Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasy, pleť i tělo můžou znovu zazářit! Jenom jim k tomu musíte trochu pomoct…

Info ikona
Vital Proteins

Připadáte si s každým odžitým rokem zkušenější a vlastně byste neměnila se svým mladším já? To je moudrý přístup! Pravdou ale je, že tělo postupem času ztrácí na pružnosti… Pokud si tedy dopřejete speciální výživu pro svoji krásu a celkovou kondici, bude to přímo ideální! Co přesně máme na mysli?

Kolagen se v těle vyskytuje přirozeně, jde o základní bílkovinu a látku v pojivových tkáních. Nachází se v kůži, vlasech, nehtech, kostech, šlachách i kloubech. Jenomže s příchodem 25. narozenin jeho produkce ubývá, a to až o celé procento za každý další rok. Abyste nadále sršela energií, vaše kůže byla hladká a zářivá a vlasy byly spokojené, vyplatí se kolagen tělu dodávat formou doplňků stravy. Kde hledat ty nejlepší? Značka Vital Proteins se už před lety zavázala k tvorbě prémiových produktů na bázi kolagenu — a už dlouho platí za jedničku na trhu v USA.

Namixujte si koktejl krásy nebo upečte dobrotu

Kolagenové peptidy jsou malé, rozpustné částice bílkovin získávané z hovězího, nebo mořského zdroje. Každý Vital Proteins se tak skládá jen z jedné ingredience. Cukry, umělá ochucovadla nebo barviva byste v něm však marně hledali a každý z obou produktů se hodí jak do teplých, tak i studených nápojů. Stačí je pomocí odměrky vmíchat do nápoje (ať už do kávy, nebo smoothie) a vypít. A protože jsou zcela bez chuti i zápachu, můžete je přisypat třeba do těsta a nechat upéct.

Info ikona
Vital Proteins

Vital Proteins Collagen Peptides (foto níže) obsahuje 20 g kolagenu na porci. V tomto případě jde o hovězí kolagen, který byl vyroben z hovězí kůže.

Info ikona
Vital Proteins Collagen Peptides

Vital Proteins Marine Collagen má v sobě 12 g kolagenu na porci. Jedná se o mořský kolagen z šupin a kůží bělomasých ryb. Mořský kolagen je vhodný také pro pescetariány a ostatní, jež vyhledávají alternativu k hovězí variantě.

Info ikona
Vital Proteins Marine Collagen

Obě varianty Vital Proteins jsou k dostání v lékárnách Dr. Max a na eshopu www.drmax.cz. První účinky lze pozorovat po 4-6 týdnech pravidelného užívání. Výsledky se liší, nicméně ti, kteří užívají 10 g až 20 g kolagenu denně, zachycují první známky efektu už po 4 týdnech.

Info ikona
Vital Proteins
Měření