Přejít k hlavnímu obsahu

Dárek pro celou rodinu: zábava v aquaparku

Víte, co ocení všichni členové rodiny? Jednoznačně společné zážitky, při kterých zapomenou na všechny starosti. A my přesně víme, kde si užít společný čas a královsky se pobavit!

V Aquapalace Praha si připravili nejrůznější dárkové poukazy, ze kterých si vybere opravdu každý. Tak kdo se bude pod stromečkem radovat?

Pro malé raubíře legraci ve vodě

S dětskou kartou Hvězdička pro děti do 150 cm a 12 let darujete všem raubířům každodenní neomezenou koupačku na celý rok. Ve Vodním světě se mohou vyřádit na 20 tobogánech či skluzavkách, užít si unikátní virtuální realitu na tobogánu Magic tube nebo si sjet nekonečnou ¼ km dlouhou jízdu na nejdelším tobogánu v ČR. Malým plavcům tak darujete neomezenou dávku vodního dobrodružství a rozsvítíte hvězdičky v jejich očích.

Cena za dětskou kartu Hvězdička je 1 190 Kč s platností 1 rok/tedy 365 dní. A to už stojí za to!

Zážitek pro celou rodinu

Vymyslet dárek pro celou rodinu není snadné, ale v tomhle případě vše vyřeší celodenní vstupenka. Zatímco děti a studenti si užijí na více jak 20 skluzavkách, tobogánech a mají možnost dovádět v mořském vlnobití, rodiče mohou relaxovat ve více jak 10 vířivkách či masážních lavicích. Pro milovníky tepla je k dispozici největší Saunový svět v České republice, který zahrnuje nejen klasické finské sauny, ale i římské lázně a unikátní dětskou saunu v podobě perníkové chaloupky. Spokojeni budou všichni! 

Cena celodenní rodinné vstupenky je 1 949 Kč a vstupenku můžete využít až půl roku od jejího nákupu.

Prožijte nezapomenutelný den v Aquapalace Praha

Pro zábavu i relaxaci

Dárek, který splňuje jak zábavu, tak relaxaci na neomezenou dobu – to je roční členství do Vodního i Saunového světa Aquapalace Praha. Vybrat si nyní můžete ze zvýhodněných vánočních nabídek – například roční členství do Saunového i Vodního světa pro dospělého znebo pro rodinu. Roční členství do Aquapalace Praha to je zábava na celý rok.

Cena za Roční členství pro dospělého do Saunového i Vodního světa Aquapalace Praha je nyní v akci za 9 990 Kč.

Cena za Roční rodinné členství do Vodního světa ve verzi 2 dospělí a 2 děti je za 15 990 Kč.