Přejít k hlavnímu obsahu

Dubnové novoluní v Beranu: Tentokrát přichází i se zatměním, které bude mít silný dopad na váš život

Novoluní, které nastane 20. dubna 2023, je již druhé novoluní ve znamení Berana v tomto astrologickém roce. K tomu se také kryje s obdobím zatmění, což zvyšuje jeho intenzitu a význam. Tato kombinace energeticky nabitého novoluní a období zatmění může mít silný dopad na vaše životy.

Nejhorší paměť podle znamení zvěrokruhu: Čtveřice, která si nezapamatuje vůbec nic. Panny ani Býky zde nehledejte

Občas zapomenete, kam jste dali klíče nebo mobil? Musíte se vrátit a prohledat celý byt. Když se to stane občas, člověk nad tím mávne rukou. Když však zapomínáte víc a víc, už je to na pováženou. Možná patříte ke znamením, která jsou zapomnětlivá.
svetzeny.cz

Novoluní v Beranu nutí k akci

Novoluní s sebou přináší energii nového začátku, kterou můžete využít k transformaci a posunu vaší osobní i duchovní cesty. Letos jde o druhé novoluní v ohnivém Beranu, který je spojený s odvahou, iniciativou a energií. Díky tomu se energie novoluní zdvojnásobuje a nabízí vám jedinečnou příležitost k novému začátku a objevení vaší vnitřní síly. Toto novoluní vám může poskytnout potřebnou energii a odhodlání k tomu, abyste se pustili do nových projektů a výzev. Během novoluní nastane ideální čas pro očistu a osvobození se od starých vzorců chování. Tato energie vám může poskytnout sílu a odvahu k tomu, abyste se odprostili od minulosti a začali znovu. Ptejte se, co už nefunguje, co vás drží zpátky a co byste rádi změnili. Toto novoluní vám může poskytnout podporu a energii k tomu, abyste se odvážili udělat krok vpřed a začali úplně od začátku.

Největší nevěrníci podle horoskopu: Blíženci vás využijí, Berani podvádějí z nudy

Nevěra se bohužel vyskytuje v mnoha vztazích a snad každý se s ní, v nějaké formě, setkal nebo byl přímo jejím účastníkem. Kdo má sklony k nevěře? Každé znamení zvěrokruhu má své jedinečné rysy a chování, takže vás asi nepřekvapí, že někdo má k něčemu větší predispozice. Jak je to s nevěrou?
svetzeny.cz

Najděte odvahu a stůjte si za svým

Jedním z klíčových aspektů tohoto novoluní je sebeuvědomění a sebevyjádření. Beran je znamením, které je spojeno s individualitou a autentičností. Toto novoluní vás může povzbudit k tomu, abyste se více soustředili na své vlastní potřeby a touhy a naučili se vyjádřit své pravé já. Může vám také pomoct najít odvahu k tomu, abyste si stáli za svými vlastními názory a přesvědčeními. Toto novoluní je ideální k prozkoumání vlastní identity a sebeobjevování, jelikož Beran je spojen s nalezením vlastního já a posilováním osobní identity. Může vás povzbudit k tomu, abyste se zaměřili na vaše vlastní potřeby, sny a cíle a začali se projevovat ve světě po svém. Můžete se ptát sami sebe, kdo opravdu jste a co opravdu chcete, a díky energii novoluní jít tvrdě za svým.

Nejsobečtější znamení zvěrokruhu: Beran vám nenechá ani poslední sousto, Panna vás řekne i to, co nechcete

Nemůžeme být všichni dokonalí, ale některá znamení zvěrokruhu mají tendenci být vyloženě sobečtí. Přiznejme si to. Všichni máme sobecké sklony, a to je v pořádku! Někteří z nás však mají tendenci používat tuto vlastnost o něco častěji než ostatní. Kdo patří mezi nejsobečtější znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Zaměřte se na své duševní i fyzické zdraví

Dubnové novoluní je příznivé pro fyzickou aktivitu a pohyb. Může vás nutit více se zaměřit na své fyzické zdraví a kondici a začít se více hýbat. Může vám také pomoct nalézt nový zájem o sport nebo jinou formu fyzické aktivity, která vás bude bavit a těšit. Dejte si pozor na intenzivní a impulsivní energii dubnového novoluní. Můžete být náchylní k riskování nebo impulzivnímu jednání. Je důležité si uvědomit, že tato energie může být silná a může vás vést k nerozvážným rozhodnutím nebo akcím, kterých byste později mohli litovat. Proto je důležité zachovávat chladnou hlavu a být stále v kontaktu se svou intuicí a vnímat různé signály, které vám vaše tělo, mysl a duše posílají. Období zatmění, které se kryje s tímto novoluním, může přinést hlubší očistu vašich emocí a myšlenek. Může vám ukázat, které aspekty vašeho života již nejsou pro vás přínosné a co je potřeba opustit. Věnujte čas sebereflexi, která vás může připravit na nové začátky.

Zdroj článku