Přejít k hlavnímu obsahu

Anketa: Letošní ročník soutěže StarDance je plný krásných žen. Která z nich má ale ty nejhezčí nohy? Hlasujte!

Info ikona
StarDance

Třetí kolo oblíbené soutěže odhalilo nejen taneční talent na parketě, ale také nohy letošních soutěžících. Která ze známých žen má podle vás ty nejhezčí nohy? Bude to vysportovaná Eva Adamczyková (30), modelingem protřelá Iva Kubelková (46) nebo dáte přednost některé z dalších známých dam? Hlasujte, které nožky se vám líbí nejvíce.

Kostýmy, které návrháři připravují pro soutěžící, jsou rok od roku rafinovanější. Mají za úkol nejen ladit s výběrem tance, ale také vyzdvihnout přednosti tančících dam, aby jindy přísné porotě občas unikla nějaká ta chybička. Letos mají porotci hodně práce, aby uhlídali své profesionální oko na tanečních krocích, a nikoliv na parádních postavách soutěžících. Královna a král parketu budou korunováni až za několik týdnů, kdo si ale podle vás zaslouží pomyslný titul nejhezčích nohou ze známých žen ve StarDance?

Eva Adamczyková

Sportovkyně tělem i duší předvádí na parketě až nadstandardní výkony. Eva je zatím horkou favoritkou na to nejlepší umístění a do každého tanečního kola jde s obrovským nasazením. Ostatně zlatá olympijská vítězka to snad ani jinak neumí. V soutěži jí to neuvěřitelně sluší a její úsměv je až nakažlivý. Při otočkách se pak můžeme kochat tím, co je většinou skryto pod vrstvami zimního oblečení během snowboardcrossových závodů.

Iva Kubelková

O tom, že má Iva nohy dlouhé až do nebe se napsalo mnoho řádků. Svou postavou Kubelková strčí do kapsy i o více než polovinu mladší modelky a dokazuje tak, že do starého železa rozhodně nepatří. Krásná moderátorka primáckého pořadu Showtime s chutí obléká pořádně vyzývavé kostýmy, ve kterých vynikne nejen její dokonalé poprsí, ale také výstavní nohy. 

Ze 150 let starého domu udělala Veronika Arichteva luxusní vilu: Rozpočet byl mnohonásobně překročen, ale přesvědčte se sami

Když před dvěma lety kupovala Veronika Arichteva (37) s manželem, režisérem Biserem Arichtevem (47) starý dům, věděla, že to bude velká rekonstrukce. Ale že to bude až tak náročné, rozhodně nečekala. Peníze jen cinkaly a rekonstrukce stále nebrala konce. Nyní už vše finišuje a herečka se pochlubila neskutečnou proměnou domu v luxusní vilu s moderními prvky.
svetzeny.cz

Ivana Chýlková

Po tři večery jsme se mohli kochat pohledem na vlnící se Ivanu, které to s tanečníkem Janem Tománkem neskutečně slušelo. Bohužel výsledky hlasování jsou neúprosné a jedna z našich nejobsazovanějších hereček musela soutěž opustit. Nicméně zanechala nesmazatelnou stopu alespoň co se dlouhých nohou týče. Těžko uvěřit, že Ivana letos oslavila šedesátku!

Tereza Mašková

Zpěvačka, jejíž poznávací znamení jsou až jedovatě růžové vlasy, to umí na parketu pořádně roztočit. Tereza, jež je vítězkou pěvecké show SuperStar 2018 rozhodně umí o postup do dalších kol zabojovat. Předvádí, že má nejen pěvecký talent a temperamentu má na rozdávání. Fanouškovskou základnu má sympatická zpěvačka obrovskou, ale prý by mohla být ještě odvážnější v kostýmech. Tak snad Tereza jejich přání vyslyší a poodhalí ještě více ze své postavy.

Darija Pavlovičová

Benjamínek soutěže, je sice neustále v hledáčku aspirantů na vypadnutí, ale naštěstí se Darije už podruhé podařilo dostat do bezpečí. Byla by škoda, kdyby zrovna talentovaná herečka měla vypadnout takhle na začátku. Sice její taneční kreace porotci zatím nehodnotí příliš vysokými čísly, ale především mužské osazenstvo si přijde na své, když to pohádková princezna na parketu rozvlní.

Vyberte dle vás ty nejhezčí nohy a hlasujte v naší anketě

Info ikona
Nohy SD

Uhodli jste, které z krásek patří nohy na naší fotce? 

1. Tereza Mašková
2. Ivana Chýlková
3. Eva Adamczyková
4. Iva Kubelková
5. Darija Pavlovičová

Některé taneční kreace ocení především mužští diváci
Zdroj článku