Vše, co potřebujete vědět o Dnech Marianne 2019

Letos pořádá společnost Burda International CZ s.r.o. již 19. ročník Dnů Marianne. Víkendová nákupní akce plná slev se koná v termínu 13.-15. září v Česku a 12.-15. září na Slovensku.

NÁKUPY  

Během tradičně nejlepších nákupů v roce na vás čekají slevy až 70 % ve více než 6000 obchodech v  Česku a na Slovensku. Vybírat si můžete z  téměř 600 nabídek a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k  srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy. Podrobnosti o jednotlivých slevách najdete v  nabídkách zářijových vydáních časopisů Marianne nebo Marianne Bydlení, v  kuponové knížce, v  aplikaci Dny Marianne a na www.dnymarianne.cz. Věříme, že se vám na vaše „úlovky“ bude hodit dárková tašku Dny Marianne, tentokrát ale ve zcela novém a neokoukaném designu.  

LOUNGE   

Vůbec poprvé v  historii Dnů Marianne na vás bude čekat osm Marianne Lounges, ve kterých si kromě dárků užijete skvělou atmosféru a především speciální program. Najdete je v v  Praze (na Ovocném trhu a na Chodově), Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Zlíně, Olomouci nebo ve slovenské Bratislavě. Detailní informace najdete v aplikaci Dny Marianne a na www.dnymarianne.cz.

DÁRKY   

Za nasbírané účtenky dostanete jeden či více dárků. Stačí, když doložíte vaši útratu během Dnů Marianne v  některé z  osmi Marianne Lounges. Podle celkové hodnoty nákupu si budete moci vybrat ze dvou kategorií dárků.  

KARTY   

Pokud byste rádi během Dnů Marianne ještě více ušetřili, zaplaťte svoje nákupy kteroukoliv z  karet Mastercard, a dostanete o 3 % vyšší slevu nebo dárek k  nákupu. Na Slovensku si tyto výhodnější nákupy užijete s  kartou Mastercard od ČSOB.

APLIKACE  

Někdo raději listuje časopisem a užívá si pečlivé vystřihování kuponů z  kuponové knížky, jiní zase nedají dopustit na naši aplikaci Dny Marianne. Skvěle si rozumí s  iOS i Androidem. Co všechno v  ní najdete? Po zadání unikátního kódu z  papírové kuponové knížky se vám zobrazí informace o slevách, adresy jednotlivých obchodů i navigace, která vás k  nim dovede. Budete mít přehled o programu a nabídce dárků za účtenky v  jednotlivých Marianne Lounges. Elektronické kupony si můžete zakoupit přímo v aplikaci za 110 Kč (za tuto cenu dostanete obě kuponové knížky - Marianne i Marianne Bydlení).  

PŘEDPLATNÉ  

Předplaťte si ve vybraných Marianne Lounges (Praha, Ostrava, Olomouc, Zlín) časopisy Marianne a Marianne Bydlení na rok. K předplatnému navíc dostanete jako dárek jemnou květinovou vůni Mademoiselle AZZARO.  

UKAŽTE, JAK NAKUPUJETE 

Sdílejte na sociálních sítích fotografie nebo videa z vašich nákupů během Dnů Marianne s hashtagem #dnymarianne2019. 
Jakékoliv dotazy ohledně Dnů Marianne pište prosím na email dnymarianne@burda.cz nebo volejte na 725 397 440.

@svetzeny