Přejít k hlavnímu obsahu

Představitel pana Božského byl nařčen ze znásilnění: Herec tvrzení žen označil za lživá. Nyní se však objevilo další svědectví

Info ikona
 Chris Noth

Představitel pana Božského Chris Noth čelí vážnému obvinění. Údajně se měl v letech 2004 a 2005 dopustit znásilnění dvou žen. Herec obvinění odmítá a tvrdí, že jsou lživá. Nyní se však objevilo svědectví třetí ženy, která tvrdí, že se herec v minulosti choval „sexuálně nevhodně“.

Kvůli obvinění byla stažena reklama, ve které účinkuje

Představitel pana Božského herec Chris Noth čelí vážnému obvinění. Dvě ženy jej nařkly ze znásilnění. Přitom ještě nedávno si herec užíval znovu nabyté slávy díky odvysílání pokračování legendárního seriálu Sex ve městě. Po nařčení jeho hvězda opět pohasla, společnost Peloton stáhla reklamu, ve které účinkuje s tím, že obvinění nelze brát v žádném případě na lehkou váhu. V reklamě si zahrál Chris Noth spolu s Jess King, která v seriálu představovala jeho instruktorku.

Ben Affleck pod palbou kritiky: Svůj problém s alkoholismem svedl na bývalou manželku. Nechutné, vzkazují lidé

svetzeny.cz

Herec čelí drsným obviněním. Každá z žen nezávisle na sobě tvrdí, že je měl vylákat do soukromých prostor a tam je znásilnit. Jedna žena vypověděla, že byl velmi hrubý, a tak po sexu kvůli krvácení musela vyhledat lékařskou pomoc. Druhá z žen tvrdí, že se po schůzce s hercem cítila „totálně zneužitá“, ale poté, co jí zavolal, se rozhodla celý incident nikam nehlásit. K prvnímu incidentu mělo údajně dojít v roce 2004, k dalšímu u rok později. Chris Noth tato obvinění kategoricky popírá. Vydal toto prohlášení: „Obvinění proti mně vznesená jednotlivci, se kterými jsme se setkal před lety, dokonce desetiletími, jsou kategoricky nepravdivá. Tyto příběhy by mohly být z doby před 30 lety nebo před 30 dny, na tom nezáleží, ne vždy znamená ne, to je hranice, kterou jsem nepřekročil. Setkání byla konsensuální. Je těžké nezpochybňovat načasování těchto příběhů, které teď vycházejí. Nevím jistě, proč se teď vynořují, ale vím jedno – nenapadl jsem tyto ženy.“

Další žena tvrdí, že se herec choval „sexuálně nevhodně“

O zkušenosti s hercem se rozhodla veřejně promluvit i herečka Zoe Lister-Jones. Ta tvrdí, že ve svých dvaceti letech pracovala v jeho klubu, kde se herec měl chovat „sexuálně nevhodně“. Své zkušenosti dopodrobna popsala na svém Instagramu. „Téhož roku jsem byl hostující hvězdou v seriálu Zákon a pořádek. To byla jeho první epizoda, kdy se vracel jako detektiv po účinkování v Sexu ve městě,“ vzpomíná Zoe Lister-Jones. „Na natáčení byl opilý. Během mé scény výslechu měl 650 ml piva pod stolem, které mezitím popíjel. Najednou se ke mně přiblížil, přivoněl k mému krku a zašeptal, že hezky voním. Neřekla jsem nic,“ svěřila se herečka s nemilou zkušeností.

Jennifer Aniston se ukázala polonahá na titulní straně časopisu. "Nelituji ničeho," říká

svetzeny.cz

Moje zkušenosti jsou nicotné v porovnání s popisy útoků, které byly dnes tak statečně sdíleny," uzavírá Lister-Jones ve svém prohlášení. Zoe Lister-Jones věří, že Chris Noth těžil ze své role pana Božského v Sexu ve městě. „Chris Noth využil fantazie, kterou ženy věřily, že pan Božský představuje,“ domnívá se herečka. Také uvedla, že když se dozvěděla o tom, že v pokračování seriálu Sex ve městě zemřel, ulevilo se jí. Prý nedokáže oddělit postavu seriálového pana Božského a jeho skutečného představitele.

Zdroje: Page Six, Page Six

Greta Garbo: Největší svůdnice Hollywoodu. Podlehli jí ženatí muži, slavné ženy i homosexuálové

svetzeny.cz