Přejít k hlavnímu obsahu

Nesvačilová si sáhla na dno: Měla sbaleno do Řecka, ale přišla zpráva o svatbě. "Zabil všechno, v co jsem věřila..."

Když byla součástí milostného trojúhelníku, ukazovali si na ni prstem. S terčem na zádech té, která odloudila tátu od rodiny, inkasovala na sociálních sítích jeden hejt za druhým. Poté, co vůbec poprvé promluvila o pozadí vztahu se scénáristou Petrem Kolečkem (38), se ale Denise Nesvačilové (31) dostává podpory.

„Potřebuju čas, abych se s tím mohla vyrovnat, ale moc mě bolí i to, jak se v tom lidi rýpou. Místo toho, aby bulvár pronásledoval šťastné novomanžele, pronásleduje mě a pokládají mi nemístné otázky typu, co bych jim chtěla popřát,“ svěřila se nedávno Nesvačilová v magazínu Sedmička, kde vůbec poprvé promluvila o tom, co se dělo ještě pár dní před.

Mohlo by se vám líbit

Denisa Nesvačilová má terč na zádech a čelí drsným útokům. "Chtělo by to nějaké přání novomanželům," píší fanoušci

Nesvačilová definitivně z Kolečka venku? Po obřadu s Anetou svatební noc s Denisou. Tak takové rozuzlení milostného trojúhelníku Nesvačilová, Vignerová, Kolečko patrně nikdo nečekal. Na profilu modelky, která má se scénáristou tříletého syna Jiříka, se objevilo oficiální prohlášení k utajovanému sňatku. Denisa Nesvačilová zatím musí čelit nepříjemným komentářům, při kterých si neberou fanoušci servítky.
svetzeny.cz

Myslela si, že má kluka a těšila se na svatbu

Sňatek Anety Vignerové (35) a Petra Kolečka byl pro ni patrně ten největší šok! Nejenže žila v domnění, že má přítele, a těšila se, že si ho v květnu vezme, ale tou dobou už měla patrně i sbaleno na romantický pobyt v Athénách.

Denisa s Petrem jezdili do zahraničí často – v době, kdy se na ně upínala pozornost, a zvlášť po propíraném incidentu, kdy Nesvačilová scénáristu v hádce pořezala na ruce v jeho bytě - měli za hranicemi klid a mohli se věnovat jeden druhému.

Před poslední cestou ale přišel otřes, ze kterého se vzpamatovává ještě nyní. „Já jsem teď v soukolí, kdy vím, že ten člověk zválcoval a v podstatě zabil všechno, v co jsem věřila, jsem teď strašně naštvaná a ublížená. Ale ta moje láska, bohužel, tak rychle nezmizela,“ začala svoje vyjádření. Z následujících řádků doslova mrazí…

Mohlo by se vám líbit

Bude o kolečko víc!? Vignerová podruhé těhotná, rychlá svatba jako jasné řešení

Silná slova o tom, jak skvělý je single život, nějak moc rychle vystřídala teze o potřebě udělat razantní krok. Prý je to někdy v životě potřeba, jak popsala Aneta Vignerová (34) na Instagramu pod fotkou, na které se jí na prstu blýská snubní prstýnek. Zpočátku nikdo moc nechápal, ale poté, co redakce jednoho ze společenských deníků přinesla zajímavé zjištění, podle kterého se Aneta nápadně zříká, byť jen kapky alkoholu, začíná být jasno…
svetzeny.cz

12 hodin před romantikou

„Asi dvanáct hodin před tím, než jsme měli odletět na romantický pobyt do Athén, mi napsal, že se necítí na odlet, že neví, co bude, a že potřebuje být pár dní sám, protože je toho na něj hodně. Dvacet čtyři hodin poté, co jsme měli odletět, se oženil se svou bývalou partnerkou, o které ještě pár dní před tím mluvil velmi ošklivě,“ popsala.

Její upřímná výpověď změnila vnímání veřejnosti. Její Instagram zaplavila slova dodávající podporu. „Myslím si, že z té trojky jste vítěz Vy, protože máte mnohem na lepšího chlapa než je Kolečko. Vignerová ať si ho klidně vystaví. Nebojte, na každou svini se vaří voda a jemu se to všechno vrátí,“ napsala jí například jedna ze sledujících.

Zdroj článku