Přejít k hlavnímu obsahu

Zrcadlové datum 22.02.2022: Prý má moc otevřít pekelné brány. Obsahuje andělské i mistrovské číslo

Zrcadlové datum 22.02.2022 má magický význam. Někteří lidé věří, že prý má dokonce moc otevřít pekelné brány. Jak tomu je dle numerologů? Pojďme si toto výjimečné datum rozebrat a zjistit jeho skutečný význam.

Zrcadlové datum 22.02.2022 má prý moc otevřít pekelné brány

Za dva dny nastane magické datum 22.02.2022. Výjimečné je v tom, že se jedná o tzv. zrcadlové datum. Někdy se takové datum označuje také jako palindrom, což je výraz pro jakýkoliv zápis, který se zleva doprava čte stejně jako zprava doleva. Lidé věří, že palindromy mají zvláštní význam. Liší se však to, jaký magický význam je jim připisován.

Mohlo by se vám líbit

Numerologický význam chlapeckých jmen oblíbených v dětství našich babiček: Zjistěte, co symbolizují jména Josef, Jiří či Jaroslav

Josef, Jiří nebo třeba Jaroslav – tato chlapecká jména byla velmi populární v dětství našich babiček. Znáte jejich numerologický význam? Zjistěte, k čemu tato oblíbená jména své nositelky předurčovala. V článku vysvětlíme symboliku 5 nejpopulárnějších chlapeckých jmen roku 1950.
svetzeny.cz

Někteří jsou přesvědčeni, že zrcadlová data probouzí lidské vědomí, jiní věří, že otevírají pekelné brány. Řada lidí si od magického data 22.02.2022 slibuje nastolení rovnováhy či velkolepou událost. Tomu však nevěří astroložka Nina Kahn, která pro online magazín My Imperfect Life říká: „Nemyslím si, že se stane něco super velkého nebo významného. Tato data mohou mít něžnou energii. Můžeme si vybrat, zda se s ní spojíme, nebo se můžeme rozhodnout, že tak neučiníme.“

Numerologický význam zrcadlového data 22.02.2022

Numerologie rozhodně toto datum nevidí tak temně. Ba naopak, má to být jeden z nejromantičtějších dnů v tomto roce. Určitě se toto datum hodí pro zásnuby i svatbu. V datu se číslo 2 opakuje hned šestkrát. Číslo 2 je v numerologii důležitým spojovacím prvkem. „Číslo dvě symbolizuje v numerologii rovnováhu, dualitu a harmonii, takže jeho energie je celá o spolupráci a partnerství. Myslím, že energie působí skutečně sjednocujícím dojmem, protože jde o nalezení společného základu v našich rozdílech a nalezení síly mezi protichůdnými stranami,“ říká astroložka Nina Kahn.

Info ikona
Zrcadlo

Dle numerologa Joshe Siegela lze v tento den očekávat i odhalení pravdy. „Duchovní vliv 22. února 2022 souvisí s probuzením, vhledy a odhaleními směrem k vyššímu stavu mysli,“ říká numerolog. Domnívá se, že toto datum má moc spojovat lidi a vracet je zpátky k sobě. A to nejen, co se týče partnerských vztahů, ale i těch obchodních, pracovních či rodinných. Je to skvělý čas pro usmíření.
Když si součet rozložíme, bude vypadat následovně: 2 + 2 + 0 + 2 + 2 + 0 + 2 + 2 = 12.
1 + 2 = 3
Číslo 3 se v numerologii pojí s dobrou energií a skvělou atmosférou. Je to velmi pozitivní číslo, které stejně jako dvojka podněcuje k interakci s ostatními. Přeje rozšiřování okruhu přátel i seznamování. Pokud jste nezadaní, rozhodně neseďte v tento den doma. Máte vyšší šanci se seznámit se svou spřízněnou duší.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Koncem února se život zamotá třem znamením zvěrokruhu. Štíři i Vodnáři, mějte oči otevřené

Pozor nezadaní! Souhvězdí hvězd má silný vliv na milostný život tří znamení zvěrokruhu a nevinný flirt by se konečně mohl proměnit v něco vážného!
svetzeny.cz

Obsahuje andělské i mistrovské číslo

Aby toho nebylo málo, tento magický palindrom v sobě ukrývá i andělské a mistrovské číslo. O mistrovských číslech se více dozvíte v tomto článku. Jedním z nich je 22, které souvisí s budováním, průbojností a splněnými sny. Určitě je to skvělý den pro nové projekty, zvláště pokud půjde o týmovou práci.

Číslo 222222 (nuly se vynechávají) je číslem andělským. O těchto číslech a andělských vzkazech s nimi spojenými, jsme psali v tomto článku. 222222 souvisí s pozitivním naladěním. Je to andělský vzkaz, který vás nabádá k tomu, abyste svoji mysl udrželi klidnou a soustředěnou. Nepouštějte k sobě negativní energii. Vaši strážní andělé vám vzkazují, ať v tento den důvěřujete své intuici, pak vše bude v pořádku.

Zdroje: The Sydney Morning Herald, My Imperfect Life, Bustle, Sun Signs

 

 

Mohlo by se vám líbit

Tibetský horoskop: Číslo Meva je dané rokem narození a určuje váš osud i vitalitu. Zjistěte dle tabulky, zda vám náleží Meva 1, 2, 3 nebo jiná

Tibetský horoskop nepracuje jen s 12 znameními zvěrokruhu, ale i s čísly zvanými Meva. Dle naší tabulky si jednoduše dohledáte, jaká Meva vám náleží. Odvíjí se od ní prý náš osud i životní vitalita.
svetzeny.cz