Přejít k hlavnímu obsahu

Modrooká filmová legenda Terence Hill: Parťák zesnulého Buda Spencera slaví 84. narozeniny. Zub času se i na něm podepsal

Italský herec, který proslul jako parťák Buda Spencera (†86), Terence Hill slaví ke konci března své 84. narozeniny. Proslavily ho role ve filmech Jesti se rozzlobíme, budeme zlí!, Sudá a lichá nebo Superpolicajti z Miami. Jak dnes vypadá filmová legenda?

Mohlo by se vám líbit

Jídelníček podle Rebel Wilson, která zhubnula během roku více než 30 kilo. Sklenka vína povolena

Rebel Wilson proslula svojí rolí „tlusté legrační dívky“, ale v roce 2020 se rozhodla, že si udělá „Rok zdraví“. Díky dietě, která se nazývá Mayrova dieta, se jí podařilo během roku zhubnout více než 30 kilogramů a její vzhled se radikálně proměnil. Přečtěte si tajemství jejího úspěchu v hubnutí a zjistěte, jaký byl její jídelníček.
svetzeny.cz

Dětsví prožil v Evropě

Herec se narodil 29. března 1939 v Benátkách jako Mario Girotti italskému otci a německé matce, po které nejspíše zdědil své poznávací znamení, nebesky modré oči. S rodinou žil zpočátku v saském městečku Lommatzsch nedaleko Drážďan, kde jeho otec inženýr pracoval v chemickém závodě. Po válce se vrátili zpět do Itálie. Od dětství rád vesloval a plaval, získal bronzovou a stříbrnou medaili na mistrovstvích Itálie.

V jednu chvíli byl Hill jedním z nejlépe placených herců v Itálii. Získal Bambi Award v roce 1975, Bravo Otto Germany Awards v roce 1974 a 1975 a David di Donatello Career Award v roce 2010. Hilla objevil ve 12 letech italský filmař Dino Risi.

Mohlo by se vám líbit

Influencerka Zuzana Strausz Plačková zveřejnila částky, které si kasíruje za spolupráce. Za 24 hodin vydělá víc než průměrný Čech

Slovenská influencerka a milovnice okázalého luxusu Zuzana Strausz Plačková (31) zveřejnila ceník, kde detailně popisuje částky za svoje služby na sociální síti Instagram. Ze statisícových položek se vám protočí panenky.
svetzeny.cz
“Když se k sobě s Budem přiblížíme, jakoby něco cvaklo a začne zábava.“
- Terence Hill

Filmový parťák Bud Spencer

Spencer zemřel ve věku 86 let dne 27. června 2016 v Římě . Spencerův syn Giuseppe Pedersoli uvedl, že jeho otec „zemřel bez bolesti v přítomnosti své rodiny a jeho poslední slovo bylo ‚grazie‘“. Byl pohřben na hřbitově Campo Verano v Římě.

Kde je Terence Hill nyní?

Terence žije v Massachusetts v USA a je filmovým producentem a zároveň talentovaným a uznávaným hercem. Jeho čisté jmění je cca 25 milionů dolarů, což je v přepočtu více než půl miliardy korun. Hill je ženatý s Lori Hill (rozená Zwicklbauer) a mají spolu dva syny, Jesse (narozen 1969) a Rosse (narozen 1973), kterého adoptovali. Ten bohužel zemřel v roce 1990 při autonehodě.

Mohlo by se vám líbit

Dcery slavných Češek vás ohromí svou krásou: Dcera Jany Bernáškové se narodila pro modeling, Nela Brousková je kopií své maminky

Některé dcery slavných českých hereček a zpěvaček se na veřejnosti se svými rodiči objevovaly již od útlého věku. Ještě nedávno to byly malé holčičky s roztomilými culíčky, které se andělsky usmívaly do objektivů kamer a fotoaparátů. Dnes jsou z těchto rozkošných děvčátek téměř dospělé ženy, které vyrostly do krásy.
svetzeny.cz
Jak dnes vypadá Terence Hill?
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon