Přejít k hlavnímu obsahu

To tu ještě nebylo: Zažijte život jako slavná Carrie a užijte si noc v jejím bytě za pouhých 23 dolarů

Info ikona
Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker, Airbnb a Warner Bros. se spojili, aby znovu proslavili ikonický byt, kde bydlí seriálová Carrie. Jak získat bydlení na jednu noc a proč je cena 23 dolarů?

Které zaryté fanoušky seriálu Sex ve městě nenapadlo, jaké by to bylo navštívit byt Carrie Bradshawové a – ještě lépe – nahlédnout do té legendární skříně se skvosty módy?

Nyní je jejich šance: Na oslavu prosincového vydání série HBO Max And Just Like That... (další kapitola ságy Sex ve městě ) Sarah Jessica Parker spolupracuje se společnostmi Airbnb a Warner Bros. a nabídne dva pobyty na jednu noc v ikonickém prostoru.

Ačkoli slavný Brownstone, kde Carrie žije v televizních seriálech a filmech, je na Upper East Side, skutečné místo je v Chelsea. Pobyt stojí pouhých 23 dolarů za noc, na počest 23 let, které uplynuly od prvního vysílání pořadu. Cena tedy není překážkou (502 Kč), ale získání místa ano. Hosté, kteří mají zájem, mohou požádat o pobyt od pondělí 8. listopadu v poledne a podle mluvčího Airbnb jsou vybíráni podle toho, "kdo dřív přijde, ten dřív mele".

Zážitek zahrnuje virtuální pozdrav od Sarah Jessicy Parker, drink cosmopolitan pro dva (jedná se o oblíbený koktejl Carrie Bradshawové), a možnost vyzkoušet si cokoliv v jejím šatníku, který bude plný jejích nejpamátnějších kousků, včetně tutovky, kterou nosí v úvodních titulcích. Hosté také získají sezení s renomovaným newyorským stylistou (Airbnb zatím nezveřejnilo jméno) a focení.

Ve zprávě o akci Parkerová řekla: „Postava Carrie Bradshaw je mému srdci blízká a drahá a znovu navštívit její svět kvůli pokračování příběhu Sex ve městě byla taková radost. Jsem nadšená, že naše publikum zažije Carriin New York jako nikdy předtím a poprvé se projde v jejích botách, a to doslova.“

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.