Přejít k hlavnímu obsahu

Průšvih za průšvihem! Petr Kolečko přišel o milenku a nyní přiznal i ztrátu řidičáku

Když se daří, tak se daří. Petr Kolečko (39) měl velmi turbulentní rok. Nejdříve se scenárista zmítal v milostném trojúhelníku, kdy nakonec odstřihnul milenku a vrátil se k rodině. Nyní přiznal, že byl rok bez řidičáku!

Mohlo by se vám líbit

České herečky, se kterými je ‚‚radost pracovat”. Hvězdné manýry před kamerou i na veřejnosti. Královnou je údajně Tatiana Dyková

Patří k nejzářivějším hvězdám našeho hereckého nebe. Pracovat s nimi je ale občas za trest. Pomyslná korunka za až hollywoodské manýry patří rozhodně Tatianě Dykové (44), za svobodna Vilhelmové. Kdo další umí pořádně zatopit pod kotlem režisérům i veřejnosti?
svetzeny.cz

Nejlepší příběhy píše sám život a Petra průšvihy za poslední měsíce by vydaly na nový seriál. Scenárista by tak mohl napsat nějakou hořko-sladkou komedii o milostném trojúhelníku, návratu k rodině a odkopnuté milence. Třešničkou na dortu by pak bylo odebrání řidičáku. 

Snadno ztracené body

Kolečko je střelec nejen na poli milostném, ale podle všeho i na silnicích. ‚‚Body se ztrácejí snadno. Jak ve vztahu, tak za volantem. Ale každá špatná série jednou končí. Sparta o tom ví své, letos to dokonce dotáhla na titul!” přiznal Petr webu Blesk.cz, že je tak trochu pirátem silnic. Policie mu sebrala řidičský průkaz na základě ztráty všech bodů. Jakých hříchů se scenárista na silnicích dopustil ale neprozradil. Důležité je, že má ‚‚papíry” zpět a snad se z chyb poučil, stejně jako po vyřešení zamotaných vztahů

Mohlo by se vám líbit

Kolečko prolomil hradbu mlčení o tajné svatbě s Vignerovou: "Byla lepší než ta první," říká

Konečně kápl božskou. Scenárista Petr Kolečko (39) poprvé prozradil detaily utajené veselky s modelkou Anetou Vignerovou (35). Rychloakce na pohodu a svědkem první, kdo šel okolo s platnou občankou. Detaily svatby, která proběhla 14. března na Novoměstské radnici si novomanželé nechávali dlouho pro sebe. Nátlaku okolí však scenárista nakonec podlehl a alespoň něco málo o skromném obřadu prozradil.
svetzeny.cz

Napravený proutník

Měsíce se Petr zmítal mezi oficiální partnerkou Anetou Vignerovou (35) a milenkou Denisou Nesvačilovou (31). Souboj nevěst nakonec vyhrála dlouhonohá modelka, s níž má Kolečko tříletého syna Jiříka. Zrzavá herečka se tak musela smířit s velkou zradou, když se celý svět dozvěděl, že se partneři v březnu tajně vzali! Od té doby je scenárista jako vyměněný, alespoň na veřejnosti. Zamilovaně toká okolo novomanželky a snesl by jí modré z nebe. ‚‚Plánuju dvě dovolené. První bude se všemi třemi dětmi, taková rodinná. A další jen ve dvou. Trocha romantiky…” nechal se slyšet napravený proutník, který má pro ženy evidentně neuvěřitelné charisma.

Mohlo by se vám líbit

Nesvačilová si sáhla na dno: Měla sbaleno do Řecka, ale přišla zpráva o svatbě. "Zabil všechno, v co jsem věřila..."

Když byla součástí milostného trojúhelníku, ukazovali si na ni prstem. S terčem na zádech té, která odloudila tátu od rodiny, inkasovala na sociálních sítích jeden hejt za druhým. Poté, co vůbec poprvé promluvila o pozadí vztahu se scénáristou Petrem Kolečkem (38), se ale Denise Nesvačilové (31) dostává podpory.
svetzeny.cz

Nový přírůstek do rodiny

Dlouho se spekulovalo, že za rychlou svatbu může Anetino druhé těhotenství. To modelka zcela vyvrátila, ale přesto se chystá rodinu rozšířit o dalšího člena - čtyřnohého. ‚‚Plánujeme, že si pořídíme pejska. Nedá se to ale uspěchat, je to zásadní krok a tak je potřeba probrat ho ze všech stran. Dokonce jsme se na Psím festivalu Blesk tlapky dívali na pejsky z útulků. Zatím jsme ve fázi výběru,” prozradila mladá paní Kolečko Vignerová, že s manželem mají do budoucna jasné plány.

Kolečko a jeho osudové ženy
Zdroj článku