Přejít k hlavnímu obsahu

Sesterská znamení zvěrokruhu: Zjistěte, s kým si budete rozumět. Blíženci mají blízko ke Střelcům, Lev a Vodnář tvoří dokonalý kontrast

Sesterská znamení zvěrokruhu mohou být učiněnými protipóly, přesto si zvláštním způsobem rozumí. Se kterým znamením je kompatibilní to vaše? Tak například Berani si rozumí s Váhami, Blíženci mají blízko ke Střelcům.

Co jsou to sesterská znamení zvěrokruhu?

Tzv. sesterská znamení zvěrokruhu jsou unikátní v tom, že v určitých ohledech jsou učiněnými protipóly, ale v mnoha věcech si zároveň rozumí. Ačkoliv jsou tato znamení rozdílná, navzájem k sobě chovají úctu a respekt. Stejně jako sestry spolu žijí v dokonalé rovnováze, i když je občasná šarvátka také nemine. Sesterská znamení se nemusí zrovna mít v lásce, ale když jde do tuhého, navzájem se podpoří. Níže naleznete šest kompatibilních sesterských dvojic znamení.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Růžový úplněk neovlivní všechny! Minimální vliv má na Býky nebo Štíry

16. dubna zažijeme úplněk v celé své kráse a přinese s sebou pořádný chaos – ale ne pro tato znamení zvěrokruhu. Teď je nic a nikdo nemůže rozhodit.
svetzeny.cz

Berani si rozumí s Váhami

První sesterskou dvojicí je Beran – Váhy. Jejich energie se totiž vzájemně vyvažuje. Beran je velmi nestálý a spontánní. Je prakticky nemožné jej ukočírovat, vymyká se kontrole. Váhy mají naprosto protikladnou energii, snaží se ve svém životě nastolit harmonii, pohodu a klid. Dovedou brzdit Beranův rychlý životní styl. Beran dává zase Vahám na oplátku různé impulzy.

Býk tvoří skvělé kombo se Štírem

Obě tato sesterská znamení spojuje, že milují vše krásné a luxusní. Býk je rozený požitkář, který se rád za svou tvrdou práci odmění nezapomenutelnými zážitky a materiálními věcmi. Štír ze života také touží vytěžit maximum. Jen k tomu přistupuje trochu jinak, uvědomuje si, že život je krátký a snaží se nepromarnit žádný den. I když jsou tato znamení rozdílná, shodují se v tom, že život se má žít naplno.

Blíženci mají blízko ke Střelcům

Blíženci a Střelci k sobě mají blízko osobnostně, ač se to možná na první pohled nezdá. Obě znamení jsou velmi zvídavá. Blíženci rádi zkoumají záhady života a učí se novým věcem, to jim dokonce jde nejlépe ze všech znamení zvěrokruhu. I Střelci v sobě mají neuvěřitelný zápal po vědění, a tak si s Blíženci dovedou hodiny povídat.

Raci a Kozorozi mají společnou vlastnost

Jak by si emocionální Raci rozumět se striktně racionálními Kozorohy? Spojuje je jedna vlastnost, která je u obou znamení velmi výrazná, a to je starostlivost. Obě tato znamení jsou velmi pečující a rodina je pro ně vším. K rodičovské lásce přistupují zcela odlišně, Rak rád své děti rozmazluje a hýčká, Kozoroh zase dbá na jejich vzdělání a podpoří je v plnění snů. Zodpovědnost, starostlivost a pečlivost však lze najít u obou.

Mohlo by se vám líbit

Růžový úplněk ve Vahách nastane na Bílou sobotu: Přináší harmonii. Život může změnit Beranům, Rakům a Kozorohům

Již brzy nastane růžový velikonoční úplněk ve Vahách. Přináší nám kýženou harmonii, která vyrovnává agresivní beraní energii. Život může změnit celkem čtyřem znamením, Vahám, Beranům, Rakům a Kozorohům.
svetzeny.cz

Lev a Vodnář tvoří dokonalý kontrast

Lev a Vodnář jsou příkladem dvojice, kde se vzájemné energie vyrovnávají. Lvi jsou hodně kontaktní, s lidmi se spojují spíše na fyzické úrovni (doteky, objetí atd.), kdežto Vodnáři dovedou k druhým přilnout emocionálně a psychicky. Tato znamení se navzájem od sebe hodně naučí. Vodnář i Lev vytváří hluboká pouta, ale každý svým vlastním způsobem.

Sesterská dvojice Panna a Ryby

Sesterská dvojice Panna – Ryby je opět krásným příkladem toho, jak se energie znamení vyrovnávají. Panna je velmi praktická a racionální, kdežto Ryby mívají neustále hlavu v oblacích. Mezi přednosti Panny patří logické myšlení, vyrovnanost a inteligence, Ryby zas oplývají kreativitou, uměleckým talentem a bujnou fantazií. Navzájem se mohou obohatit.

Zdroj: Your Tango

Mohlo by se vám líbit

Víkendová tarotová předpověď: Dle kartářky dá Rytíř mečů věci do pohybu, Ďábel vnáší pochybnosti

Co nás čeká a nemine o velikonočním víkendu? Na tuto otázku odpovídá zkušená kartářka Alice Cross. Zjistěte, co značí vytažené karty – Rytíř mečů a Ďábel. Jejich energie ovlivní naše životy, na co je třeba se o následujícím víkendu soustředit?
svetzeny.cz