panna

Jste nažhavení do práce a chcete toho stihnout co nejvíc. Protože máte ambice dosáhnout úspěchu, budete pracovat efektivně a účelně. Nebuďte samolibí! Kromě touhy prosadit se v práci si uvědomíte, že je potřeba zlepšit váš životní styl a udělat něco pro své zdraví. Čekají vás dost možná i různé společenské akce. Užijte si je, víkend bude plný romantických příslibů.

 

Který z antických bohů vládne vašemu znamení horoskopu: Blížencům bohyně moudrosti, Štírům vládne Hádes

Každé znamení zvěrokruhu má nejen svou vlastní charakteristiku, ale také svého vlastního boha nebo bohyni, kteří jsou s nimi nejvíc sladěni, propůjčují jim své jedinečné vlastnosti. Také hlídají, zda jdete v životě správným směrem. Jaký je váš mytologický bůh, či bohyně podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Váhy

Právě teď nemáte potřebu být příliš vážní. Chcete mít ze života radost a trochu se pobavit. Udělejte si teď čas na setkávání s přáteli. Užívejte si sportovní akce i zábavné aktivity s dětmi. Zároveň jsou zde také tři planety, které chtějí, abyste se zaměřili na domov, rodinu a své zázemí. Proto se můžete pustit do rekonstrukce a oprav v domácnosti a pomalu přemýšlet nad plány na jaro a léto.

Štír

Soustředíte se na domov a rodinu a možná i na pomoc svým rodičům. Život ale není jen o povinnostech, planety vám dají dostatek příležitostí, jak se také pobavit. Mnozí z vás budou také více než obvykle psát, číst a studovat; to vše se navíc bude odehrávat ve zrychleném tempu! Využijte své energie a zkuste dotáhnout do finiše úkoly, které vám z nějakého důvodu uvízly na mrtvém bodě.

Střelec

Začátek týdne vás zastihne plné síly a energie. Najednou uvidíte, že nic není problém a stihnete toho opravdu hodně. Produktivní budete zejména na začátku týdne. Vaše denní tempo se zrychlí, protože máte nabitý program plný pochůzek, setkání a vyřizování. Budete také hodně číst nebo se jinak vzdělávat. Současně s tím k vám planety přitahují peníze a přinášejí různé nápady, jak je vydělat. Využijte proto začátek tohoto týdne naplno - a pak se uvolněte, relaxujte a užívejte si.

 

Co přinese čínský rok dřevěného draka jednotlivým znamením: Čekejte příliv síly a nestálosti. Nudit se nebude nikdo z nás

Zatímco náš kalendářní rok nakousl již svůj druhý měsíc, čínský nový rok teprve klepe na dveře. Potrvá od 10. února 2024 a skončí 28. ledna 2025. Vždy ho provází coby patron některé z dvanácti zvířat, pro letošek je to Dřevěný drak. Mnohým znamením přinese zásadní změny, životní restarty a nečekané vzrušení.
svetzeny.cz

Kozoroh

Tento týden budete velmi snadno komunikovat a navazovat nové kontakty. Venuše má teď na vás velký vliv a lidé vás vnímají jako sympatické a okouzlující bytosti. Díky Merkuru a Marsu ve vašem znamení jste iniciativní, sebevědomí a připravení se ozvat. Slunce se mezitím nachází ve vašem domě peněz a podporuje vaši touhu zvýšit příjmy. Mějte oči otevřené. Jak se říká, nemůžete vyhrát, když si nekoupíte los.

Vodnář

Slunce je nyní ve vašem znamení a vy jste na vrcholu. Využijte tohoto požehnání, které se objevuje jednou za rok. Důležitý bude zejména začátek týdne, kdy můžete jít za tím, co chcete, a pravděpodobně to dostanete. Dovolte si i menší zákulisní pletichy a malé lsti, které nikomu neublíží a vám prospějí. Víkend bude obzvláště romantický a mnozí z vás prožijí tajný milostný románek. Pozor na jeho odhalení.

Ryby

Ve vašem znamení opět působí dva protichůdné vlivy a vy budete trochu zmatení. Jeden z nich ve vás vyvolá touhu vyhledat soukromí a užít si vlastní samotu v krásném prostředí. Druhý vliv vás nabádá, abyste se scházeli a stýkali se s lidmi. Dejte na to, co opravdu chcete, co cítíte, že je pro vás správně. Začátek tohoto týdne vám přinese skvělé příležitosti k dosažení vašich cílů. Nebojte se trochu si dupnout a ukázat, že jste dobří!

Zdroj článku