Přejít k hlavnímu obsahu

Proč jste nemocní: Nevyřešené problémy mohou vyústit v nepříjemnou nemoc. Co znamená bolest kloubů nebo nespavost?

Trápí vás nějaké problémy či jiné neduhy? Lidské postoje a nevyřešené problémy mohou způsobit to, že se projeví jako určitá nemoc nebo neduh na fyzickém těle. Potlačování emocí i dalších problémů může vyústit v nepříjemnou nemoc. Zkuste najít cestu a porozumění vašeho těla i duše.

Trápí vás nějaká chronická nemoc nebo se jedná pouze o nárazové problémy? Vše má své řešení v duchovním světě. Víte, proč jste nemocní?

Afty

Pokud vás trápí afty, ty značí naštvanost na sebe sama za špatná rozhodnutí, máte pocit strachu nebo popíráte sami sebe. Musíte se naučit rozhodovat sám za sebe a nebát se poučit ze svých vlastních chyb.

Alergie

Jste přesvědčení o své bezvýznamnosti, máte pocit viny nebo vás trápí bolestná vzpomínka. Musíte být více otevření a nepotlačovat své názory, buďte přístupní, ale nenechte se využívat.

Angína

V případě, že vás často souží angína, může to znamenat, že se nedokážete prosadit, neumíte říct co chcete a potřebujete, a tak ze strachu raději mlčíte. Nebojte se prosadit a říct svůj názor, smiřte se s odmítnutím, ale nemějte strach promluvit.

Astma

U astmatu se jedná o přehnané projevy lásky, kdy nejste schopní dýchat pouze sami za sebe. Potlačujete pláč a vztek. Přijměte odpovědnost sami za sebe a vypusťte své emoce v podobě slz.

Bolesti hlavy

Trápí vás časté bolesti hlavy? Může to být naštvání, nevyřčená slova nebo přehnané kritizování sebe sama. V případě, že vás něco trápí, snažte se to vyjádřit slušně bez křiku a zlosti.

Smutek ovlivňuje plíce: Poznejte, jaký vliv mají emoce na naše orgány a získejte zpět své zdraví díky správným potravinám

Psychosomatika zkoumá vliv psychických funkcí a pochodů na organizmus. Napadlo vás však někdy, že vašimi emocemi mohou být ovlivněny konkrétní orgány? Podle tradiční čínské medicíny je to možné, lze však dosáhnout opětovné rovnováhy zařazením určitých potravin do vašeho jídelníčku. Přečtěte si, které to jsou.
svetzeny.cz

Bolestivá menstruace

Bolestivá menstruace značí o popírání ženství, odmítání ženského údělu a nedůvěru v partnerství. Přijměte svou jemnou ženskou sílu a smiřte se se všemi tělesnými přirozenými projevy.

Kašel

Trápí vás dlouhodobý kašel? Pak se snažíte ostatním sdělit, aby si vás všímali. Máte pocity méněcennosti a cítíte se opomíjeni. Zapojte se do různých aktivit, buďte nápomocní a nezaměřujte se jen na sebe.

Klouby

Problémy a bolesti kloubů souvisí s neústupností a nepřizpůsobivostí v životě, neohebnosti. Změňte své navyklé postoje i myšlení a nebojte se tolik nových věcí.

Kožní problémy

Máte akné, ekzémy nebo další kožní problémy? Pak se jedná o potlačený strach a úzkost, bojíte se, že vám někdo ublíží. Zapomeňte na staré křivdy a zkuste se častěji usmívat.

Močový měchýř

Máte problémy s močových měchýřem? Člověk většinou vnitřně trpí a volá o pomoc, obviňuje ostatní. Ukřivděnost, pocity křivdy v souvislosti se vztahy. Pokud se vám něco nelíbí, udělejte v životě razantní změnu.

Studie potvrzují, že nemoc souvisí s měsícem vašeho narození: K jakým chorobám jste náchylní?

I když to zní neuvěřitelně, tak američtí vědci našli souvislost mezi měsícem narození a zdravím. Podle nich existuje spojitost mezi měsícem narození a možnou náchylností k určitým nemocem. K jakých chorobám můžete být více náchylní právě vy?
svetzeny.cz

Nespavost

Nedokážete v noci dobře spát? Pak vás trápí pocit viny, nedůvěra v ostatní a strach, co další den nastane. Přestaňte se bát věcí, které nedokážete změnit a před spánkem myslete na něco hezkého.

Oslabená imunita

Pokud vás trápí oslabená imunita, jedná se především o nesoulad v rodině, pocit bezmoci, viny nebo bolestná vzpomínka, která vás trápí. Odpusťte těm, co vám ublížili a nepotlačujte v sobě tyto křivdy.

Průjem

Dlouhodobý průjem značí potlačení strachu a urputné odmítání změn. Přijměte do života nové věci, zpracujte minulost a dejte pryč vše, co vám neprospívá.

Rýma

Vrací se vám často rýma? Může se jednat o negativní návaly emocí, odmítání vlastní síly a neschopnosti se vzepřít. Nebojte se vyjádřit, řekněte druhým, co vám vadí a mluvte především o problémech v rodinném kruhu.

Zácpa

V případě zácpy se jedná o neochotu něco změnit a přizpůsobit se nové situaci. Zlost, naštvanost a hádky pro vás nejsou dobré, snažte se přijmout nové věci a nelpěte na minulosti.

Zuby

Trápí vás často problémy se zuby? Může se jednat o vaši nerozhodnost a neschopnost dojít k závěru. Zvažte své možnosti a zkuste se rozhodnout k nejlepší cestě, která neublíží vám, ale ani vašemu okolí.

Zdroj: healtypath, mediaspa, zdravickoboskovice