Přejít k hlavnímu obsahu

Osm současných trendy odstínů barev na vlasy, které sluší i ženám nad 50 let: Sázkou na jistotu je medová blond

Máte s probouzejícím se jarem chuť na změnu svého vzhledu? Vsaďte na novou barvu vlasů. Nejmódnější barvy tohoto jara nejsou nijak výstřední, naopak působí velmi jemně a přirozeně, takže slušet budou i dámám nad padesát let, které už se necítí na odvážné experimentování.

Zatímco do módy se vrací flitry, třásně a výrazné vzory, nehty podle aktuálních trendů hrají pestrými barvami, v účesech se nemusíte bát být mnohem víc při zemi. Vedou hřejivé tóny a velký návrat k přirozenosti. Potřebujete-li po zimě dodat vlasům jiskru, zkuste přeliv či barbu v některém z následujících osmi tónů. 

1. Jahodová blond působí romanticky

Místo peroxidové blond tuto sezonu frčí jahodová blond. Kombinuje v sobě světlé odstíny s lehce nazrzlými, je to barva růžového zlata. Díky tomu působí teple, něžně a romanticky. Slušet bude majitelkám porcelánově bledé pleti. 

2. Hořká čokoláda plná luxusu

Brunetky mohou toto jaro oživit vlasy barvou v odstínu hořké čokolády. Vlasům vyčerpaným a unaveným po zimě dodá elegantní nádech a zdravý vzhled. Tmavé prameny získají luxusní lesk. 

3. Popelavě hnědá zastupuje chladné tóny

Chladné tóny patří spíše k podzimu a zimě, nemusíte se jich zříkat ale ani s příchodem jara. Mezi současnými odstíny je zástupcem ledových tónů tlumená barva, připomínající barvu lesních hub. Kombinuje v sobě popelavě šedou, prozářenou odlesky hnědé, která dodá účesu na plastičnosti a objemu.  

4. Medová blond sluší

Už dlouho toužíte po blond vlasech, ale marně hledáte odstín, který by vám opravdu lichotil? Medová blond je sázka na jistotu, sluší téměř každému. Nemusíte se jí bát ani s tmavým tónem pleti.

Vaše vlasy může vysušit a poškodit i obyčejná voda: Zabránit tomu můžete jednoduše

Trápí vás suché a poškozené vlasy, které mají tendenci se lámat? Důvodem nemusí být pouze nedostatečná péče o vlasy nebo nedostatek kožního mazu. Příčinou může být i něco, co k mytí vlasů běžně používáme všichni. Jde o obyčejnou vodu. Co škodlivost vody způsobuje? A jak se dá s tímto problémem bojovat? Řešení může být překvapivě jednoduché.
svetzeny.cz

5. Odvážný tón cherry coly

Hledáte-li něco šmrncovního, rozhodně nepřehlédněte odvážný tón třešňové coly. Tmavá hnědá prozářená temným tónem třešní je velmi atraktivní a výrazná, je v ní cosi tajemného, hlubokého a sofistikovaného. 

6. Místo drsné černé barva espressa

Havraní čerň se hodí spíše k zimním měsícům. Zkuste trochu zjemnit a uhlovou černou vyměnit za tmavou barvu espressa. Je méně dramatická, působí měkce, drsňačkám dodá přirozenější vzhled

Trápí vás zničené a suché vlasyPodle studie pomůže do stravy zařadit těchto 5 potravin

Růst a strukturu vlasů ovlivňuje mnoho různých faktorů. Roli může hrát genetika, věk, stres, ale i strava. Změnit většinu těchto faktorů může být obtížné, ne-li nemožné. To, co jíte, ale ovlivnit můžete. Pokud do své stravy zařadíte některé potraviny, můžete se spolehnout na to, že vaše vlasy budou delší a bohatší.
svetzeny.cz

7. Pastelově růžová s vůní maršmelounů

V aktuálních tónech se najde barva i pro odvážné. Růžová je v kurzu i několikátou sezonu, tentokrát její ostré verze vystřídal něžný pastelový tón maršmelounů. Propadly jí i herečka Megan Fox nebo modelka Kylie Jenner. 

8. Přirozený tón krémového karamelu

Líbí se vám tóny na pomezí blond a hnědé? Zamilujete si odstín krémového karamelu. Je hřejivě teplý, zlatavé a bronzové odlesky mu dodávají jiskru, vanilkové podtóny mladistvý šmrnc, teplý hnědý základ působí čistě a elegantně. Ideální barva do jarních měsíců. 

Trendy barvy na vlasy
Zdroj článku