Přejít k hlavnímu obsahu

Ženy nad 50 let a plavky: Jak se v nich cítit dobře? Vyberte ty, které vám sedí a nezapomeňte na důležité pravidlo

Máte s každou další letní sezonou čím dál větší strach a obavy o to, jak budete vypadat v plavkách, protože už to zkrátka není to, co to bývalo? Věřte, že věk není překážkou pro to, abyste v plavkách vypadala dobře a sebevědomě. Stačí najít jen ty, ve kterých se budete cítit dobře a sebevědomě.

Mohlo by se vám líbit

Hvězdu seriálu Melrose Place byste na ulici nepoznali. Tvář Heather Locklear změnily plastiky, alkohol a drogy k nepoznání

V devadesátých letech patřila Heather Locklear (61) k idolům. Krásná blondýnka se proslavila rolí mrchy Amandy v seriálu Melrose Place a svět jí ležel u nohou. Bohužel slávu neustála. Bujaré drogové večírky a nepovedené plastiky se herečce nesmazatelně zapsaly ve tváři.
svetzeny.cz

1. Sebevědomí jako první krok jak se cítít v plavkách dobře

Tělo po padesátce jednoduše nevypadá stejně, jako ve dvaceti letech. To je přirozený fakt, kterého si jsou vědomi snad všichni. Právě proto byste se za své tělo v plavkách absolutně neměla stydět. Tělo se s věkem zkrátka mění a je to normální. Krása se skrývá v rozmanitosti a originalitě každého člověka. Přijměte své tělo takové, jaké je, a buďte hrdá na své ženské křivky. V plavkách budete vypadat dobře v momentu, kdy se budete cítit dobře ve své kůži. Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, jakmile se cítíte ve svém těle dobře a sebevědomě, vaši energii vycítí i vaše okolí.

2. Jak si správně vybrat plavky podle typu postavy?

Každá žena má své přednosti, ale také nedostatky, kterými si není jistá. Při výběru plavek je tak důležité sáhnout právě po těch, které vaše přednosti zdůrazní a případné nedostatky zakryjí. Věnujte také pozornost materiálu plavek. Opravdu se vyplatí investovat do takových, které budete moct vynosit ve více sezónách, ne jen v jedné. Co se střihu týče, rozhodně volte takové, které vám poskytnou pevnou oporu přesně tam, kde potřebujete. A pokud chcete zakrýt například větší bříško, sáhněte po plavkách s vyšším pasem, které vládnou plavkovým trendům již několik sezón. Existují i mnohé varianty plavkových topů, které jsou šity jako klasické dlouhé tílko, nebo můžete zvolit klasické jednodílné plavky. A pokud si nejste jistá barvou, minimalismem nikdy nic nezkazíte. Jestliže se však chcete trochu více odvázat, v letošních trendech budou retro vzory, květinové motivy, nebo pastelové barvy.

Mohlo by se vám líbit

Letní móda 2023: Šaty, které budou slušet i silnějším postavám

V horkých letních dnech jsou šaty jasnou volbou. Pokud zvolíte správný materiál a střih, představují pohodlné a slušivé oblečení, ve kterém můžete vyrazit prakticky kamkoli. Obávat se nemusíte ani pokud máte velikost plus size. Nabídka v kamenných obchodech i e-shopech je široká.
svetzeny.cz

3. Doplňky a plavky tvoří celek

Přemýšlela jste někdy nad tím, že váš celkový outfit na pláž netvoří pouze plavky, ale i různé doplňky? Právě ty jsou v celkovém vzhledu poměrně zásadní! Stejně, jako byste se vyfikla na schůzku, či do města, dejte si záležet na detailech i když jdete na pláž nebo k bazénu. Sáhněte po elegantním klobouku, stylových slunečních brýlích a nějakém pěkném přehozu přes plavky. Sama uvidíte, že na detailech záleží. Vytvoříte díky nim outfit, ve kterém budete zářit.

Inspirujte se na plážové outfity!
Zdroj článku