Přejít k hlavnímu obsahu

Tibetský horoskop: Číslo Meva je dané rokem narození a určuje váš osud i vitalitu. Zjistěte dle tabulky, zda vám náleží Meva 1, 2, 3 nebo jiná

Tibetský horoskop nepracuje jen s 12 znameními zvěrokruhu, ale i s čísly zvanými Meva. Dle naší tabulky si jednoduše dohledáte, jaká Meva vám náleží. Odvíjí se od ní prý náš osud i životní vitalita.

Meva se v tibetském horoskopu odvíjí od roku narození

Tibetský horoskop pracuje s rokem narození. Od něj se odvíjí nejenom 12 znamení zvěrokruhu, ale i tzv. Meva (či Mewa). Mevy jsou spojeny s barvami, také se všechny vážou k určitému prvku. Číslo 1 symbolizuje bílou a železo, číslo 2 černou a vodu, číslo 3 indigovou barvu a vodu, číslo 4 zelenou a dřevo, číslo 5 žlutou a zemi, číslo 6 bílou a železo, číslo 7 červenou a železo, číslo 8 bílou a železo a číslo 9 hnědou a oheň. Každé z čísel je přiřazeno k určitému roku. Své číslo Meva jednoduše vyčtete z tabulky, kterou naleznete níže. Až zjistíte své číslo Meva, pokračujte níže na výklad tibetského horoskopu.

Info ikona
Tabulka Tibet
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Panny i Býci by si měli dávat pozor. Zrada přítele se blíží

Být zrazen v přítelem bolí. Tato tři znamení zvěrokruhu by měla mít oči na šťopkách od 15. února. Patříte sem i vy?
svetzeny.cz

Meva 1

Lidé s číslem Meva 1 bývají velmi vitální až do 71 let. Tibeťané věří, že během jejich života nastanou 4 těžké chvíle. S Mevou 1 se prý rodí dobrodruzi, kteří milují cestování a silné ženy. Osoby s touto Mevou prý mívají spíše těžší mládí než stáří. Jsou fyzicky zdatní.

Meva 2

Osoby s Mevou 2 bývají vitální do 61 let. V životě je prý čekají tři těžké zkoušky. Mají neuvěřitelnou sílu překonávat překážky. Tibeťané jim přezdívají „nezničitelní“. V životě se chtějí ostatním zavděčit, ale ne vždy se jim to daří. Mají mnoho přátel, ale jejich vztahy bývají povrchní. Holdují dobrému jídlu a mají sklony k neřestem.

Meva 3

Podle tibetského horoskopu lidé s Mevou 3 mohou po padesátce ztrácet vitalitu. Jsou to duševně silní jedinci, kterým nevadí, když v jejich životě nastane nestabilita. Rádi spí a jsou trochu majetničtí. V zaměstnání bojují s prokrastinací. Pravděpodobně bude v jejich životě více osudových partnerů.

Meva 4

Dle buddhistů bývají lidé s Mevou 4 velmi aktivní až do 65 let. Jsou velmi čistotní a přemýšliví. Rádi cestují. V životě prý zažijí hodně vzletů a pádů. Někdy mohou mít pocit nespravedlnosti, když vykonají dobrou věc, za kterou je však ve výsledku oceněn někdo druhý. Neženou se do svatby.

Meva 5

Lidem s Mevou 5 prý ubývá sil po padesátce. Čekají je údajně dvě těžká životní období. Jsou věrní. Neumí skrývat nervozitu. Moc necestují, drží se v místě bydliště. Jsou nároční a je těžké jim vyhovět. V životě mají šanci zbohatnout. Dbají na své vzdělání. Když se naštvou, je těžké je uklidnit.

Mohlo by se vám líbit

Tarotová předpověď pro 17.–19. února: Kartářka radí, kdy máme šanci změnit náš osud a v jaký den je třeba udělat bolestné rozhodnutí

Kartářka Alice Cross, která si také říká Alchymistka, pro vás připravila tarotovou předpověď na období od 17. do 19. února. Dozvíte se v ní, kdy máme šanci změnit náš osud a v jaký den je třeba udělat bolestné rozhodnutí.
svetzeny.cz

Meva 6

Lidé s Mevou 6 bývají aktivní až do 70 let. Dle tibetského horoskopu je čeká 5 těžkých životních období. Hodně cestují, rádi experimentují se svým vzhledem. Často u nich dochází ke střídání nálad. Bydlí daleko od svého rodiště. Je mu souzena velká rodina. Pokud jde o ženu, bude hlavou rodiny ona.

Meva 7

Lidé s Mevou číslo 7 jsou nejvitálnější ze všech, až do 80 let se budou cítit skvěle. Jsou to fyzicky zdatní a velmi aktivní jedinci. Jejich život může být chaotický a nepříliš stabilní. V životě je prý potkají čtyři těžká období.

Meva 8

Lidé s Mevou 8 dle tibetského horskopu bývají vitální do 50 let. V životě údajně zažijí tři těžká období. Řada z nich se usadí v jiném místě, než ve kterém se narodili. Jsou to příjemní a velmi hrdí lidé. Mají šikovné ruce. Přejí si velkou rodinu. Rádi drbou.

Meva 9

Tito lidé mají skvělou vitalitu, do 73 let zůstávají aktivní. Čeká je prý pět těžkých zkoušek. Jsou to hrdí lidé, kteří prahnou po materiálním zabezpečení. Táhne je to k přírodě, žijí mimo místo narození. V životě si musí dávat pozor na peníze a majetek.

Zdroj: The Free Dictionary

Mohlo by se vám líbit

Láska dle numerologie: Potřebujete inteligentního, věrného či romantického partnera? Ověřte si, zda se k sobě hodíte

Hodíte se k sobě s partnerem dle numerologie? Ověřte si, zda tomu tak je. Stačí znát datum narození vás a vašeho protějšku. Jednoduchým výpočtem zjistíte svá životní čísla, a pak už se jen podíváte na vzájemnou kompatibilitu.
svetzeny.cz