Přejít k hlavnímu obsahu

Tři znamení zvěrokruhu, která ostatní nesnáší: Zjistěte, zda jste mezi nimi

Ať se někteří lidé snaží sebevíc, nebylo jim do vínku dáno působit dobře na druhé. A může to být nemístný vtípek, špatně zvolená slova nebo jen celková energie, která z vás jde. Některé lidi si prostě jen tak druzí neoblíbí. A může to být dáno i znamením zvěrokruhu. Patříte mezi ně?

Někdy stačí špatná poznámka, která umí odstartovat nesympatie. Ty nakonec mohou přerůst v nenávist. Některá znamení to tak prostě mají, reagují zbytečně reaktivně, začnou být panovační, někdy agresivní, arogantní a s takovými lidmi nechce být ve styku snad nikdo. Patříte mezi ně? Je i vaše znamení to, které se velmi rychle rozčílí, naštve a které ostatní znamení přímo nesnáší? Podívejte se, zda nejste mezi nimi.

Beran

Berani umí být velmi arogantní a drzí jedinci. A není proto divu, že se s nimi druzí neradi baví. Co na srdci, to na jazyku je možná dobré, ale je důležité opatrně a vhodně volit slova. A to Berani vůbec neumí. Jednají impulsivně, často vypálí první věc, která je napadne, nehledě na to, jak moc ublíží druhým. Umí pronést velmi zraňující věci aniž by nad tím dvakrát přemýšleli. I proto nejsou úplně oblíbení. Někdy se umí chovat velmi nadřazeně k ostatním. Nařizují a kážou, jak se chovat, jak co dělat. Neumí s druhými komunikovat, chybí jim empatie a umění vést s druhými dialog.

Mohlo by se vám líbit

Tohle je nejnenáviděnější znamení zvěrokruhu! Proč ho ostatní nemohou vystát?

Toto znamení je nejnenáviděnějším ze všech. Nejste to náhodou vy? Prozradíme vám, co zapříčinilo to, že se o něm můžete dočíst samé nehezké věci. Lidé jej popisují jako falešného člověka, nevěrníka, lháře a podvodníka. Tipnete si, o které znamení se jedná?
svetzeny.cz

Býk

Býci jsou velmi intenzivní a tvrdohlaví. Když se pro něco rozhodnou, velmi často je to na celý život a už není cesty zpátky. A oni se velmi často impulzivně rozhodnou, že někoho nenávidí. Jsou to rigidní jedinci, kteří mají svou pravdu, své myšlenky a názory, neustoupí z nich ani o píď. Své přátelé si pečlivě vybírají a rozhodnou-li se, že jejich přátelství nejste hodni, pak vytvoří neprůstřelnou zeď. Mnohdy se umí snížit k nenávistným komentářům na konto druhého člověka a to někdy i bez zcela zjevného kontextu. Býci si umí vyrobit nepřátelé jedna dvě a když mají pocit, že je druzí ohrožují, neváhají se uchýlit k pomstě. Není proto divu, že nejde o zrovna dvakrát oblíbené znamení.

Lev

Lvi jsou rádi, když je druzí obdivují a vzhlíží k nim. Jsou rádi ve středu zájmu a je pro ně důležité se obklopovat jen lidmi, kteří jim budou skládat lichotky. Mají rádi svůj život a věří, že právě oni stojí na pomyslném prvním místě. Ostatní lidé jsou pod nimi. Touží zůstávat v oblaku lichotek a pochval, kdo se tomuto postoji zpronevěří, toho stihne trest. Minimálně ten lví. Právě Lvi totiž umí nenávidět a to s pořádnou razancí a intenzitou. Nechtějí přijít o své místo, proto smetou kohokoliv, kdo byť jen náznakem ukáže, že jim ve všem nevyhoví. I u tohoto znamení je jasné, že nemusí být díky svým postojům dvakrát oblíbené.

Zdroj článku