Přejít k hlavnímu obsahu

Sesterská znamení zvěrokruhu: Zjistěte, s kým si budete rozumět. Blíženci mají blízko ke Střelcům, Lev a Vodnář tvoří dokonalý kontrast

Info ikona
Sestry

Sesterská znamení zvěrokruhu mohou být učiněnými protipóly, přesto si zvláštním způsobem rozumí. Se kterým znamením je kompatibilní to vaše? Tak například Berani si rozumí s Váhami, Blíženci mají blízko ke Střelcům.

Co jsou to sesterská znamení zvěrokruhu?

Tzv. sesterská znamení zvěrokruhu jsou unikátní v tom, že v určitých ohledech jsou učiněnými protipóly, ale v mnoha věcech si zároveň rozumí. Ačkoliv jsou tato znamení rozdílná, navzájem k sobě chovají úctu a respekt. Stejně jako sestry spolu žijí v dokonalé rovnováze, i když je občasná šarvátka také nemine. Sesterská znamení se nemusí zrovna mít v lásce, ale když jde do tuhého, navzájem se podpoří. Níže naleznete šest kompatibilních sesterských dvojic znamení.

Berani si rozumí s Váhami

První sesterskou dvojicí je Beran – Váhy. Jejich energie se totiž vzájemně vyvažuje. Beran je velmi nestálý a spontánní. Je prakticky nemožné jej ukočírovat, vymyká se kontrole. Váhy mají naprosto protikladnou energii, snaží se ve svém životě nastolit harmonii, pohodu a klid. Dovedou brzdit Beranův rychlý životní styl. Beran dává zase Vahám na oplátku různé impulzy.

Býk tvoří skvělé kombo se Štírem

Obě tato sesterská znamení spojuje, že milují vše krásné a luxusní. Býk je rozený požitkář, který se rád za svou tvrdou práci odmění nezapomenutelnými zážitky a materiálními věcmi. Štír ze života také touží vytěžit maximum. Jen k tomu přistupuje trochu jinak, uvědomuje si, že život je krátký a snaží se nepromarnit žádný den. I když jsou tato znamení rozdílná, shodují se v tom, že život se má žít naplno.

Blíženci mají blízko ke Střelcům

Blíženci a Střelci k sobě mají blízko osobnostně, ač se to možná na první pohled nezdá. Obě znamení jsou velmi zvídavá. Blíženci rádi zkoumají záhady života a učí se novým věcem, to jim dokonce jde nejlépe ze všech znamení zvěrokruhu. I Střelci v sobě mají neuvěřitelný zápal po vědění, a tak si s Blíženci dovedou hodiny povídat.

Raci a Kozorozi mají společnou vlastnost

Jak by si emocionální Raci rozumět se striktně racionálními Kozorohy? Spojuje je jedna vlastnost, která je u obou znamení velmi výrazná, a to je starostlivost. Obě tato znamení jsou velmi pečující a rodina je pro ně vším. K rodičovské lásce přistupují zcela odlišně, Rak rád své děti rozmazluje a hýčká, Kozoroh zase dbá na jejich vzdělání a podpoří je v plnění snů. Zodpovědnost, starostlivost a pečlivost však lze najít u obou.

Lev a Vodnář tvoří dokonalý kontrast

Lev a Vodnář jsou příkladem dvojice, kde se vzájemné energie vyrovnávají. Lvi jsou hodně kontaktní, s lidmi se spojují spíše na fyzické úrovni (doteky, objetí atd.), kdežto Vodnáři dovedou k druhým přilnout emocionálně a psychicky. Tato znamení se navzájem od sebe hodně naučí. Vodnář i Lev vytváří hluboká pouta, ale každý svým vlastním způsobem.

Sesterská dvojice Panna a Ryby

Sesterská dvojice Panna – Ryby je opět krásným příkladem toho, jak se energie znamení vyrovnávají. Panna je velmi praktická a racionální, kdežto Ryby mívají neustále hlavu v oblacích. Mezi přednosti Panny patří logické myšlení, vyrovnanost a inteligence, Ryby zas oplývají kreativitou, uměleckým talentem a bujnou fantazií. Navzájem se mohou obohatit.

Zdroj: Your Tango