Přejít k hlavnímu obsahu

Potřebujete relax? Tady se budete cítit jako v ráji

Lázeňská kolonáda, zpívající fontána, minerální léčivé prameny, špičkové procedury, krásná příroda a perfektně upravená golfová hřiště všude v okolí – to dělá z Mariánských lázní takový malý ráj na zemi. Uprostřed tohoto všeho se nachází překrásný pětihvězdičkový hotel Esplanade Spa & Golf Resort, který je pýchou celých Mariánských Lázní.

Tento luxusní lázeňský resort nabízí prvotřídní lázeňské služby jedinečného Spa & Wellness centra, kde se krásně zrelaxujete a upevníte si zdraví. Hosté si zde vychutnají luxus a profesionalitu a načerpají energii. Hotel se nachází v lesoparku v Mariánských lázních a nabízí výhled na celé město.

Zábal nebo masáž? Vše, co si budete přát

Hotel poskytuje individuální i skupinové programy sestavené na přání. Péče odborného lázeňského personálu, luxusní prostředí, relaxační hudba a příjemná vůně přinesou vašemu tělu i duši opravdovou úlevu od napětí. Kosmetický salon nabízí speciální kosmetické programy a zábaly. Díky pleťovému ošetření francouzskými produkty docílí dokonalé detoxikaci pleti s antistresovými a omlazujícími účinky. Provádí tu i speciální ošetření pro zpevnění kontur těla a mírné projevy celulitidy speciální tělové zábaly jako jsou například anticelulitidní program z mořských řas, detoxikační bahenní zábal, zpevňující a revitalizační zábal medově-mléčný. Kromě klasického ošetření salón nabízí rovněž relaxační masáže hlavy a šíje, masáž horkými kameny, medovou a čokoládovou masáž ale také ošetření pravým zlatem.

V nabídce mají řadu léčebných procedur i relaxačních a zeštíhlovacích programů plně vyhovující individuálním požadavkům. Balneo centrum poskytuje klasické masáže, podvodní masáže, parafínové zábaly, slatinné zábaly, elektroléčbu, perličkové koupele, minerální koupele či uhličité koupele, takže si tu vybere opravdu každý. Kromě lázeňských procedur poskytuje hotel také tradiční thajské masáže prováděné originálními thajskými terapeutkami. Můžete tak procítit opravdovou relaxaci například orientální relaxační olejovou masáží, tradiční thajskou masáží nebo povzbuzující procedurou doplněnou masáží pomocí horkých bylinných měšců.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort

To nejlepší pro golfisty

Hotel nabízí různé pobytové balíčky. Jední z nich je například golfový balíček, který potěší hlavně milovníky golfu, neboť přímo v areálu hotelu se nachází putting greeny, které jsou hostům k dispozici zdarma. Dále je k dispozici vnitřní golfový trenažer a další indoor putting green. Nejbližším hřištěm je nejstarší fungující hřiště ve střední Evropě s 18 jamkami – prestižní Royal Golf Klub Mariánské Lázně. Nachází se na kopci pouze pár minut nad hotelem, což je obrovskou výhodou. Hotel nabízí i další golfová hřiště dle výběru.

Dopřejte si luxus ubytování s kombinací golfu a lázeňských procedur, které navrátí energii, sebevědomí, zdraví, sílu, vitalitu a tělo naopak zbaví stresu, únavy a bolestí. Není nic lepšího než investovat do svého zdraví. V tomto proslulém wellness resortu nalezne tělo i duše opravdovou úlevu od napětí. Věřte, že budete v rukou opravdových profesionálů.