Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Koncem února se život zamotá třem znamením zvěrokruhu. Štíři i Vodnáři, mějte oči otevřené

Info ikona
horoskop

Pozor nezadaní! Souhvězdí hvězd má silný vliv na milostný život tří znamení zvěrokruhu a nevinný flirt by se konečně mohl proměnit v něco vážného!

Je úžasné někoho potkat, nezávazně randit a dobře se spolu bavit. Ale dříve nebo později vyvstává otázka: Jak by to mělo pokračovat? Je láska dost silná na vztah nebo je lepší jít každý svou cestou? U tří znamení zvěrokruhu bude toto rozhodnutí vyzrazeno z hvězd na konci února. Venuše a Mars jsou ve vzájemné konjunkci a dodávají jim odvahu konečně udělat krok a vstoupit do stabilního vztahu.

Váhy

Pro Váhy, které se nerozhodly, zda se zapojit do vztahu, nebo ne, konečně nadešel čas, kdy mohou činit správná rozhodnutí ve věcech lásky a života. Venuše v konjunkci s Marsem dodává vzdušnému znamení nezbytnou rovnováhu a obezřetnost, po které Váhy v takových chvílích touží, a dává jim dobrý pocit z toho, že nyní vstupují do vztahu se svou milovanou osobou.

Štír

Dost zkoušení a oťukávání! Pro svobodné Štíry, kteří cítí, že jsou chápáni, podporováni a milováni z celého srdce, je nyní souhvězdí Venuše-Mars báječnou příležitostí udělat další krok a začít nový vztah. Místo obvyklého ústupu je čas zaútočit – a Štír bude zaručeně odměněn!

Vodnář

Kvůli své povaze milující svobodu je pro Vodnáře často obtížné navázat pevné pouto. Díky vlivu Venuše a Marsu ale nezadaní na konci února konečně vědí, co chtějí – něco vážného, ​​se stálým partnerem po boku. Cítí sílu spojení mezi sebou a jejich milovanou osobou a cítí se dobře, když do této lásky vstoupili právě teď.

 

 

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.