Přejít k hlavnímu obsahu

Exmanželka zesnulého Štaidla šokuje: Otevřená zpověď, ve které nazvala Bartošovou primitivem a prozradila pikantnosti ze života

Velmi upřímnou zpovědí bourá Aňa Štaidlová (76) internet. Exmanželka geniálního hudebníka Ladislava Štaidla (†75) řekla bez servítek pravdu o jejich životě. Nevynechala ani ‚‚primitivní” Ivetu Bartošovou (†48) a přidala další šokující pikantnosti.

Nečekaný zvrat ve vztahu Pavly Tomicové: S manželem Ondřejem Malým se k sobě údajně vracejí

Mezilidské vztahy jsou složité a zdá se, že své o tom ví i herečka Pavla Tomicová (60) a herec Ondřej Malý (57). Ti totiž zažili turbulentní rok, kdy se Malý rozhodl odejít z dlouholetého manželství a založit novou rodinu s novou partnerkou. Nyní je vše jinak!
svetzeny.cz

Takhle drsná Aňa ještě nikdy veřejně nebyla. Vystudovaná právnička nejde pro ostré slovo daleko. Vzhledem k tomu, že si se Štaidlem užila své, nebojí se přiznat, jak to vše bylo i s Bartošovou, která jí exmanžela na čas odloudila.

Zálety neřešila

Iluze o hudebníka záletech si nikdy nedělala, přeci jen odjížděl až na několika týdenní zájezdy a tam se věrnost asi moc nenosila. ‚‚Domů si to nevodil a když byl na zájezdech? Neřešila jsem to, to bych nemyslela na nic jiného. Měla jsem na starost tři děti a to bych se zbláznila,” přiznala Aňa v rozhovoru pro pořad Face to Face. Až, když Štaidl potkal Bartošovou, navrhla mu, že půjdou od sebe.

Rozvod rezolutně zamítl

Veřejné randění Ladislava se zpěvačkou už bylo na Štaidlovou moc a chtěla manželství ukončit. ‚‚Řekla jsem mu, pojď se rozvést, když máš tu Bartošovou. Na to mi řekl, že nechce,” prozradila bývalá manekýna s tím, že jejich manželství bylo pro Štaidla jakousi berličkou. Mohl si být jistý, že ho Iveta nedostane a hlavně nebude chtít dítě, po kterém Bartošová tolik toužila. 

Info ikona
Hudebník Ladislav Štaidl

Osud se s ní nemazal: „Českou Bardotku” Janu Brejchovou vyhodili rodiče z domu kvůli filmové roli

Přezdívalo se jí „česká Bardotka”. Půvabná herečka Jana Brejchová bezpochyby patří mezi největší herecké legendy v české kinematografii. Jaký byl ale její život mimo filmové role, ze kterých ji tak dobře známe? Prošla si rodinným peklem, prací písařky a zajímavými milostnými zápletkami.
svetzeny.cz

Primitivní pudovkin

Nakonec zpěvačka dosáhla svého, ale za cenu toho, že hudebníkovi lhala! ‚‚Byla primitivní a ještě pudovkin. Nechápu, že to nepoznal a že si to Láďa od ní nechal líbit. Nechtěl s ní mít dítě, dvakrát byla na potrat a do třetice ho podle jejích slov oblafla, že bere antikoncepci. V tom vidím blbost a tu naivitu,” řekla drsně o podvodu Bartošové na Štaidla, ze kterého se narodil jejich společný syn Artur (26). 

Zesnulí rodiče, Iveta Bartošová a Ladislav Štaidl, očima Artura. Nečekaně otevřená zpověď jejich milovaného syna

Artur Štaidl zavzpomínal na maminku Ivetu Bartošovou (†48) i tatínka Ladislava Štaidla (†75). Zpívání na Vánoce a skvělé dovolené. Přesto, že Artur Štaidl (26) vyrůstal po boku slavné zpěvačky Ivety Bartošové (†48) a neméně slavného skladatele Ladislav Štaidla (†75) světla kamer a blesky fotoaparátů nevyhledává, spíš naopak. Společenským akcím se vyhýbá a když už někam zavítá, snaží se splynout s davem. Nyní ale udělal velkou výjimku a dojemně zavzpomínal na své rodiče.
svetzeny.cz

Byl to hypochondr

V manželství strávila Aňa skoro 26 let a to ji zpočátku Ladislav absolutně nezajímal. Nakonec ji ale udolal. ‚‚Láďa měl kouzlo, takové fluidum. Bylo to všechno bez problémů. Vše jsem si dělala po svém, ale trochu jsem ho i rozmazlila. Snídaně, obědy až do patra,” přiznala Štaidlová, která se s muzikantem rozvedla až poté, co od něho Bartošová utekla. A vlastně je Ivetě tak trochu vděčná… ‚‚Jinak bych mu sloužila až do smrti. Byl to hypochondr a měl své vrtochy,” uzavřela Aňa svou zpověď s tím, že nyní je svobodná a dělá si, co chce. 

zdroj: pořad Face to Face, který moderuje René Kekely na Stream.cz

Zdroj článku