Přejít k hlavnímu obsahu

Rychlosvatba Vignerové s Kolečkem. Co bylo důvodem utajené veselky?

Info ikona
Vignerová, Kolečko

Vdanou paní je Aneta Vignerová (35) už skoro tři měsíce. Přesto, že se s manželem, scenáristou Petrem Kolečkem (39) objevovali ve společnosti, o tajné svatbě, jež šokovala veřejnost, odmítali mluvit. Nyní modelka konečně poodhalila důvod skromného obřadu.

Své ‚‚ano” si řekli 14. března na Staroměstské radnici pouze za přítomnosti svědků. Všechny tak překvapili nečekaným sňatkem, kterému předcházel scenáristy románek s herečkou Denisou Nesvačilovou (31) a pouhých deset dní před obřadem dorazil Kolečko ruku v ruce s krásnou zrzkou na předávání cen Český lev.


 

Kolečko prolomil hradbu mlčení o tajné svatbě s Vignerovou: "Byla lepší než ta první," říká

svetzeny.cz

Už toho bylo dost

Co se tedy odehrálo v Anetině hlavě, že po veřejném zostuzení najednou stála po boku nevěrného záletníka a stala se jeho ženou? ‚‚Že to bylo takhle narychlo, je jen naše věc. A chceme si to nechat pro sebe, protože není na místě vytvářet další zla, spekulace nebo blbiny, už toho bylo dost. Každý z nás si zaslouží trochu toho klidu. A to myslím vážně,” řekla modelka webu Blesk.cz s tím, že si vždy přála mít jednoduchou svatbu a jen si odskočit s partnerem na radnici.


 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Místo šatů kostýmek

Po zveřejnění prvních snímků (pozn. red pouze na 24 hodin) ze skromné oslavy lásky překvapila Aneta také svým oblečením. Kdo by čekal honosné svatební šaty od známého návrháře, nemohl se více mýlit. Miss z roku 2009 oblékla kalhotový kostýmek krémové barvy. ‚‚Během své kariéry jsem právě vynesla spoustu svatebních šatů a říká se, že když žena svatební šaty vynese před svatbou, tak to přináší smůlu, a tak si myslím, že by to možná přineslo smůlu. Takže jsem měla jasno,” prozradila modelka, jež ke svému jménu přijala samozřejmě i manželovo příjmení. Nově se tak jmenuje Aneta Kolečko Vignerová. „Mám ráda i své dívčí příjmení, tak jsme se na tom takhle s Peťou domluvili, přišlo mu to fajn a vtipný,“ vysvětlila brunetka, která se tak stala vítězkou v bitvě o srdce úspěšného scenáristy a režiséra.


 

Bude o kolečko víc!? Vignerová podruhé těhotná, rychlá svatba jako jasné řešení

svetzeny.cz

Když ty Kolečka, já Playboy

Sokyně v lásce Nesvačilová se ale po zradě svého milence nesložila, alespoň ne veřejně a pořádně vystrčila růžky. Stala se totiž hvězdou červnového vydání časopisu Playboy. Zrzka nafotila sexy snímky, sklízí jednu pochvalu za druhou a na obzoru je možná i nová láska. ‚‚Krásná, smyslná, svůdná. Jste úžasná,” rozplývají se fanoušci. ‚‚A od takový zrzavý bohyně Kolečko dobrovolně odešel?” nechápou obdivovatelé Petrovu volbu. Trochu to připomíná hlášku z legendární komedie Slunce, seno a pár facek. ‚‚Když vy inženýrku, tak my… to budete koukat!” Řečeno slovy Nesvačilové: ‚‚Když ty Kolečka, tak já Playboy!”   


 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zdroj článku