Přejít k hlavnímu obsahu

Co letí ve zvířecím světě? Nakupování v butiku!

Info ikona
pet center

Pes má hlídat dům, patří k boudě a jí zbytky od oběda! Kočka? Ta je dobrá na lovení myší! Vzpomínáte ještě na tyhle „dobré rady“? Ty už ale dávno neplatí, naštěstí. Pes sice může být dobrý hlídač a kočka šikovný lovec, ale zároveň jsou také členy rodiny a někým, komu věnujeme svůj čas, pozornost a péči. A oni nám to bohatě vracejí!

Chceme pro ně to nejlepší, a je jedno, jestli máme doma psa, kočku, morče nebo třeba ještěrku. Aby s námi byli naši mazlíčci o nejdéle, dělali nám společnost a opláceli naši lásku, musíme se o ně dobře starat. Pravidelné návštěvy u zvěrolékaře jsou samozřejmostí, důležité je ale také hlídat, co jedí. A rozmazlování? No tak to je přece úplně bezpodmínečné!

Info ikona
petcenter

Když jsou nákupy zážitek

V centru dění bude váš mazlíček, lépe řečeno pejsek, protože kočičky na cestování po městě a obchodech přece jen moc nejsou, díky novému konceptu obchodů PetCenter. Jde o pop-upy, jednoduše butiky, určené právě pro ty, které doma chováváme, a o které se s láskou staráme. První je od začátku měsíce na Černém mostě v nákupním centru, další se brzy otevřou a přivítají zákazníky v pražských obchodních centrech Nový Smíchov, Atrium Flora a v brněnské Olympii.

Jde o obchody zážitkové, kde si všichni příchozí vyberou to, co potřebují a možná pořídí i něco navíc. PetCenter chce jednoduše do Česka a na Slovensko přinášet poslední trendy, které mohou život našich mazlíčků udělat nejen krásnější, ale i zábavnější. Na výběr jsou kromě krmiva a pamlsků třeba i hračky, designová škrabací odpočívadla pro kočky, pelíšky, obojky, vodítka nebo oblečky.

„Nejde jen o nákup krmiva. Chceme, aby naši zákazníci našli vše, co potřebují pro své mazlíčky. Od pamlsků přes vitamínové doplňky, po hračky, obojky, vodítka a pelíšky," říká manažer retailu PetCenter Martin Novotný.

Info ikona
pet center hračky

PetCenter a designér

Pop-up prodejny jsou pouze „ochutnávkou“ toho, co plánuje PetCenter se svými obchody v roce příštím, kdy mají být nové prodejny spojeny s původními, aby mohly všechny společně fungovat v nadčasovém a pro zákazníky z lidské i psí říše atraktivním konceptu.

„Chceme našim zákazníkům nabídnout ty nejnovější trendy z celého světa, a to za co nejdostupnější ceny. Naším cílem je, aby se nákup pro zákazníky stal zážitkem, a proto jsme připravili ve spolupráci s designérem Radovanem Mačákem tento nadčasový koncept, který má být budoucností chovatelských potřeb,“ dodává Martin Novotný.

Info ikona
pet center otevření prodejny
Měření