Přejít k hlavnímu obsahu

Trendy účes 70. let ovládne letošní podzim: Vsadila na něj i vévodkyně Kate

Vévodkyně Kate je inspirací pro mnoho žen po celém světě. Její eleganci, ladný vkus a styl obdivují nejen fanoušci královské rodiny. Kate udává trendy, aniž by se snažila být jakoukoliv módní ikonou. Její nejnovější vlasový počin se ve velkém odráží ve stylu 70. let a moc jí sluší. Inspirujte se a zkuste ho také.

Vévodkyně Kate jako ultimátní ikona

Kate Middleton se do většího povědomí veřejnosti dostala v roce 2011, kdy se vdala za britského prince Williama ve Westminsterském opactví. Dnes již maminka princů George, Louise a princezny Charlotte, se okamžitě stala ostře sledovanou osobností všech médií po celém světě. Být pod neustálým drobnohledem médií a veřejnosti musí být zcela jistě velký záhul. Ovšem, vévodkyně Kate zvládla tento zápřah naprosto bravurně. Stala se ultimátní ikonou a inspirací pro mnoho žen po celém světě. V módě se odráží její půvabná ženskost, ladnost a elegance. A co se týče účesu, delší hnědé vlasy jsou odjakživa ústředním prvkem jejího charakteristického stylu. Je proto jasné, že jakmile, byť jen nepatrně, změní svůj střih nebo účes, svět si toho okamžitě všimne.

Kate se inspirovala v 70. letech

Vévodkyně spolu s princem Williamem před několika dny odcestovali do Skotska, aby navštívili charitativní organizaci s názvem Outfit Moray. Kate se při této příležitosti objevila v širokých kalhotách inspirovaných 70. lety a prošívané bundě. Vlasy si upravila tak, aby dokonale ladily s retro kompletem. Objemné vlny a záclonková ofina rámující její obličej zdánlivě připomínal americkou filmovou herečku Farrah Fawcett, jednu z největších ikon americké popkultury sedmdesátých let.

Účesy, které vám uberou i 10 let: Stačí se jen řídit tvarem svého obličeje

Toužíte po změně účesu, která by vám zároveň ubrala pár let? Co takhle účes, který vám ubere klidně i 10 roků? Důležité je brát ohled na to, jaký máte tvar obličeje. Ne každý účes totiž lichotí všem. Inspirujte se v naší galerii a zjistěte, který z účesů bude právě vám sedět úplně nejlépe.
svetzeny.cz

Inspirujte se vévodkyní a zkuste tento účes také

Kate pro oživení svého vzhledu zvolila dokonalou podzimní aktualizaci ve znamení sedmdesátých let, na kterou v tomto ročním období pravidelně sází. Podstatnou část jejího účesu tvoří tzv. záclonková ofina, která rámuje její obličej a zároveň jemně zapadá do zbytku vlasů. Právě tento typ ofiny je vhodný pro všechny délky vlasů a tvary obličeje. Sluší opravdu všem a celkový účes krásně oživí. Vlny, jako má vévodkyně Kate, vytvoříte snadno – buďto zvolte kombinaci fénu a kulatého kartáče, nebo sáhněte po kulmě s tlustým obvodem. Ačkoliv je jasné, že o vlasy vévodkyně se starají ti největší profesionálové a kapacity, účes si zvládnete jednoduše vytvořit i sama v pohodlí domova.

Inspirujte se účesem vévodkyně Kate
Zdroj článku