Přejít k hlavnímu obsahu

Legendární fotbalista Pavel Nedvěd: Své osudové lásce nadbíhal dlouhé roky, nakonec zpěvačku Daru Rolins udolal

Stačilo jedno nevinné focení a Pavel Nedvěd (51) se zamiloval až po uši. V té době byl ženatý, takže se jednalo o platonickou lásku. Skvělý fotbalista však nemohl na Daru Rolins (51) zapomenout a romantickým gestem se jí každý rok připomněl. Trpělivost se vyplatila a dnes tvoří pohledný „Grande Paolo” a nestárnoucí hvězda hudebního nebe jeden z nejkrásnějších párů.

Poprvé se spolu Pavel s Darou potkali před čtrnácti lety během propagace známé sportovní značky. Zatímco zpěvačka si dle svých slov na akci ani nepamatuje, fotbalistovi zůstala sympatická blondýnka v hlavě.

Nedvěd nadbíhal Daře velmi romanticky

Neuháněl ji však nijak okatě, přece jen byl ženatý a společně s manželkou Ivanou vychovávali dceru se synem. Pavel šel na to od lesa a Daře se dvořil velmi nenápadným způsobem. „Roky mi od něho přistávaly kytky k narozeninám!“ přiznala zpěvačka v primáckém pořadu Showtime, že to bylo od něho vždy velmi romantické gesto. Dál si ale každý z nich žil svým životem a čas plynul. Pavlovo manželství se začalo rozpadat a ani Rolins neměla na muže příliš štěstí.

Fotbalistovo osudové číslo jedenáct

Vzhledem k tomu, že Dařiny vzlety a pády ve vztazích byly veřejně propírané, Nedvěd věděl, kdy využít svou velkou šanci a pozvat zpěvačku na kávu. Ovšem ne v Čechách, ale v Itálii. Dara tam létala na obchodní schůzky a Pavel byl po ukončení kariéry stále „zaháčkován” v klubu Juventus Turín. Slovo dalo slovo a geniální fotbalista se konečně dočkal. Po jedenácti letech od prvního seznámení seděl se svou platonickou láskou na kávě. „Je to vtipné. Pro Pavla je jedenáctka osudové číslo, měl ji na dresu,“ uvedla Dara s úsměvem s tím, že jiskra z její strany ihned nepřeskočila. 

Mohlo by se vám líbit

Jak dnes vypadá fotbalový idol Patrik Berger: Na génia s kopačkami útočila šílená fanynka, jeho srdce však bije třicet let jen pro jednu ženu

Mezi sportovci s kopačkami na nohou je Patrik Berger (50) tak trochu černou ovcí, ale v dobrém slova smyslu. Nikdy nevyužil své slávy, aby dostal ženy do postele a neměl potřebu se opíjet do bezvědomí. Přestože byl velkým idolem a stály se na něho fronty, je už třicet let věrný své manželce, se kterou má snový vztah. S věkem Patrik zraje jako víno a rozhodně stojí stále za hřích.
svetzeny.cz

Pavel nakonec Daru udolal

Trpělivost však růže přináší a Nedvěd polehoučku dobýval Dařino srdce. Občas zpěvačce zavolal, poslal lichotivou zprávu a Rolins začala pomalu roztávat. "Líbilo se mi, že byl trpělivý a nevzdával to,” prozradila Dara, čím ji Nedvěd nakonec okouzlil. Začátek vztahu se jim podařilo utajit a to nejžhavější období si tak mohli vychutnávat bez pozornosti médií. Oficiálně svůj vztah potvrdili až po půl roce randění a všem bylo na první pohled jasné, že tito dva byli pro sebe stvořeni.  

Minulost nelze změnit

Partneři ustáli počáteční „věštecké” řeči, že tento vztah rozhodně nemá šanci na přežití. Vytížená zpěvačka a tak trochu zlobivý fotbalový génius. Společně si však jsou velkou oporou. Dara stála za Pavlem, když se v Juventusu řešila velká kauza zfalšovaného účetnictví, na němž se měl podílet i Nedvěd, jakožto viceprezident klubu. Nerozházelo ji ani video, na kterém je její miláček notně posílen alkoholem a pořádně rozjetý s polonahými krasotinkami. „Je to minulost a byla bych blázen, kdybych to řešila víc, než je třeba. Všichni známe podobné mejdany, spíš je smutný, když z toho těží takzvaní kámoši, kteří si v takových případech užívají na cizí účet, a pak to ještě takhle zneužijí,“ řekla Dara zcela upřímně webu Extra.cz, že video je z doby, kdy spolu ještě netvořili pár a opravdu nemá ani jeden zapotřebí toto řešit. 

Zamilované hrdličky si tak vychutnávají jeden druhého a vše klape na jedničku. Společně budují v Itálii přímo u jezera Maggiore luxusní hnízdečko lásky, které bude opravdu megalomanskou stavbou. Zpěvačka tak snad našla toho pravého a konečně se naplno rozezněly „zvonky štěstí”...

Pro Nedvěda je Dara vysněnou bohyní, ale rozhodně není jen nějakou křehkou květinkou. Rolins se dokáže ozvat. Co například vzkázala všem „hejtrům”, kteří ji kritizovali za nedávnou plastickou operaci?

Nedvěd po boku krásné Dary rozkvetl
Zdroj článku