Přejít k hlavnímu obsahu

5 znamení horoskopu, která se dožívají nejvyššího věku. Je mezi nimi to vaše?

Info ikona
Starší lidi a horoskop

Délka života závisí na mnoha faktorech, kdy mezi ty nejdůležitější patří životospráva, prostředí, v němž žijete, míra stresu, genetické předpoklady, ale i vaše zlozvyky. Nicméně podle astrologů jsou znamení zvěrokruhu, která mají předpoklady pro dlouhověkost. Přečtěte si, kterých pět znamení jde.

Kozorozi jsou všeobecně odolní a dožívají se vyššího věku

O Kozorozích se oprávněně říká, že jsou to odolní jedinci, kteří leccos snesou. Máloco otřese s jejich psychikou a většinou se těší dobrému zdraví. Jejich povaha je navíc udržuje aktivní, takže bývají milovníci sportu. Díky jejich ambicím dosahují velkých úspěchů v kariéře, což jim zase snižuje míru stresu. Zachovávají si ve složitých situacích chladnou hlavu a nepropadají hned negativním myšlenkám. Navíc bývají poctiví v péči o své zdraví a navštěvují pravidelně lékaře.

Berani nepodceňují zdravotní potíže

Berani bývají silné povahy, které se řídí rozumem a nenechají se rozhodit ani složitějšími situacemi. Díky tomu se těší pevnému psychickému zdraví. Patří navíc mezi milovníky sportu a zdravé stravy, což jim vytváří zdravou životosprávu, která je pro dlouhověkost zásadní. Tráví hodně času venku na čerstvém vzduchu a nepodceňují své zdravotní potíže. Kdykoliv se vyskytne problém, jdou raději k lékaři, díky čemuž nic důležitého nezanedbají. V Japonsku a USA bylo hned několik lidí narozených v tomto znamení, kteří se dožili více než 110 let!

Velký horoskop lásky na únor 2024: Býky čeká vzrušující jízda, Střelce menší zemětřesení ve vztazích

Opět nám začíná měsíc, ve kterém budeme slavit svátek všech zamilovaných. Dost možná vás Valentýn nechává chladnými, ale přesto se podvědomě budete zaměřovat na svůj vztah, a to díky postavení planet Venuše a Marsu. Co čeká na poli lásky a milostných vztahů právě zrozence vašeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

Panny mají ze všech znamení horoskopu nejorganizovanější život

Panny mají všechno pečlivě naplánované, včetně sportu, stravy nebo preventivních prohlídek. Díky tomu mají jejich životy řád a Panny dobře vědí, jak se zachovat ve stresových situacích. Při zdravotních potížích ihned kontaktují svého lékaře a nenechávají nic náhodě. Preferují zdravý životní styl a našetřené peníze většinou investují do svého zdraví a vzhledu, díky čemuž většinou vypadají o mnoho let mladší, než jsou ve skutečnosti. Po celém světě se vyskytlo mnoho případů, kdy se lidé tohoto znamení dožili více než 115 let!

Tajemný středověký zápisník odhalil věštbu pro rok 2024: Krásné a teplé jaro, ale i nárůst nemocí

Z roku 2024 se ukrojil sotva první měsíc a vy už máte pocit, že to nebude právě nejsnazší rok? Podle tajuplného zápisníku ze 14. století se nemýlíte, měl by vás čekat rok plný nástrah a těžkostí.
svetzeny.cz

Váhy žijí v harmonii se světem a mají nízkou hladinu stresu

Pro Váhy je velmi důležitý klid a stabilita. Nemají rády změny a každé větší rozhodnutí ve svém životě pečlivě zvažují. Díky tomu žijí v harmonii se světem i se sebou samými, což jim drží hladinu stresu na minimu. V jejich životě je navíc mnoho lásky a lidí, na které se mohou v případě problémů obrátit, což je činí odolnějšími v krizových situacích. Péči o své zdraví i vzhled si doslova užívají a stejně jako Panny vypadají o mnoho let mladší.

Býkům přispívá k dlouhověkosti jejich rozvážnost

Býci nemají rádi rizika a raději vždy jdou na jistotu. V životních rozhodnutích jsou velmi rozvážní a opatrní, díky čemuž si drží hladinu stresu velmi nízko. Milují pohodlí a většinou žijí v útulném a pohodlném prostředí. Zároveň se však vyhýbají potenciálním rizikům spojeným s neaktivním způsobem života, a tak věnují dost času sportu a zdravé výživě. Díky jejich opatrnosti také nikdy nepodceňují, pokud se u nich vyskytnou nějaké zdravotní obtíže a raději vždy včas navštíví lékaře. Ženy ve znamení Býka bývají fyzicky velmi zdatné a za péči o své tělo se nezdráhají utratit hodně peněz.

Zdroj článku