Přejít k hlavnímu obsahu

Výklad z cikánských karet na zbytek léta: Nenechte se lákat na sladká slovíčka, karta Dům značí dobré základy

Zadívali jsme se na zbytek léta očima cikánských karet. Pojďte se podívat, co nám tyto karty věští pro následující zbylé slunečné dny. Prozradíme, že tématem bude láska, rozpory i nutnost za něčím možná udělat pořádně tlustou čáru. Cikánské karty patří mezi ty tvrdší a přísnější, proto rozhodně nečekejte sluníčková slovíčka, ale pořádné vyčinění.

Zloděj

Karta zloděje jednoznačně říká, že v našem okolí je někdo, nebo něco, co nám bere energii. Je to období, kdy nemáme štěstí a hrozí nám ztráty kvůli tomu, že někomu naletíme, uděláme špatné rozhodnutí nebo se sami dobrovolně vzdáváme něčeho, co je pro nás důležité. Ať už z nevědomosti, nebo z únavy a chuti už nic neřešit. Na tyto letargické pocity si tedy dejte pozor a buďte obecně ostražitější a nenechte se lákat na sladká slovíčka všeho druhu.

V partnerských vztazích karta naznačuje na možné brzdění ve vztahu, které činí váš partner. Možná mnozí zjistí, že se k sobě už nehodí, protože ten druhý vůbec nesdílí vaše hodnoty. Prubířským kamenem pak mohou být oblasti, které jsou naznačeny v dalších kartách, tedy rodina, otázka dětí nebo společné budoucnosti. Dá se říci, že pokud se tady objeví taková krize a nebudete mít společné plány, je čas se rozejít, jinak se budete okrádat o čas oba.

Numerologie: Jméno je váš osud. Spočítejte si, co přinese vám

Numerologie nabízí fascinující pohled na spojitost mezi jmény, čísly a osudem. Mnoho lidí nachází v numerologii inspiraci a návod k lepšímu porozumění sami sobě. Bez ohledu na to, zda věříte v tuto mystickou disciplínu nebo ne, jedno je jisté: vaše jméno je součástí vaší identity a přispívá k formování vašeho životního příběhu.
svetzeny.cz

Dítě

Karta naznačuje, že se někde mýlíme v letošním létě. V tématu dětí, rodiny či také toho, co je pro vás symbolicky "vaším dítětem". Tedy téma budoucnosti, společné partnerské či rodinné budoucnosti, pracovních plánů nebo projektů. Může tu nastat situace, že všechno bude jinak. Zvraty, změny, sundané masky, možná i vážnější rozpory. V tu chvíli je dobré se zastavit a opravdu posbírat to, co máte a změnit plány.

Karta ve spojitosti s dalšími vypadá na to, že pokud se letos v létě něco v těchto "důležitých projektech pro budoucnost" pokazí, už se to nenapraví, opravdu tam došlo ke škodě a ztrátě, nebyla to náhoda nebo neštěstí, ale spíše dlouhodobý proces, který se nyní provalil, a je důležité záležitosti přeplánovat. Podívat se na ně novým úhlem pohledu, vzít v potaz to, co se děje nyní a podle toho naplánovat, symbolicky až "nové těhotenství". 

Dům

Jak to je doopravdy? Jistoty máme v rukou. I kdyby se cokoliv zhroutilo, ten pevný základní kámen v rukou máme a celé to připomíná spíše situaci, kdy se hroutí to nepotřebné, obtěžující, to, co nás brzdí. 

Máme si s touto kartou jen dát pozor na to, abychom nezamrzli v minulosti či na něčem nelpěli a neuzavírali si tak cestu k budoucnosti. Je také třeba umět rozpoznat správnou míru, správný čas a nebýt zbrklý. 

Obrazně možná letos v létě zachraňujeme střechu nad hlavou a je dobré u toho nespěchat, nejednat pod vlivem emocí a vědět, že to pravé s námi zůstává a nic nebude tak horké, jak se uvaří a to i v případě, že přijdeme o nějaké pevné body, které tu byly dříve. I tady je znát, že ty pevné body patrně měly shnilé základy.

Numerologie: Spočítejte si svoje osudové číslo dle data narození a odhalte budoucnost

Věříte v to, že čísla mají skrytou moc a mohou odrážet naše osudy? Numerologie je starodávná praxe, která se zabývá významem čísel a jejich vlivem na naše životy. Pomocí numerologie můžete získat hlubší porozumění svému osudu a přijít na to, jaké výzvy a příležitosti vás čekají.
svetzeny.cz

Láska

A jak to bude do budoucna? Na tuto pozici nám vyšla karta Láska. Znamená nejen vztahy, usmíření, novou lásku, ale i celkové zlepšení všech oblastí života, včetně domova a financí. Dá se tak říci, že když přijmeme letní změny a opravdu začneme žít tak, jak nám osud nalinkoval, můžeme tak velmi snadno otevřít nevědomky dveře štěstí, které přijde samo.

Karta lásky je kartou svazků, příležitostí a smluv, které jsou přívětivé pro všechny zúčastněné, ale musí být uzavírány bez jakýchkoliv pochybností.

Sami si tedy určete, kam tento poslední proud letní energie vrhněte. Čím více budete mít ve svém životě uklizeno a čisto (viz předchozí karty), tím více té lásky pak přijde.

Zdroj článku