Přejít k hlavnímu obsahu

Zářijové novoluní 2023 ve znamení Panny: Vyvarujte se přílišné kritice a chraňte si oči i uši

Co nás čeká během zářijového novoluní? Toto novoluní, které se uskuteční dne 15. září 2023, nese astrologické znamení Panny. Panna je zemské znamení, což znamená, že má tendenci být praktická, důsledná a vyniká logickým myšlením. Lidé narození ve znamení Panny bývají realisti, kteří stojí pevně nohama na zemi a jsou velmi kritičtí a analytičtí.

Mohlo by se vám líbit

4 znamení, která se dají snadno ovlivnit. Patříte mezi ně?

Někdo je nerad do něčeho tlačen a dává si velký pozor na to, aby ho druzí neovlivňovali. Pokud s něčím nesouhlasí, nedonutíte je k ničemu. Existují však takoví lidé, kteří jsou snadno ovlivnitelní. Říkají vám lidé co si myslí a vy nad tím hodně přemýšlíte? Máte pocit, že pravdu mají všichni a snadno inklinujete právě k tomu názoru, který vám někdo říká? Jste ti, které druzí snadno ovlivní?
svetzeny.cz

Novoluní v září 2023 bude pod vlivem Panny

Novoluní nás čeká dne 15. září 2023 v 3:39 a tentokrát se bude odehrávat pod vlivem znamení Panny. Zářijové novoluní může mít vliv na vaše trávicí orgány, včetně střev a slinivky břišní, ale také na vaše smyslové orgány, jako jsou oči a uši. Dopřejte si tento den k odpočinku a soustřeďte se na to, co se uvnitř vás děje. Nezapomeňte udržovat správný pitný režim a nepřetěžovat svůj organismus. Pokud budete potlačovat silné emocionální reakce, zkuste jim raději dát prostor, prožít je a snažit se jim porozumět.

Jak nás novoluní ovlivní?

Vliv tohoto zářijového novoluní může vést k potřebě uspořádat si věci kolem sebe, a to jak v domácnosti, tak i v oblasti financí nebo práce. Může vás také motivoval k tomu, abyste lépe porozuměli svým emocím. Je typické, že Panny jsou perfekcionisty a někdy příliš kritičtí. I když novoluní může tuto tendenci zesílit, je dobré být tolerantní a neustále nesoudit vše negativně, protože život často neprobíhá podle našich přesných očekávání.

Novoluní je ideální pro očistu duše

Toto období může přinést nové možnosti spolupráce a pomoci ostatním, což je oblast, ve které se Panny vynikají. Také je to ideální doba pro očistu těla i duše, ať už prostřednictvím detoxikační kúry, jógy nebo meditace.

Lidé narození ve znamení Panny obvykle projevují své pocity opatrně, ale během tohoto novoluní je důležité nebránit se vyjádření emocí. Místo toho dejte svým pocitům prostor, snažte se je pochopit a můžete se podělit s někým blízkým o to, co prožíváte.

Mohlo by se vám líbit

Věk nejde zastavit: Modelka Kate Moss se vrátila k cigaretám a ukázala vrásčitou tvář bez make-upu

Ani modelka a v minulých dobách i nejkrásnější žena světa Kate Moss (49) nedokáže zastavit stárnutí. Rok před padesátými narozeninami ukázala svoji tvář bez make-upu a fanoušky překvapila s cigaretou v ruce. Půvabnou tvářičku byste v běžném životě nejspíš nepoznali.
svetzeny.cz

Novoluní má největší vliv na trávicí orgány

Pokud jde o zdraví, toto novoluní má největší vliv na trávicí orgány, včetně slinivky břišní, tenkého a tlustého střeva a slepého střeva. Je důležité tuto část těla nezatěžovat nadměrně a věnovat pozornost případným potížím.

Také si dejte pozor na své smyslové orgány, zejména oči a uši, které mohou být během tohoto období citlivější než obvykle. Snažte se vyhnout dlouhodobému vystavení monitoru nebo televizi a chránit svůj zrak. Dbejte také na hlasitou hudbu, která by mohla poškodit sluch.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku