Už máte staženou aplikaci Dny Marianne?

Alena Beníšková | 11/09/2019
Už máte staženou aplikaci Dny Marianne?

Přidejte si Svět ženy do oblíbených na Google zprávách

Nestihli jste si pořídit zářijové číslo se slevovými kuponky na Dny Marianne? Nevadí, zakoupit si je můžete i v aplikaci, která má navíc spoustu užitečných funkcí.

Po 19 letech už vás důvěrně známe, a moc dobře víme, že někdo raději listuje časopisem a užívá si pečlivé vystřihování kuponů z kuponové knížky, jiní zase nedají dopustit na naši skvělou aplikaci Dny Marianne. Nás osobně baví obojí a chápeme vás, pokud jste na tom stejně – právě listujete časopisem a jste nedočkaví, až si otevřete aplikaci v telefonu. Skvěle si rozumí s iOS i Androidem a je opravdu vychytaná, protože jsme na ni spolupracovali se značkou Samsung. 

Kuponová knížka je v aplikaci ke stažení za 110 Kč, (za tuto cenu získáte obě kuponové knihy Marianne i Marianne Bydlení). Díky tomu budete mít všechny slevové kupony vždy u sebe. 

Už máte staženou aplikaci Dny Marianne?

Pro případné dotazy ohledně aplikace, prosím kontaktujete zákaznickou službu Dny Marianne: 

Více informací o aplikaci najdete ZDE.
Přejeme Vám skvělé Dny Marianne plné výhodných nákupů a zábavy!  

 

Dostávala jsem dřevákem na zadek: Herečka Zuzana Zlatohlávková otevřeně nejen o svém divokém temperamentu a tenisové kariéře

Související témata Dny Marianne Marianne nákupy

Nejčtenější články

Osobnosti Junko Tabei, první žena na Mount Everestu během výstupu přežila pád laviny, vyhrabali ji zpod sněhu a ona stejně došla na vrchol Junko Tabei, 1985

Celebrity Nespoutaný Jason Momoa slaví narozeniny: Život v karavanu za miliony, nová osudová láska a tajné plány na důchod Jason Momoa slaví narozeniny.

Zábava Kvíz pro seniory: Tentokrát obstojí jen ti nejlepší. Ověřte si, jak jste na tom s pamětí

Doporučujeme

Načíst další