Vyhrajte dárky v naší vánoční online hře

Do Vánoc zbývá 39 dnů, takže je načase začít pokukovat po dárcích, kterými letos obdarujete své blízké. Abyste nemuseli strávit celý advent běháním po nákupních centrech a zoufalým sháněním dárků na poslední chvíli, připravili jsme pro vás speciální stránku, kde najdete mnoho tipů na dárky úplně pro všechny!

Díky přehledným kategoriím seženete ideální dárek pro děti, sestru, maminku, dědečka nebo kamarádku a další osoby. Navíc v aktuálních číslech časopisů Svět ženy, Marie Claire, Elle, Joy a Marianne najdete přílohy plné inspirace k vánočním nákupům.

Pojďte si hrát

Kromě toho si na této stránce můžete užít zábavnou online hru o krásné ceny! Zapojte se od 14. listopadu do 31. prosince 2019 k hře z virtuálního prostředí nákupního centra, kde budete zdolávat stanovené překážky. Na úspěšné hráče čeká slosování o hodnotné ceny, takže můžete vyhrát dárek i pro sebe!

Před první hrou se musíte zaregistrovat. Poté se objevíte na parkovišti před nákupním centrem, kde hra začíná. Vaším úkolem je naskočit do nákupního vozíku, ve kterém musíte dojet až ke slavobráně. Jakmile se vám to podaří, můžete se zařadit do slosování o hodnotné ceny!

@svetzeny