Přejít k hlavnímu obsahu

Čtyři znamení, která svou magickou energií dokáží okouzlit druhé: Pískat si mohou Lvi i Býci

Máte ve svém okolí ženu, která okouzluje okolí, i když zrovna nemá dokonalý účes, bezchybný make-up a na sobě trendy outfit? Některé dámy mají moc okouzlovat svou vnitřní krásou, díky které září bez ohledu na to, jak zrovna vypadá jejich zevnějšek. Září svou nenapodobitelnou energií a vytváří kolem sebe auru, které málokdo dokáže odolat.

Mohou mít šediny, vrásky, nadváhu a okoukaný outfit, přesto si každého získají na první pohled a jejich šarm je neutuchající. Vděčí za to vnitřnímu kouzlu, které hvězdy dopřály především čtveřici znamení. Patří mezi ně i to vaše?

Ryby okouzlují svou soucitnou náručí

Znamení Ryb vládne Neptun, planeta snů a intuice. Zrozenkyně v Rybách mohou působit jako z jiného světa. Jako by každodenní realitou jen nedotčeně proplouvaly, vedené svou intuicí a silou svých snů. Obklopuje je tajemná aura, na druhé mohou působit až mysticky. Ryby se vyznačují také svou soucitnou povahou a obrovskou empatií k druhým, dokážou porozumět vašim pocitům a těžkostem, které prožíváte, nabídnout oporu i neotřelý pohled, jak ze situace ven.

Ženy v Býku jsou smyslné i pečovatelky

Ženy ve znamení Býka v sobě mají uklidňující energii. V jejich společnosti se budete cítit jako v mateřské náruči, zahrnuti láskou, pozorností, podporou. Je na ně spoleh, vždy se snaží udržovat ve svém životě harmonii, teplo domova a pocit bezpečí. Jsou to ale i ženy vášnivé a smyslné, ať už v ložnici, v kuchyni nebo při koníčcích a činnostech, které naplňují jejich srdce radostí. 

Lvice jsou sebevědomé a šarmantní

Ženy ve znamení Lva jako by kolem sebe šířily všudypřítomné teplo a hřejivý pocit jistoty. Jsou šarmantní, sebevědomé, dobře se cítí ve společnosti. Dokážou na sebe snadno strhnout pozornost i si ji náležitě užívat. Jejich jiskra a šarm jsou okouzlující, nejpřitažlivější je ale jejich energie a schopnost být samy sebou. Zrozenkyně ve Lvu nejsou ovšem zahleděné jen do sebe, jsou otevřené, velkorysé, nápomocní. Jsou hrdé a rády jdou příkladem, lichotí jim, když jsou pro druhé inspirací. 

Váhy si vás získají půvabnou elegancí a něhou

Zrozenkyně ve znamení Vah jsou ztělesněním toho, co symbolizuje ženství. Jsou křehké, něžné, mají smysl pro krásu, dobro a harmonii. Vládne jim Venuše, planeta lásky, jejich kroky vždy vede dobrý úmysl a planoucí cit. K druhým lidem i životním zkouškám vždy přistupují s laskavostí, konflikty se snaží eliminovat hned v začátku. Mají obrovský smysl pro spravedlnost a rovnost. Vždy z nich vyzařuje zvláštní půvab a důstojná elegance, která dokáže druhé zklidnit. V kontaktu s nimi máte pocit, že jste pro ně jedinou osobou v místnosti, vždy druhému věnují plnou pozornost, v jejich společnosti se lidé cítí příjemně a uvolněně. 

5 znamení zvěrokruhu, ve kterých se rodí nejlepší milenky: Najdete se mezi nimi?

Znamení zvěrokruhu má predispozice k mnoha věcem. Smysl pro vášnivá dobrodružství a milostné chvíle není výjimkou. Někteří lidé si smyslnost a vášeň užívají. Vnímají svou intimní stránku a rádi o ni pečují, někdy ji dokonce vystavují na odiv. Rádi experimentují, zkoušejí nové věci a zcela se oddávají smyslnosti. Umí si své intimní chvilky užít naplno. Ve kterých znameních zvěrokruhu se rodí ženy, jež mají tyto dispozice v povaze? Zjistěte, zda je mezi nimi i vaše znamení.
svetzeny.cz

Tato čtyři znamení dokážou svou jedinečnou mystickou energií a září, vystupující z jejich nitra, vyniknout v davu. Každé znamení má ale něco do sebe. Na čem stojí šarm právě toho vašeho?

Beran (20. března - 20. dubna)

Dokážete druhé strhnout svou energií, vášní a schopností užívat si věci naplno. Vaše nadšení je nakažlivé. 

Blíženci (21. května - 21. června)

Jste inspirující tím, jak se dokážete nechat strhnout novými věcmi, užít si i malé radosti s lehkostí a až dětinskou energií. Jste usměvaví, radostní, a díky tomu snadno zapamatovatelní. 

Rak (21. června - 23. července)

Jste láskyplní, máte dar šířit kolem sebe teplo, snažíte se, aby se druzí ve vaší blízkosti cítili jako doma. Dáváte druhým plnou pozornost, jste upřímní, ale dokážete jednat s citem.

Panna (23. srpna - 23. září)

Sami na sebe jste tvrdí a nároční, hodně kritičtí. Druzí ve vás přitom vidí hlavně vaši inspirující pevnost, moudrost a stabilitu. Oceňují vaši loajálnost a věrnost, je dar mít vás za partnera, kolegu či přítele.

Co nejvíc naštve a urazí jednotlivá znamení zvěrokruhu: Blíženci nesnášejí poučování, Býky vytočí neplánované akce

Někoho zaručeně vytočí už jen křivý pohled nebo běžná drobnost, na jiném by se daly takzvaně klacky lámat a pořád bude v dobré náladě. To, co nás dokáže naštvat, může být z velké části ovlivněno i tím, v jakém znamení zvěrokruhu jsme se narodili. Jak jste na tom vy? A víte, čím zaručeně naštvete svoje blízké? Nahlédněte do našeho zábavného přehledu.
svetzeny.cz

Štír (23. října - 22. listopadu)

V druhých dokážete vzbudit smysl pro zodpovědnost, a to bez výčitek. Inspirujete je vlastní pílí a precizností, i tím, jak dokážete být na věci soustředění a užívat si je s vášní. 

Střelec (22. listopadu - 22. prosince)

Druzí obdivují váš nakažlivý smysl pro humor a zvídavý pohled na svět. Jste moudří, hodně věcí vás zajímá, dokážete zaníceně vyprávět. Tím si vás druzí snadno zapamatují.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Máte až vzácnou schopnost trpělivosti. Jste pilní, pracovití, umíte se ale i uvolnit a máte nakažlivý smysl pro humor. Lidé na vás obdivují, že i nepříjemné úkoly dokážete dělat s šarmem a lehkostí.

Vodnář (20. ledna - 19. února)

Druzí k vám vzhlíží pro vaši čestnou povahu. Máte čisté srdce, charitativní cítění, schopnost empatie a dar naslouchat. Málo si ale věříte, a tak o vašich schopnostech spousta lidí ani neví, ve společnosti se tolik neprojevujete, nechlubíte se svými úspěchy a činy, které by přitom mohly být pro ostatní inspirací.

Zdroj článku