Přejít k hlavnímu obsahu

Tři znamení zvěrokruhu, která ostatní nesnáší: Zjistěte, zda jste mezi nimi

Info ikona
vztek žena

Ať se někteří lidé snaží sebevíc, nebylo jim do vínku dáno působit dobře na druhé. A může to být nemístný vtípek, špatně zvolená slova nebo jen celková energie, která z vás jde. Některé lidi si prostě jen tak druzí neoblíbí. A může to být dáno i znamením zvěrokruhu. Patříte mezi ně?

Někdy stačí špatná poznámka, která umí odstartovat nesympatie. Ty nakonec mohou přerůst v nenávist. Některá znamení to tak prostě mají, reagují zbytečně reaktivně, začnou být panovační, někdy agresivní, arogantní a s takovými lidmi nechce být ve styku snad nikdo. Patříte mezi ně? Je i vaše znamení to, které se velmi rychle rozčílí, naštve a které ostatní znamení přímo nesnáší? Podívejte se, zda nejste mezi nimi.

Beran

Berani umí být velmi arogantní a drzí jedinci. A není proto divu, že se s nimi druzí neradi baví. Co na srdci, to na jazyku je možná dobré, ale je důležité opatrně a vhodně volit slova. A to Berani vůbec neumí. Jednají impulsivně, často vypálí první věc, která je napadne, nehledě na to, jak moc ublíží druhým. Umí pronést velmi zraňující věci aniž by nad tím dvakrát přemýšleli. I proto nejsou úplně oblíbení. Někdy se umí chovat velmi nadřazeně k ostatním. Nařizují a kážou, jak se chovat, jak co dělat. Neumí s druhými komunikovat, chybí jim empatie a umění vést s druhými dialog.

Tohle je nejnenáviděnější znamení zvěrokruhu! Proč ho ostatní nemohou vystát?

svetzeny.cz

Býk

Býci jsou velmi intenzivní a tvrdohlaví. Když se pro něco rozhodnou, velmi často je to na celý život a už není cesty zpátky. A oni se velmi často impulzivně rozhodnou, že někoho nenávidí. Jsou to rigidní jedinci, kteří mají svou pravdu, své myšlenky a názory, neustoupí z nich ani o píď. Své přátelé si pečlivě vybírají a rozhodnou-li se, že jejich přátelství nejste hodni, pak vytvoří neprůstřelnou zeď. Mnohdy se umí snížit k nenávistným komentářům na konto druhého člověka a to někdy i bez zcela zjevného kontextu. Býci si umí vyrobit nepřátelé jedna dvě a když mají pocit, že je druzí ohrožují, neváhají se uchýlit k pomstě. Není proto divu, že nejde o zrovna dvakrát oblíbené znamení.

Lev

Lvi jsou rádi, když je druzí obdivují a vzhlíží k nim. Jsou rádi ve středu zájmu a je pro ně důležité se obklopovat jen lidmi, kteří jim budou skládat lichotky. Mají rádi svůj život a věří, že právě oni stojí na pomyslném prvním místě. Ostatní lidé jsou pod nimi. Touží zůstávat v oblaku lichotek a pochval, kdo se tomuto postoji zpronevěří, toho stihne trest. Minimálně ten lví. Právě Lvi totiž umí nenávidět a to s pořádnou razancí a intenzitou. Nechtějí přijít o své místo, proto smetou kohokoliv, kdo byť jen náznakem ukáže, že jim ve všem nevyhoví. I u tohoto znamení je jasné, že nemusí být díky svým postojům dvakrát oblíbené.

Zdroj článku