Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď na 19. až 21. října: Kartářka radí, kdy dělat zásadní rozhodnutí a který den budeme mít štěstí

Placeholder image

Kartářka Alice Cross pro vás připravila předpověď na 19. až 21. října. Každý den souvisí s jinou tarotovou kartou, které vytáhla tentokrát? Zjistěte, na co se musíte v nejbližších dnech připravit. Kdy je nejlepší udělat zásadní rozhodnutí a který den je šťastný?

19. října – Uvědomte si své duchovní schopnosti

 

Info ikona
Eso mečů

Kartářka Alice Cross pro 19. října vytáhla kartu Eso mečů. Ta značí, že naše emoční inteligence dnes bude na vysoké úrovni. Uvědomíte si, jak emoce ovládají vás samé a jak ovlivňují druhé. Zkuste se dnes napojit na své „třetí oko“. Spojení s ním vám dovolí naplno využít vaši intuici a pochopit věci, které vám doposud nedávaly smysl, ale staly se z podstatného důvodu a svůj význam mají. Dnešní den je o energii jednorožců, bájných stvoření s magickou mocí. Napojte se na tento energetický tok i vy. Léčivá moc jednorožců je uložená v jejich rohu, u vás ve vašem „třetím oku“. Dnes je ideální den pro relaxaci. Zajděte si na masáž, kosmetiku či relaxujte doma zachumlaní pod dekou. Tento den je také stvořený pro kouzla a magii. Pokud věříte na magii, můžete dnes zkusit čarovat. Vyzkoušet můžete například tento rituál.

20. října – Čas udělat rozhodnutí

Info ikona
2 hole Tarot

Dvacátý říjen je pod vlivem karty Dvě hole. Tento den je mimořádně vhodný na to, abyste udělali rozhodnutí, a to klidně i zásadní. Nadešel čas, kdy je potřeba skoncovat s nejasností a mlžením. Když se věci vyjasní, pročistí to atmosféru. Možná si říkáte, že jste poslední dobou neudělali moc šťastných rozhodnutí. Drží vás to zpátky, znovu se splést nechcete. Avšak v dnešní den se nelze špatně rozhodnout, Dvě hole vám pomohou. Nehledejte stále nová řešení, vyjděte z toho, co před vámi leží. Není čas plánovat do budoucna, musíte řešit to, co vás aktuálně trápí. Kartářka Alice Cross radí, abyste při rozhodování použili pomůcku, kdy si představíte, že vám nastalou situaci líčí kamarád a vy mu máte dobře poradit. Co byste mu řekli a doporučili? Dnes nebude čas na lenošení, je čas konat. Nepřemýšlejte dlouho, radši se pusťte do okamžité realizace, ať už jste chtěli dělat cokoliv. Máte šanci stihnout toho mnohem více než v jiné dny.

21. října – Dar šťastných okolností

Info ikona
Eso pentaklů

Kartou pro dnešní den je Eso pentaklů. 21. října nás bude provázet štěstěna. Budeme k sobě přitahovat pozitivní události. Někomu se bude dařit více, někomu méně, ale štěstěna rozhodně na nikoho nezapomene. Mnohdy si lidé ani neuvědomí, jaké štěstí mají. Dnes není třeba chvátat, čas pracuje pro vás. Za normálních okolností se pořád za něčím honíte, dnes zkuste nespěchat. Je potřeba načerpat opět energii. Nechte odpočinout své znavené tělo i přetíženou mysl. Dnešek se hodí pro zábavu i relaxaci. Běžte se projít do přírody, zaběhat si či si dopřejte relaxační proceduru. Udělejte si s partnerem romantický večer jen pro sebe, sblíží vás to. Pozorujte spolu hvězdy a vychutnejte si naplno zakončení tohoto krásného dne.
Zdroj: Alice Cross