Přejít k hlavnímu obsahu

Zpěvačka Dara Rolins k nepoznání: Milovnice plastik podstoupila další zákrok, negativní komentáře ‚‚nějaké tety” ji absolutně nezajímají

Málem zbourala internet. Dara Rolins (51) se s nadšením pochlubila snímky své nové tváře po dalším zásahu estetické medicíny. Ani v nejmenším však zpěvačka nečekala takovou záplavu negativních komentářů. Podle svých slov je to však Daře jedno a názor nějaké tetky, kterou ani nezná, ji nechává chladnou.

Dvakrát měř, jednou řež rozhodně není příslovím, kterým by se Rolins řídila. Za svůj život zpěvačka podstoupila již několik plastických operací či menších estetických zákroků, ale co udělala se svou tváří na posledních snímcích všechny překvapilo - nemile. 

Zpěvačka podstoupila další z mnoha zákroků

Zpěvačka neměla nikdy problém přiznat úpravy především v obličeji. Blondýnka má několikrát operovaný nos, lifting, operaci víček a samozřejmě plastiku prsou. Sice po všech zásazích už to nebyla malá Darinka Rolincová, ale přece jen si byla ještě podobná. Společně s neustálým cvičením, zdravým životním stylem vypadala skvěle, pro její dokonalé tělo by ‚‚vraždily i dvacítky” a věk by jí nikdo ani náhodou nehádal. Bohužel to vypadá, že Dara zcela propadla zkrášlovacím procedurám a nedokáže si přiznat, že stárnutí zkrátka nezastaví.

Vylepšená Rolins je k nepoznání

Poslední ‚‚vylepšení” je totiž zatím pořádné fiasko. Rolins se výsledkem práce estetické chirurgie pochlubila na sociálních sítích po měsíci rekonvalescence. Takové reakce ale určitě nečekala. Mezi záplavou negativních komentářů sem tam vyplul lichotivý vzkaz. Fanoušci zůstali v šoku, kdo, že jim to vlastně píše. Dara přestala být Darou a podle mnohých je smutné, že vlastně nevidí, že se ze zrcadla dívá zcela cizí člověk. Samozřejmě nejdůležitější je, že se zpěvačka líbí sama sobě a především svým nejbližším v čele s partnerem Pavlem Nedvědem (51). Darinka je jeho vysněná žena a místo padesátnice má teď doma pořádnou mladici.

Mohlo by se vám líbit

Nechvalně proslulá kočičí žena Jocelyn Wildenstein: Plastikami znetvořená dáma tvrdí, že nikdy žádné úpravy obličeje nepodstoupila

Méně je více. Tímto heslem se rozhodně neřídí Jocelyn Wildenstein (83). Touha po vzhledu šelmy proměnila její dříve hezkou tvář v neskutečný paskvil. Ovšem dle svých slov si nikdy nelehla pod kudlu plastických chirurgů a ‚‚kočičí ženou” se stala postupným stárnutím.
svetzeny.cz

Teta se strejcem Daru nezajímají

Po přečtení mnoha ‚‚hejtů”, které snad nebraly konce, měla Rolins potřebu se znovu ozvat a vyjádřit se ke všem, kteří nechápou její nový vzhled. ‚‚Samozřejmě mě těší každý milý kompliment, ale zároveň nechápu potřebu některých z vás psát mi sem názor a postoj k estetické chirurgii. Vždyť na to existují různá diskuzní fóra, kde se můžete směle rozčílit, postěžovat si, pomluvit kteroukoliv z nás (mě samozřejmě nejvíc, prosím) a nakonec tam narazíte na vám podobné dobráky, takže souznění,” nedala se zpěvačka a pěkně od plic se do závistivců opřela. ‚‚Mně je totiž dost jedno, co si myslí nějaká teta nebo strejc, kterého vůbec neznám,“ vysvětlila Dara, kde má všechny zlé lidi, co nesouhlasí s její další proměnou.

Rolins se nenechala rozhodit

Narozdíl od ostatních kolegyň, které nedokáží snést kritiku, má Dara jedno velké plus. Své sledující a fanoušky nechává svobodně vyjádřit, ať se jí jejich komentář líbí nebo ne. „Nechce se mi v tom přehrabovat a mazat negativní komentáře nebo blokovat hejtry, na to máme jiné sebestředné umělce, ale jedno je jisté: Na to, jak se cítím, na čem mi záleží a co se mi líbí, nemá dobrý ani zlý komentář žádný vliv,” pokračovala zpěvačce ve svém velkém vyjádření. ‚‚Šetřete si nervy, energii a rady pro lidi, které minimálně osobně znáte, i když to, zda o ně někdo stojí, je už druhá věc. Nejlepší totiž je starat se hlavně o sebe. Taková malá rada pro změnu ode mě,“ nezapomněla si Rolins nakonec přece jen trochu rýpnout. 

Jak se vám líbí Darinky nová proměna, můžete posoudit v naší galerii
Zdroj článku