Přejít k hlavnímu obsahu

Slyšeli jste někdy o bradavkovém orgasmu? Nevšedního vyvrcholení může dosáhnout každá z nás

Vyzkoušejte v ložnici něco nového. Orgasmu můžete dosáhnout i pouhou stimulací bradavek. Ovšem chce to mít vnímavého a především trpělivého partnera. Ale říká se, že trénink dělá mistra. Prozradíme vám pár triků, díky kterým dostanou vaše postelové hrátky zcela jiný rozměr.

Sex po padesátce: Nová etapa je vstupenkou do nového světa. 70 % žen mluví o rapidní změně

Váš život se možná sice přehoupl do nové etapy, nicméně i zralý věk může být vstupenkou do pestrého sexuálního světa. Podle vědců totiž dochází k prohloubení a vyšší intenzitě milostného prožitku.
svetzeny.cz

Známe více druhů orgasmu - vaginální, klitoriální nebo anální. Pravděpodobně už některý ve vaší ložnici proběhl, ne-li všechny tři. Je tak na čase přejít k další fázi absolutní rozkoše. Bradavkovému orgasmu. Bude to chtít ale trochu trpělivosti, protože každé tělo reaguje jinak a hlavně se nevzdávat po prvním nezdařeném pokusu. Tak s chutí do toho!

Trocha jemnosti

Nejdříve bradavky na rozkoš připravte. Nechte partnera, ať si s nimi něžně hraje, jemně je hladí prsty a neměl by zapomenout ani na dvorce. Sama poznáte, co vás více vzrušuje a můžete pak sama partnera navést. 

Zapojení jazyka

Nervové zakončení bradavek pořádně nažhaví milencův jazyk. Olizování krouživými pohyby společně se sáním bradavky může být pro některé ženy vstupenkou do světa orgasmu. Takových šťastných je ale jako šafránu, takže trpělivý partner může přistoupit k další fázi.

Info ikona
Muž, žena a prsa.

Cesta za orgasmem

Něžnosti máte za sebou a bradavky jsou připravené na trochu drsnosti. Silnější mačkání a zatahání může vyvolat nečekanou reakci, kdy vaším tělem proběhne velká vlna vzrušení. A když váš pan vyvolený zapojí i kousání, jste na nejlepší cestě za bradavkovým orgasmem.

Nebojte se experimentovat s pomůckami

Pokud se vám hned napoprvé nepodaří dosáhnout vyvrcholení, rozhodně nezoufejte. Nechte bradavky chvilku odpočinout a pak se s partnerem znovu vrhněte do experimentování. Můžete zapojit i kostky ledu, jemné pírko nebo přitvrdit horkým voskem či svorkami. Záleží na tom, jestli máte raději něžnosti nebo se nebojíte vzrušující bolesti. A když už budou bradavky odpočívat, můžete se věnovat jiným místům na těle nebo naopak odměnit partnera za jeho snahu v hrátkách s vašimi ňadry.

Zdroj článku