Přejít k hlavnímu obsahu

25 tipů na super dárky, které ještě stíháte koupit. Zn.: V klidu a pohodě

Ať už patříte k chronickým opozdilcům, kteří shánějí dárky za pět minut dvanáct, či se vám to letos jen vymklo z rukou, máme pro vás dobrou zprávu. Nic není ztraceno. Těchto 25 věcí stihnete "naježit"!

Všechna velká nákupní centra praskají s úderem dvacátého ve švech už od ranních hodin. Pokud taková tryzna, která začíná už hledáním parkovacího místa či dokonce někde samotným vjezdem do přeplněných garáží, není nic pro vás, uvařte si kávu, připravte platební kartu a udělejte svým blízkým kouzelné Vánoce s našimi tipy. Vybrali jsme dárky originální, neotřelé i cenově dostupné v eshopech, které garantují dodání do Štědrého dne.

Raději osobní odběr!

Na Alza.cz nyní můžete sledovat aktuální rychlost doručení. Od potvrzení objednávky je možné vyzvednutí během 24 hodin v nejbližším AlzaBoxu, zároveň můžete využít placené služby alzaExpress, která funguje po celé Praze, či si svou objednávku nechat doručit na prodejny po celé České republice. Doporučujeme platit na místě při vyzvednutí (možné i v AlzaBoxech) či přímo kartou, bankovním převodem se Vám může termín doručení posunout až o dva !!pracovní!! dny a hrozí, že nebudete mít co nadělit.

Stejné doporučení platí, i pokud vyberete dárky na Mall.cz. I tato nákupní galerie garantuje dodání na výdejní místa do 24. prosince. Pokud bydlíte v Praze a jejím okolí, je možné využít též novou službu finského poskytovatele Wotl, která rozváží zásilky do 30 minut, a to ze všech výdejních míst Mall.

25 tipů pro celou rodinu

Zážitek – to nejcennější

Jestliže si nepotrpíte na hmotné dary, darujte zážitky. Na Adrop.cz, Allegria.cz, Zazitky.cz, popřípadě slevomatech zakoupíte dárkové poukazy na relaxační procedury, pobyty, adrenalinové zážitky, lístky na kulturní akce i vouchery na únikové hry. Výhodou je, že při placení kartou vám okamžitě přijde do emailu potvrzení s dárkovým poukazem, který stačí jen vytisknout a dát do hezké obálky.

Asistent to zařídí

Máte-li problém dárky vyzvedávat, můžete využít službu Dodo. Stačí zavolat dispečerovi a zadat úkol, obdržíte cenovou kalkulaci a po jejím schválení vám Dodo kurýr pak zásilky vyzvedne kde budete potřebovat a doručí na určené místo. Podobně funguje služba Timi, kde si můžete pronajmout tzv. Chytrého kurýra, který pracuje v hodinové taxe 200 Kč/hod.