Přejít k hlavnímu obsahu

Výklad od Jany Rubešové: Vyberte si jednu ze 3 andělských karet, která vás nejvíce přitahuje a zjistěte, co vás čeká v následujících dnech

Máte hlavu plnou otázek, řešíte nějaký problém, nebo jste jen zvědaví, co přinesou následující dny? Zkuste na to přijít díky jedné z andělských karet, které i pro tento týden vyložila kartářka Jana Rubešová. Karta, která si vás intuitivně přitáhne, odhalí, na co se teď máte v životě zaměřit a co je vaším tématem.

Tři krásné Andělské karty, které jsou na první pohled úplně stejné. Přáli byste si vědět, co se skrývá na jejich druhé straně a jaký mají význam? I na to dojde. Nejdříve je ale potřeba, abyste si vybrali jen jednu z nich.

Jakou kartu zvolit?

V klidu se zadívejte na obrázek a všechny tři karty na sebe nechte chvilku působit. Brzy pocítíte, že si vás jedna z nich k sobě doslova volá a přitahuje vás svou energií. To je přesně ta karta, která v sobě nese poselství, které je teď důležité z nějakého důvodu právě pro vás. Zapamatujte si ji a níže si přečtěte, co vám karta říká. Náhody neexistují, proto se zkuste zamyslet, jaká je souvislost mezi poselstvím karty a vaší životní situací právě teď. Může vám to ulehčit rozhodování, ale i vaše další směřování.

Vyberte si jednu z těchto tří karet

Info ikona
karty

Přitáhla si vás karta vlevo

Archanděl Rafael

Tato karta je pro vás požehnáním, neboť archanděl Rafael přináší zdraví, léčení a hojnost. pomůže vám rozvíjet vaši intuici a vnitřní moudrost, pokud ho to požádáte. Archanděl Rafael rovněž ochraňuje poutníky na cestách, takže je to šťastná karta, pokud se chystáte cestovat. Jestliže jste léčitelé nebo si jimi přejete být, archanděl Rafael vám k tomu bude posílat Božskou energii. Pracuje v zeleném paprsku léčení a rovnováhy, a proto si představte, že vás obklopuje jasné zelené světlo, a požádejte o vedení. 

Afirmace: "Užívám si pocitu štěstí, zdraví a hojnosti." 

Numerologie vašeho minulého života: Zjistěte podle data narození, kým jste byli a jaké byly vaše vlastnosti

Datum vašeho narození není důležité jen pro rodné číslo do občanky a každoroční oslavu vašich narozenin. Není to jen pouhé datum. Do značné míry určuje kombinace čísel nejen vaší budoucnost, ale lze podle ní nahlédnout i do minulosti. Zjistěte s námi, kým jste byli v minulém životě a jaké jste měli charakterové vlastnosti.
svetzeny.cz

Přitáhla si vás karta uprostřed

Dobrodružství

Život je dobrodružství. Připravte se na překvapení a naplno využijte všechny příležitosti. Andělská moudrost vám radí, abyste se vymanili ze stereotypů a návyků, v nichž jste uvízli. Dělejte jiné věci a začněte znovu vnímat kouzlo života. Jestliže se vám cesta před vámi zdá temná, počítejte si tak, jako byste prozkoumávali tmavé místo. Požádejte své anděly, aby vám na cestu posvítili. Poté naslouchejte znamením a signálům, které vám naznačí, kam a jak jít. Poznávejte nové se vzrušením a odvahou. Tyto vlastnosti vám přitáhnou hojnost finanční a profesních příležitostí a oživí vaše vztahy. Andělé vás inspirují k tomu, abyste postupovali vpřed s očekáváním a nadějí.  

Afirmace: "Jdu dychtivě vstříc dobrodružstvím života."

Přitáhla si vás karta vpravo

Vlastní hodnota

Pocit vlastní hodnoty vede k sebedůvěře, očekávání úspěchu a schopnosti milovat. Stanovte si jasné hranice a limity a nedovolte druhým, aby je překračovali nebo aby vámi manipulovali. Získáte si tak respekt. Když si vážíte sami sebe, stáváte se otevřenými a přátelskými, neurážíte se, a naopak jste ochotni druhým odpouštět. Připomínejte si, že jste sympatičtí a že si zasloužíte lásku. Nedovolte druhým, aby zneužívali vašich citlivých míst. Postavte se sami za sebe a věřte si. Se skutečným vědomím vlastní hodnoty vyzařujete zlatou auru, která obklopuje i druhé a vyvolává i v nich dobrý pocit. Požádejte svého anděla, aby vstoupil do vaší aury a vedl vás. 

Afirmace: "Věřím si a znám svou cenu." 

Pokud něco řešíte a nevíte, jakým směrem se v životě vydat, jsem tu pro vás. Neváhejte se na mně obrátit,“ říká Jana Rubešová.

Info ikona
Jana Rubešová

Medailonek: Kdo je Jana Rubešová?

Výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí, které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku. Máte-li zájem, můžete vstoupit do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete těšit na afirmace a týdenní a měsíční kartičky, které vám pomohou ukazovat cestu," říká Jana Rubešová.

Janu můžete kontaktovat přes webové stránky: www.janarubesova.cz.

Zdroj článku