Anketa: Letošní ročník soutěže StarDance je plný krásných žen. Která z nich má ale ty nejhezčí nohy? Hlasujte!

Gabriela Maryšková | 31/10/2023
StarDance
Foto: Česká televize

Přidejte si Svět ženy do oblíbených na Google zprávách

Třetí kolo oblíbené soutěže odhalilo nejen taneční talent na parketě, ale také nohy letošních soutěžících. Která ze známých žen má podle vás ty nejhezčí nohy? Bude to vysportovaná Eva Adamczyková (30), modelingem protřelá Iva Kubelková (46) nebo dáte přednost některé z dalších známých dam? Hlasujte, které nožky se vám líbí nejvíce.

Kostýmy, které návrháři připravují pro soutěžící, jsou rok od roku rafinovanější. Mají za úkol nejen ladit s výběrem tance, ale také vyzdvihnout přednosti tančících dam, aby jindy přísné porotě občas unikla nějaká ta chybička. Letos mají porotci hodně práce, aby uhlídali své profesionální oko na tanečních krocích, a nikoliv na parádních postavách soutěžících. Královna a král parketu budou korunováni až za několik týdnů, kdo si ale podle vás zaslouží pomyslný titul nejhezčích nohou ze známých žen ve StarDance?

Eva Adamczyková

Sportovkyně tělem i duší předvádí na parketě až nadstandardní výkony. Eva je zatím horkou favoritkou na to nejlepší umístění a do každého tanečního kola jde s obrovským nasazením. Ostatně zlatá olympijská vítězka to snad ani jinak neumí. V soutěži jí to neuvěřitelně sluší a její úsměv je až nakažlivý. Při otočkách se pak můžeme kochat tím, co je většinou skryto pod vrstvami zimního oblečení během snowboardcrossových závodů.

Iva Kubelková

O tom, že má Iva nohy dlouhé až do nebe se napsalo mnoho řádků. Svou postavou Kubelková strčí do kapsy i o více než polovinu mladší modelky a dokazuje tak, že do starého železa rozhodně nepatří. Krásná moderátorka primáckého pořadu Showtime s chutí obléká pořádně vyzývavé kostýmy, ve kterých vynikne nejen její dokonalé poprsí, ale také výstavní nohy. 

Veronika Arichteva
Ze 150 let starého domu udělala Veronika Arichteva luxusní vilu: Peníze létaly vzduchem! Podívejte se, výsledek stojí za to

Ivana Chýlková

Po tři večery jsme se mohli kochat pohledem na vlnící se Ivanu, které to s tanečníkem Janem Tománkem neskutečně slušelo. Bohužel výsledky hlasování jsou neúprosné a jedna z našich nejobsazovanějších hereček musela soutěž opustit. Nicméně zanechala nesmazatelnou stopu alespoň co se dlouhých nohou týče. Těžko uvěřit, že Ivana letos oslavila šedesátku!

Tereza Mašková

Zpěvačka, jejíž poznávací znamení jsou až jedovatě růžové vlasy, to umí na parketu pořádně roztočit. Tereza, jež je vítězkou pěvecké show SuperStar 2018 rozhodně umí o postup do dalších kol zabojovat. Předvádí, že má nejen pěvecký talent a temperamentu má na rozdávání. Fanouškovskou základnu má sympatická zpěvačka obrovskou, ale prý by mohla být ještě odvážnější v kostýmech. Tak snad Tereza jejich přání vyslyší a poodhalí ještě více ze své postavy.

Darija Pavlovičová

Benjamínek soutěže, je sice neustále v hledáčku aspirantů na vypadnutí, ale naštěstí se Darije už podruhé podařilo dostat do bezpečí. Byla by škoda, kdyby zrovna talentovaná herečka měla vypadnout takhle na začátku. Sice její taneční kreace porotci zatím nehodnotí příliš vysokými čísly, ale především mužské osazenstvo si přijde na své, když to pohádková princezna na parketu rozvlní.

Vyberte dle vás ty nejhezčí nohy a hlasujte v naší anketě

Nohy SD Foto: Česká televize/koláž Svetzeny.cz

Uhodli jste, které z krásek patří nohy na naší fotce? 

1. Tereza Mašková
2. Ivana Chýlková
3. Eva Adamczyková
4. Iva Kubelková
5. Darija Pavlovičová

Dostávala jsem dřevákem na zadek: Herečka Zuzana Zlatohlávková otevřeně nejen o svém divokém temperamentu a tenisové kariéře

StarDance 2026 nejhezčí nohy tanec celebrity tančí

Nejčtenější články

Kvíz: Nejtěžší letec i křikloun roku. Otestujte se, jak dobře znáte ptačí šampiony Andělský horoskop na týden od 22. června: Berani pocítí obrovskou vlnu odvahy, Panny by měly věřit nečekaným náhodám „Na Den otců dostanu víno, ale děti si na mě neudělají hodinu čas,” je smutný Daniel

Doporučujeme

Načíst další