Přejít k hlavnímu obsahu

KVĚTINY A NOSTALGIE – Šperky, které musíte mít

Elegantní kolekce PANDORA ke Dni matek oslavuje krásu žen, mateřství a citových vazeb, které spojují rodiny dohromady. Třpytivé uzlíky lásky, stužky, květiny a lístky jsou zdobeny trendovými detaily ve vysoce kvalitním zpracování a prozářeny luxusním 14k zlatem, sterlingovým stříbrem a kouzelnými dary přírody: blyštivými perlami a perletí.

Ženský svět vysoce kvalitních šperků značky PANDORA oslavuje ženy 
a jejich jedinečnost. Vzhledem k tomu, že Den matek je rovněž zamýšlen jako pocta ženám, designérský tým PANDORA vytvořil ještě okázalejší vzory zkombinované s půvabnou nostalgií. Každý kousek je s láskou a péčí ručně dohotoven a prochází přísným procesem kontroly kvality, který je zárukou toho, že šperky splňují vysoké standardy spojené se jménem PANDORA.

„Každý šperk značky PANDORA je ve výrobním závodě v Thajsku odborně vyráběn našimi výjimečně talentovanými pracovníky, kteří vdechují šperkům život nejen svou řemeslnou zručností, ale i pečlivým zaměřením na detail; kolekce ke Dni matek je tedy nejen ženská a půvabná, ale zároveň odráží jedinečný odkaz značky PANDORA kombinující současný design s tradiční řemeslnou zručností. Každý šperk se tak stává klasickým dílem, které je opatrováno po dlouhá léta," říká Lee Antony Gray, kreativní viceprezident, designového oddělení a oddělení merchandisingu skupiny.

Kolekce ke Dni matek 2016 obsahuje několi řad, kterými se při výběru toho pravého dárku můžete inspirovat.

Svítivá elegance

Krása a přitažlivost perel má dlouhou a fascinující historii. U příležitosti Dne matek představuje PANDORA perly s třpytivými akcenty a botanickým nádechem. Uměle pěstované sladkovodní perly patří mezi nejvzácnější skvosty značky PANDORA, hodí se ke každé příležitosti a ženy po celém světě je milují jako nepostradatelný doplněk a stylovou součást šperků. Úžasné perly, které jsou v této sezóně stálicemi přehlídkových mol, se vracejí na výsluní a objevují se v nových a moderních podobách.

svitiva-elegance

Rodokmen

Rodokmen v podobě stromu života je již dlouho využíván jako tradiční design ilustrující rodinné vazby. Je to rovněž vynikající metafora emocí souvisejících se Dnem matek, neboť matky představují kořeny stromu z nichž vyrůstají jednotlivé výhonky jejich rodin. Tato velkolepá moderní interpretace rodokmenu zrcadlí nadcházející trendy miniaturních květinových vzorů a třpytivých ozdob, které jsou spojeny s designovou DNA značky PANDORA. Větve stromu v přívěsku Rodokmen rozkvétají drobnými pomněnkami zdobenými více než 90 průzračnými kubickými zirkoniemi. Význam, který je těmto květinám přisuzován, souvisí s láskou a milými vzpomínkami, díky čemuž je tento ručně dohotovený šperk ze sterlingového stříbra obzvlášť vhodný jako dárek ke Dni matek.

Rodokmen

Třpytivé uzlíky lásky

V této klasické a atraktivní řadě šperků ke Dni matek je zachycena symbolická krása rodinných citů a věčných pout. Rozjasněte svůj denní outfit jedním z nejvýraznějších motive sezóny, z nějž vyzařují city.

Uzliky

Celou kolekci si můžete prohlédnout na pandora.net.

Stejně jako v loňském roce, tak i letos PANDORA vytvořila exkluzivní video u příležitosti Dne matek, jak experiment dopadl se můžete podívat zde: