Jihlavský rodák je žhavým želízkem v ohni na zlato z olympijských her v Paříži, které zanedlouho vypuknou. Lukáš Krpálek (33) je nejen skvělým judistou, ale také dvojnásobným tatínkem a manželem krásné ženy. V partnerce Evě (31) má sportovec největší oporu a palce mu jistě bude držet také tchán, který tak alespoň na chvilku přijde na jiné myšlenky. Tenisový boss je totiž stíhán za podvody.
Na svém kontě má Lukáš již dvě zlaté olympijské medaile. Před sebou má tak nelehký úkol, obhájit zlato. Tlak, který je na sportovce vyvinut, ale judistu nerozhází. Dokáže se skvěle zkoncentrovat a nevnímat nic jiného než svého soupeře.
Stydlivý obr a neskutečný sympaťák
Ostatně trpělivosti a zachování chladné hlavy ho doma učí roztomilé děti Antonín a Marianka. Když Lukáš zrovna netrénuje nebo nelétá po závodech, je tátou na plný úvazek a vychutnává si každou chvilku se svou úžasnou rodinou. Rozhodně tak není žádným vymetačem společenských akcí a pečlivě si vybírá, kam vyvede svou krásnou manželku. Nepotřebuje pozornost médií a dalo by se říci, že je až stydlivý. Každý rozhovor s ním je však za odměnu a všechny překvapí svou skromností a pokorou.
Manželka je Lukášovi velkou oporou
Jakmile ale přijme pozvání na večírek, společně s partnerkou Evou patří k ozdobám celého večera. Manželé jsou vždy sladěni na jedničku a vypadají jako z reklamy na štěstí. Lukáš si uměl opravdu vybrat, protože jeho manželka je pořádná kočka. Sportovkyni v sobě Eva nezapře. Dříve hrála basketbal a nyní se samozřejmě udržuje ve skvělé formě. Možná i z toho důvodu, že moc dobře ví, jaký je vrcholový sport řehole, tak jim to doma klape. Sám Krpálek mluví o své ženě jen v superlativech. „Když mě něco bolí, tak mě i masíruje. Nebo když mi naopak trochu otrne, říká, ať ještě neblbnu, snaží se o mě pečovat a stojí při mně,“ svěřil Krpálek webu Denik.cz s tím, že bez své ženy by nebyl tam, kde je.
Krpálek má ve své ženě poklad
Tito dva se zkrátka hledali, až se našli, protože také mladá paní Krpálková nedá na svého manžela dopustit. „Jestli mám v životě na něco opravdu štěstí, tak na muže, kterého jsem si vzala, a na naše krásné a zdravé děti, které máme,“ vyznala se Eva veřejně ze svých citů na sociálních sítích. Jedinou kaňkou ve spokojeném životě sympatického páru tak zůstává Lukášův tchán Ivo Kaderka. Tenisový boss byl letos v únoru vzat do vazby! Po necelých třech měsících byl pak bývalý prezident Českého tenisového svazu propuštěn z vazební věznice, ale tím velká kauza rozhodně nekončí.
Kontroverzní tchán může vyfasovat až deset let
Tenisu Kaderka šéfoval více jak dvacet pět let a do toho měl ještě další své byznysy. Myslel si však, že je nedotknutelný a nikdo nepůjde proti němu. Arogance a namyšlenost z něho jen sálá, ale známé pořekadlo, že na každého se voda vaří, se opět potvrdilo. Vlivný muž čelí obvinění z dotačního podvodu ve spolupachatelství a ze zjednání výhody při zadání veřejné zakázky, při veřejné soutěži a veřejné dražbě. Čas ukáže, jak jsou vyšetřovatelé důslední a jestli vůbec Kaderka nastoupí natvrdo do vězení. Za jeho činy by mu mělo hrozit až deset let za mřížemi.
Lukáš se pustí do bojů o olympijské zlato
Manželé Krpálkovi se ale samozřejmě na adresu povedeného tatínka a tchána nevyjadřují. Proč taky? Nemají potřebu být s kauzou jakkoliv spojováni a Lukáš má před sebou nejdůležitější zápasy nejen letošního roku. Vzhledem k tomu, že Paříž je skoro za rohem, bude mít Krpálem svou největší podporu nejspíš v hledišti. Společně s Evou pak bude Lukášovi držet pěsti celý sportovní národ, protože kdyby se mu podařilo znovu ovládnout svou disciplínu pod olympijskými kruhy, byl by to neskutečný úspěch.
Doma má Lukáš svá zlatíčka a jeden diamant v podobě manželky. Víte ale, koho si v současné době hýčká seladon Roman Šebrle?
Galerie: Lukáš Krpálek má nádhernou manželku a roztomilé děti
Dostávala jsem dřevákem na zadek: Herečka Zuzana Zlatohlávková otevřeně nejen o svém divokém temperamentu a tenisové kariéře
Nejčtenější články
Doporučujeme

“Nerada jezdím k tchánovcům, tchán se opije a pak má blbé řeči,” je nesvá Lucie

Kvíz: Burkert, Nagano, Ledecká. Jak dobře znáte nejen nedávné olympijské úspěchy našich sportovců?

Vajíčka za miliony nepocházejí od slepic: Fabergého vejce jsou symbolem luxusu a bohatství. Jaký je jejich příběh?

Kluka z obalu na Kinder čokoládu zná celý svět: Z Mattea Farneti vyrostl pořádný fešák. Slávu mu však chtěl ukrást jiný muž

“Potkala jsem tchána s milenkou, teď nevím, jak se zachovat.” Monika je bezradná. Načapala tchána a neví, jestli s pravdou ven

Vášnivá znamení zvěrokruhu, která snadno podlehnou pokušení. Jsou mezi nimi dobrodružní Střelci, velkorysé Váhy i okázalí Lvi

Anketa: Vyberte nejhezčí olympijské oblečení. V top sedmičce je také Česko, jehož kontroverzní a nadčasová kolekce rozděluje národ

Profil podvodníka. 5 překvapivých vlastností muže, který nemá problém vám zahnout

Jak dnes žije král podvodníků Viktor Kožený: Kuponová privatizace byla pro něho zlatý důl, naletěl mu každý desátý Čech










