Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na týden od 18. do 24. září: Na Blížence čeká stres, Berani by měli zapřemýšlet nad vztahy

Info ikona
Horoskop

Zajímá vás, co vás v nadcházejícím týdnu čeká podle hvězd? Přečtěte si astrologické předpovědi, které vám přinášejí pohled do budoucnosti. Připravte se na zajímavý a pestrý týden plný možností a výzev, které jsou pro každé znamení různé. Co čeká podle astrologické předpovědi právě na vaše znamení?

Zářijové novoluní 2023 ve znamení Panny: Vyvarujte se přílišné kritice a chraňte si oči i uši

svetzeny.cz

Týdenní horoskop pro Berany

Tento týden vám přináší zvýšenou aktivitu v oblasti spojení a vztahů. Je čas se zamyslet nad tím, s kým trávíte čas a jak vás tato společnost ovlivňuje. Můžete získat inspiraci od lidí kolem sebe, takže buďte otevření novým vztahům a zážitkům. Připravte si seznam úkolů a pusťte se do nich s plným nasazením. Trpělivost je klíčem k úspěchu.

Týdenní horoskop pro Býky

Pro Býky je tento týden plný možností a expanze. Jupiter vám dává odvahu opustit svou komfortní zónu a prozkoumat nové vášně a kariérní cesty. Máte velké sebevědomí, takže se nebojte požádat o novou práci, vyrazit na dobrodružství nebo vyjádřit své city. Udělejte si čas na zábavu a vychutnejte si poslední teplé dny.

Týdenní horoskop pro Blížence

Tento týden je pro vás plný stresu a výzev. Venuše a Jupiter vás nabádají k tvrdé práci a soustředění na vaše povinnosti. Hledejte rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Sdělte ostatním své názory a obavy. Udělejte si také plány na zábavné aktivity s přáteli.

Týdenní horoskop pro Raky

Tento týden se zaměřte na práci a kariéru. Možná máte pocit, že v této oblasti něco není v pořádku, tak to raději zkontrolujte. Nebojte se analyzovat své pracovní prostředí a hledat řešení pro lepší pracovní podmínky. Neváhejte ostatním sdělit své myšlenky a názory.

Týdenní horoskop pro Lvy

Po několika náročných měsících konečně sklízíte plody svého úsilí. Venuše vám přináší lásku a krásu do života, takže si užijte romantické chvíle a péči o sebe. Zamyslete se nad svými cíli a přáními pro nadcházející rok. Se Sluncem vstupujícím v sobotu do Vah se vaše komunikace stane důležitou součástí vašeho života. Využijte své schopnosti spojení s lidmi a budujte nové vztahy.

Týdenní horoskop pro Panny

Energie Venuše a Jupitera vám dodává vášeň pro dobrodružství. Nebojte se opustit rutinu a vydat se na cesty. Pečujte o sebe a svůj domov. Udělejte si kolem sebe pořádek, abyste se cítili doma dobře. Buďte otevření a sdílejte své pocity s ostatními lidmi.

4 znamení, která se dají snadno ovlivnit. Patříte mezi ně?

svetzeny.cz

Týdenní horoskop pro Váhy

Venuše vám dává schopnost komunikace a váš kruh přátel se rozšiřuje. Využijte tento týden k setkání s různými lidmi a vytváření nových vztahů. Věnujte se péči o své zdraví a fyzickou kondici. Zlepšete svůj životní styl a udržujte kolem sebe pořádek.

Týdenní horoskop pro Štíry

Tento týden bude pro vás plný zábavy a dobrodružství. Buďte otevření novým zážitkům a nebojte se opustit svoji komfortní zónu. Můžete se věnovat uměleckým projektům nebo koníčkům, které vás baví. Od soboty bude vaše komunikace více aktivní a harmonická.

Týdenní horoskop pro Střelce

Tento týden vám přináší vzrušující a harmonickou energii. Vaše komunikace bude aktivní a efektivní, což vám pomůže navazovat nová spojení a budovat vztahy. Mějte otevřenou mysl a buďte ochotní naslouchat názorům druhých. V práci se vám podaří řešit problémy a projekty budou postupovat hladce.

Týdenní horoskop pro Kozorohy

Se seznamy úkolů a plánováním budete jako ryba ve vodě. Nezapomeňte si také dopřát odměnu za své úsilí. Buďte upřímní ve svých konverzacích a hledejte konstruktivní řešení. Od soboty se začnete více zaměřovat na kariéru a můžete očekávat uznání za svou práci.

Týdenní horoskop pro Vodnáře

Buďte sami sebou a nebojte se vyjádřit svoji osobnost. Venuše vám přináší lásku a krásu do života, takže si užijte hezké chvilky. Naučte se sdílet své myšlenky. Buďte upřímní a nebojte se vyjádřit své názory, ale dejte pozor, abyste jimi někomu neublížili.

Týdenní horoskop pro Ryby

Venuše vám dává schopnost radovat se z maličkostí a Jupiter vás povzbuzuje k opuštění komfortní zóny. Buďte otevření novým zážitkům a dobrodružstvím, které si nejlépe užijete ve společnosti svých nejbližších.