Přejít k hlavnímu obsahu

Jak snadno zamaskovat větší bříško: Tohle oblečení schová všechny vaše nedostatky a ubere vám kila

Info ikona
oblečení

Bříško je problémová partie, která ženy trápí asi nejčastěji. Přitom je velmi snadné ho zamaskovat, stačí zvolit správné oblečení, a rázem budete vypadat štíhlejší. Víte, které kousky oblečení byste stoprocentně měli zařadit do svého šatníku?

1. Volné halenky

Ženy dělají častou chybu, že když přiberou, stále nosí obtažené věci, jako kdysi. Co se týče partie bříška, působí to velmi nelichotivě, zejména pokud je oděv ušitý z tenké elastické látky. V takové tričku se bude bříško rýsovat i štíhlým slečnám. Pokud máte faldíky na břiše, zvýrazní je to tak, že budou nepřehlédnutelné. Raději proto sáhněte po topech a halenkách, které mají volnější střih. Naprosto ideální je, pokud mají v oblasti břicha řasení, tak jako na fotce. Nebojte se ani vzorů a barev, ty právě odvedou pozornost jinam.

Info ikona
Halenka BODYFLIRT

Největší chyby, které plnoštíhlé ženy dělají při oblékání: Tato móda vám přidává kila navíc!

svetzeny.cz

2. Kombinace úzkých kalhot a delšího topu

Toto je osvědčená kombinace, která vám bude zaručeně slušet. Ženy s postavou typu jablko totiž mívají krásné nohy a byla by škoda tuto vaši přednost nezdůraznit. Proto se nebojte úzkých kalhot, budou na vás vypadat skvěle. Můžete si obléct i pohodlné legíny, ale musíte dodržet dvě zásady. Tou první je, že zvolíte delší tuniku, top či halenku, která vám bude zakrývat hýždě. Jen tak bude vypadat outfit elegantně. A také si vyberte ten správný materiál, průsvitné tenké legíny vypadají lacině. Raději zakupte kvalitní legíny, které jsou mnohdy těžko rozeznatelné od kalhot, ušité z pevné látky. Nesmírně šmrncovně budete vypadat i v úzkých kožených kalhotách. Co se týče topu, bude vám lichotit výstřih do V, který vaši siluetu opticky prodlouží a dá vyniknout vašemu poprsí. Pakliže by vám bylo chladno, sáhněte po dlouhém cardiganu či kratší bundě, obojí bude vypadat dobře.

Info ikona
Kaffe Curve tunika

3. S pásky opatrně

Vašim hlavním cílem by mělo být odpoutat pozornost od faldíků na břiše. Proto pozor na volbu doplňků. Rozhodně by se žádné opasky, vázání a mašle neměly objevovat v nejširší oblasti břicha, protože na nich ulpí zrak jako první. To však neznamená, že byste si nikdy nesměla vzít pásek, určitě můžete, jen je potřeba, aby se nacházel výše.

4. Šaty s řasením na břiše jsou tou pravou volbou

Pokud chcete opticky bříško zakrýt, sáhněte po šatech s řasením na břiše. Je to jeden z nejlepších střihů, který si můžete obléct. Na ženách s typem postavy vypadají tyto šaty úchvatně a opticky vás budou dělat štíhlejší. Ideální je opět kombinace s lichotivým výstřihem do V. Pokud si k takovým šatům vyčešete drdol, vezmete náušnice či výrazný náhrdelník a namalujete si krásně oči, můžete nám věřit, že si vašeho bříška nikdo všímat nebude.

Info ikona
Šaty s řasením

Chystáte se na svatbu? Ukážeme vám šaty, které budou lichotit typu vaší postavy, ať už řešíte poprsí nebo bříško

svetzeny.cz

5. Nezastrkávejte si halenku do kalhot

Tato chyba je k vidění opravdu často, ženy si zastrkávají halenku do kalhot v domnění, že tak zvýrazní svou ženskou siluetu, ale postavě typu jablko takový styl oblékání opravdu nesvědčí. Vsaďte na delší halenky, které jsou přes břicho volné, velmi vám také bude slušet asymetrický střih.

6. Vsaďte na vzory

Ženy s tímto typem postavy se často vyhýbají vzorům, zřejmě mají pocit, že by je vzory ještě rozšířily, ale to vůbec není pravda. Ba naopak, vzor celý outfit „rozbije“ a odpoutá pozornost od bříška. Dalším častým omylem je také to, že se ženy vyhýbají velkým vzorům, ty jim však lichotí mnohem více než drobné vzory.

Odbornice na parfémy radí: Jak na to, aby v létě parfém vydržel na kůži co nejdéle? Díky jejím tipům ušetříte spoustu peněz

svetzeny.cz