Přejít k hlavnímu obsahu

Kdy mít svatbu: Astrologie a numerologie mají jasno. Některé dny vám přinesou štěstí, jiným číslům se ale raději vyhněte

Konečně jste se od partnera dočkala vytouženého prstýnku a svatbu byste ráda stihla ještě letos? Nechte si poradit, která letošní data nejvíc přejí lásce podle numerologie a postavení hvězd.

Pokud se neplánujete brát například v den výročí vašeho seznámení, vybrat datum svatby není právě snadný úkol. Zejména, pokud hodláte sňatek uzavřít ještě letos a teprve začínáte plánovat, termíny matrik i oblíbených svatebních destinací mohou být už hodně okleštěné. Jestliže nemáte zatím žádné datum a vdávat se chcete ještě letos, nechte si poradit od astrologie, numerologie nebo čínského horoskopu.

Numerologie a astrologie totiž věří, že některé dny jsou pro svatbu vhodnější než jiné. Uspořádání hvězd v daný konkrétní den nebo numerologické hodnoty čísel v datu může totiž pomoci uzavřeným svazkům ke štěstí, větší romantice a může vám pojistit, že právě vám to vydrží. 

Čínský horoskop doporučuje osmičku

Podle čínského horoskopu je letošním šťastným dnem pro svatbu 8. srpen. Osmička, v tomto případě dokonce zdvojená, je v asijské kultuře obecně číslo spojené se štěstím a prosperitou, ale také úspěchem a bohatstvím. Osmička také připomíná nekonečno, v kontextu manželství tak slibuje neutuchající lásku.

Podle čínského horoskopu bude ale neméně šťastný každý osmý den v kalendářním měsíci, pokud by vám nevyhovovalo vdávat se uprostřed léta. V letošním roce draka jsou lásce nakloněné především měsíce květen, červenec, srpen, říjen a listopad. Za šťastné pro uzavření manželství lze v tyto měsíce považovat také dny spojené s číslem 2, 8, 13, 14, 17, 20, 25 a 29. Naopak se vyvarujte čísla čtyři, to se v čínské astrologii pojí se smůlou v lásce a dokonce smrtí.

Otevřená zpověď milenky: Prozrazuje, co manželky možná vůbec netuší. Muži touží nejen po respektu

Nevěra je tématem, které se v souvislosti se vztahy řeší velmi často. Ponechme teď stranou fakt, že nevěrné bývají i ženy a pojďme se zaměřit na muže. Našli jsme otevřenou zpověď milenky mnoha ženatých mužů, která pomáhá odkrýt důvody mužské nevěry. Důvody mohou být překvapivé a dost možná o nich manželky často ani netuší.
svetzeny.cz

Novoluní lásce přeje

Řídit se můžete i podle fází Měsíce. Šťastným dnem pro svatbu je zejména novoluní, představuje naději, příznivý potenciál a přeje novým začátkům. V roce 2024 nás novoluní čekají ještě 8. dubna, 7. května, 6. června, 5. července, 4. srpna, 2. září, 2. října, 1. listopadu, 1. prosince a 30. prosince. Obzvláště prodchnuté štěstím bude novoluní ve Vahách, které nastane 2. října, a také novoluní v Kozorohu, které připadá na 30. prosince. 

Superměsíc naplní váš den energií

Také úplněk je dnem, který může dodat vaší svatbě jiskru. Zejména jedná-li se o tzv. superúplněk, který letos nastane 19. srpna, 18. září, 17. října a 15. listopadu. Úplněk je časem spojeným s pozitivními změnami a zvýšenou energií. Přeje také sexuální vášni, což oceníte o svatební noci. 

Numerologie manželství: Jaké bude podle čísel to vaše?

Manželství je významnou událostí v životě snad každého a aby vydrželo, musí se obě strany snažit. Základní prvky šťastného manželství jsou respekt, komunikace, jednota a možnost kompromisu. Má na něj vliv spousta věcí, například také numerologie. Právě numerologie manželství může určit, jakým směrem se bude ubírat, prozradí osobnostní rysy, kariéru i další cestu.
svetzeny.cz

1. máj pod vlivem Jupiteru

Na uzavřený sňatek může mít vliv i postavení hvězd a planet. Sledovat se vyplatí především Jupiter, planetu spojenou s hojností, naplněním a prosperitou. Za šťastný se považuje den, kdy se Jupiter přesune z jednoho znamení zvěrokruhu do druhého. Tato cesta trvá zhruba třináct měsíců, letos tedy nastane jedinkrát, a to 1. května, kdy se přesune ze znamení Berana do znamení Býka. Pokud nevěříte pověře, že sňatky uzavřené v květnu nekončí šťastně, může to být právě váš vyvolený datum.

Dvojka a čtyřka lásce přeje

Šťastným číslem v roce 2024 je podle numerologie dvojka a čtyřka, můžete vsadit i na jejich spojení. Pokud plánujete jen malý obřad bez zbytečných serepetiček, mohli byste ho stihnout ještě v dubnu. Čtvrtý měsíc je v letošním roce lásce nakloněn, zejména dny 2., 4. a 24. dubna. Posloupnost čísel v datu slibuje štěstí, harmonii a požehnání. Dvojka představuje rovnováhu a mír, čtyřka odhodlání a praktičnost. Dle numerologie neuděláte ale špatně, ať si za termín sňatku vyberete 24. den jakéhokoli letošního měsíce. Mělo by vám to do manželství přinést rovnováhu, stabilitu, trpělivost a prosperitu.

Zdroj článku