Přejít k hlavnímu obsahu

Rebel Jiří Hudler je důvodem nenávisti mezi Hanychovou a Krainovou. Dnes byste v něm těžko hledali hokejovou hvězdu

Vynikající hokejista řádil nejen na ledu, ale především mimo něj. Jiří Hudler (40) byl první velkou láskou Agáty Hanychové (39) a sbalil dokonce i takovou krasavici, jako je Simona Krainová (51). Dojel však na svůj bohémský život a byly doby, kdy bychom těžko našli většího průšviháře ze světa sportu. Dnes je z Jiřího vzorný manžel, skvělý tatínek a nezasvěcení by do něho neřekli, že kdysi předváděl neuvěřitelná kouzla s pukem.

Bujaré večírky, kde tekl alkohol proudem, lehká děvčata a kouzelný bílý prášek. Takové kombo si prý kdysi Jiří občas s chutí dopřával. Nikdy nepatřil k vyhlášeným hokejovým krasavcům, ale nějaké to kouzlo mít musel, když mu známé ženy doslova padaly k nohám.

Agáta se už viděla jako paní Hudlerová

Velká naděje českého hokeje, jež reprezentovala naši zemi také na mistrovství světa, byla velkou láskou rebelky Agáty. V té době ještě neměla tolik ‚‚profláknutý” obličej a teprve začínala se svou dráhou pařmenky roku. Hudler byl pro ni tedy velkým jackpotem. Šikovný mladík s pěkným kontem byla výborná partie. Agátina maminka Veronika Žilková už slyšela kostelní zvony a radovala se z potencionálního zetě, jenž by dceru velmi dobře zabezpečil. 

Jako matka se synem

Bohužel jejich vztah vydržel pouze dva roky a vítěz Stanley Cupu vzal v ten pravý čas roha. Hanychová nesla rozchod velmi špatně, ale na Jiřího ani tak nedala dopustit. O to větším šokem pro ni byla hokejistova nová láska. Nádherná blondýnka Krainová! Co na tom, že byla o jedenáct let starší.

Simona vždycky byla pořádná kočka s parádní postavou a nebylo se čemu divit, že pro ni hokejista ztratil hlavu."Vypadají vedle sebe jako máma a syn,“ nechala se slyšet zhrzená Agáta a na adresu své sokyně si servítky rozhodně nebrala.

Mohlo by se vám líbit

Simona Krainová ve svém věku vypadá lépe než kdejaká dvacítka: Pózovala v průhledných šatech a ukázala, co mohla

Modelka Simona Krainová oslaví příští rok padesáté narozeniny, ale její vzhled a postava vypadá, jako by zastavila čas. Její oblíbený výrok, že jí na věku prostě nezáleží, pro ni stále platí. A podle toho také žije. S manželem Karlem Vágnerem mladším společně vychovávají dva syny, Maxe a Bruna. A protože je Simona přivedla na svět blíže ke čtyřicítce, pomohlo jí to především k tomu, aby se cítila psychicky mladší, jak sama několikrát uvedla.
svetzeny.cz

Hudler Krainovou veřejně zostudil

Nakonec ani Simona nebyla pro Hudlera tou pravou. Také jejich rozchod byl velice bouřlivý a hojně propíraný. Na Jiřího totiž prasklo, že v době vztahu chodil za lehkými děvčaty a podle deníku Blesk měl na ně zvláštní požadavky. To byla samozřejmě pro Krainovou velká ostuda a ponížení. "Tak ten pán je na úrovni suterénu. Nemám slov. Fuj. Už několik dní se mi z něj nepřestává chtít zvracet," pronesla tehdy Simona znechuceně pro Blesk.cz s tím, že absolutně netušila, jaké má Hudler choutky, protože po ní nepožadoval žádné netradiční sexuální praktiky. 

Nepřející tetky Hanychová se Žilkovou

Taková situace samozřejmě krásně nahrála provokatérce Agátě, která si neváhala přisadit na Simoninu adresu. "Jirka mě nepodváděl s kurvama, protože já kurva jsem,” vysmála se Hanychová. A jak je o ní známo, ani tehdy příliš o svých slovech nepřemýšlela... Pozadu nezůstala ani Žilková, která si v tu dobu zahrála na věštkyni. "Já si myslím, že se k sobě Simona s Jirkou vrátí. Ona si spočítá, kolik jí je a kolik má Jirka na bankovním kontě a odpustí mu nevěru. A přežije tu Moskvu. Já jí držím palečky, aby tu Moskvu vydržela. Je tam zima, ať si pořídí palčáky. Vyplatí se jí zamhouřit oči a říct, že si to ty kurvy vymyslely,“ rýpla si Veronika, které se rozplynul sen o bohatém ženichovi pro svou dceru. A to ještě zdaleka netušila, jak si její holčička povede o pár let později s tatínky svých dětí. 

Mohlo by se vám líbit

Online prostitutka odhaluje drsné zákulisí: Musíte na to mít povahu. Klienti jsou buď křehcí, nebo drzí

Dráždivé webkamery nabízí online zábavu, chatování si s přitažlivými dívkami různých typů, a ty se následně mohou v privátním chatu jen mezi platícím klientem a modelkou, nabažit i vzájemného podívání na sebe samé. Mají-li zapnutou webku oba, mohou provozovat skvělou "kyber lásku". Nazí. Nebo oblečeni tak, jak je to vzrušuje. Pojďme se podívat do zákulisí.
svetzeny.cz

Jiří způsobil poprask v oblacích

Přestože je tato minulost pro Hudlera dávno vyřešená, pro Simonu s Agátou nikoliv. Dodnes si nemohou přijít na jméno a především Hanychová nevynechá jedinou příležitost, aby si do Krainové nerýpla. Ne nadarmo se říká, že "potrefená husa nejvíce kejhá”...

Jiří je už ale ze hry dávno venku. Šel si svou vlastní hokejovou cestou s občasnými průšvihy. Ovšem jeden z nich se opět dostal na přední stránky novin. Na podzim roku 2017 se pořádně opil v letadle a po posádce požadoval kokain. "Když se nedočkal odpovědi, naznačoval Hudler, že se dokonce chce vymočit do servisního stolku," popsal jeden z cestujících chování bývalého skvělého hokejisty. 

Kariéru už Hudler pověsil na hřebík a věnuje se především rodině. Jeho vyvolenou, jež bouřliváka dostala do chomoutu, se stala bývalá modelka Hanka Chymčáková. Pohledná brunetka mu porodila tři děti a vypadá to, že našla způsob, jak rebela zkrotit. Možná, že velká láska skutečně prochází žaludkem, protože Jiří se pořádně zakulatil. Kdo ho nezná, asi by nikdy nehádal, že se právě potkal se šampiónem NHL a výborným reprezentantem. 

Zajímá vás život i našich dalších hvězdných hokejistů? Podívejte se, koho má po boku například kapitán zlatých hochů z Nagana Vladimír Růžička.

Hudler působil na ženy jako magnet
Zdroj článku