Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop zdraví na prosinec 2023 pro všechna znamení. Co čeká na to vaše?

Info ikona
Horoskop zdraví

Letošní prosinec se nese ve znamení mrazivého počasí a je třeba o to více posilovat imunitu. Během oslav vánočních svátků si také musí některá znamení dávat pozor, aby příliš nezatěžovala svůj žaludek. Připravte své tělo na nový rok a přečtěte si, co vás a vaše znamení horoskopu může podle astrologů během prosince potkat za zdravotní potíže.

Beran

V prosinci budete mít tendenci ke stresu, který vám může způsobit potíže s vysokým krevním tlakem a krevním oběh. Od 16. prosince zvolněte, přestaňte tolik prožívat vánoční úklid a shánění dárků a věnujte čas i sami sobě. Buďte opatrní, protože chronické bolesti mohou ovlivnit vaši celkovou energii.

Býk

Tento měsíc vás mohou potkat zdravotní potíže, především se žaludkem, očima nebo hrudníkem. V žádném případě žádné z nich neignorujte a věnujte náležitou pozornost vašemu zdraví. Zajímejte se také o zdraví vašeho partnera, který může mít také tendence zanedbávat své zdraví. Našlapujte opatrně, především na náledí vám hrozí menší nehody a úrazy. Pokud nebudete spát během prosince dostatek hodin, po 27. prosinci se u vás mohou objevit zbytečné zdravotní potíže.

Blíženci

Během prosince se zaměřte na zdravou výživu, obzvlášť po 16. prosinci, pokud nechcete mít zbytečné problémy se žaludkem. Pokud trpíte chronickým onemocněním, mělo by se to během tohoto měsíce zlepšit. Po 25. prosinci byste se mohli dostat do stresové situace, buďte proto připraveni a mějte pevné nervy.

Rak

Zaměřte se na své zdraví a na zdraví svých dětí. Snažte se vytvářet dobrou rodinou harmonii a pohodovou atmosféru, abyste se vyhnuli stresu. Po 16. prosinci by se měli zlepšit vaše žaludeční či srdeční potíže. V prosinci se zaměřte na zdravou stravu a dostatek pohybu, abyste posílili vaší vitalitu.

Lev

V prosinci věnujte hodně času odpočinku. Obavy o zdraví vaší matky ve vás mohou nahromadit mnoho stresu, který musíte odbourat relaxačními technikami. Může vás potkat chřipka a potíže s krevním tlakem, proto posilujte svoji imunitu a dbejte na vyváženou stravu. Šetřete si energii, protože po 16. prosinci bude některý člen rodiny potřebovat vaši péči.

Panna

Začněte pomalu, ale jistě měnit váš životní styl k lepšímu. Jenom tak se zbavíte zdravotních potíží, které se vám neustále vracejí. Dbejte na přísun vitamínů, abyste se vyhnuli sezónní chřipce. Po 27. prosinci váš čekají emoční výkyvy, proto si připravte něco, čím se odreagujete.

Jak poznáte, že jste prokletí: Prokletí je vzácné, ale určitý typ osob postihuje častěji. Patříte mezi ně?

svetzeny.cz

Váhy

Pokud jste dosud lenošili, nyní je na čase obnovit vaší cvičební rutinu. Zanechte nezdravého stravování, jinak vás čekají nemalé zdravotní potíže. Po 16. prosinci se mohou zlepšit vaše potíže s očima a postupně odezní i bolesti hlavy.

Štír

Zajděte si na masáž, zkuste akupunkturu nebo navštivte wellness. Tento měsíc musíte zmírnit stres, který se ve vás nahromadil kvůli obavám o zdraví někoho z rodiny. Pokud se vám nepodaří do 16. prosince zmírnit váš stres, poraďte se raději s odborníkem, abyste se vyhnuli úzkostem.

Střelec

Věnujte pozornost i těm nejmenším bolestem, protože se můžou vystupňovat. Po 16. prosinci začněte pravidelně meditovat a také vynechejte nezdravé potraviny. Věnujte se relaxačním technikám, abyste zmírnili stres. Chronický stres totiž může vyústit v problémy s očima nebo srdcem. Po 27. prosinci začněte plánovat preventivní prohlídky.

Kozoroh

V prosinci vás mohou potkat některé sezónní onemocnění, ale hvězdy vám slibují rychlé uzdravení. Po 16. prosinci se můžete cítit lehce bez energie, zařaďte proto do vaší stravy více zeleniny a ovoce. Zbytečně se nikam nehoňte, protože budete ve spěchu náchylnější ke zranění.

Vodnář

Tento měsíc budete plni energie a konečně se začnou zlepšovat vaše chronická onemocnění. Nepolevujte však a dbejte a udržujte se v kondici. Kolem úplňku u vás totiž mohou nastat problémy s hrudníkem nebo žaludkem.

Ryby

Zanedbávali jste prevenci a některé zdravotní potíže jste zcela ignorovali. Tento měsíc je na čase to napravit, aby se vaše problémy ještě nezhoršily. Cvičte opatrně, abyste si nezpůsobili zbytečné bolesti kloubů a svalů. Po 16. prosinci vás čeká úleva od některých zdravotních potíží, jako jsou bolesti kolen nebo krku.

Týdenní horoskop od 4. do 10. prosince: Beranům se vrátí energie, Štíry čeká klid a Vodnáři si užijí večírky

svetzeny.cz

Zdroj článku