Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop na leden 2024: Co čeká jednotlivá znamení v prvním měsíci nového roku?

Příští rok pocítíte ze všeho nejvíce, jak technologický pokrok ovlivňuje vaše životy. Může to být ovšem v pozitivním i negativním smyslu slova. Merkur dokončuje svoji retrográdní fázi a od Nového roku bude vaše mysl jasnější, než byla dříve. Leden podporuje vizionáře a přináší každému jeho osobní múzu.

Beran

Berani jsou přirození průkopníci a jsou připraveni na větší plány, než měli loňský rok. 11. ledna se otevře prostor pro vaši kariéru a vaše kariérní sny. Pamatujte si, že pánem situace jste vy. Vesmírná energie vás donutí, abyste zazářili a věnovali se svým schopnostem. Během lednového úplňku pak odhoďte všechna omezení a dejte průchod vašim vizím.

Býk

Leden je pro vás měsícem sebepoznání. Zbavte se všeho starého, co vás omezuje, a dejte prostor novému. Vzpomeňte si na kariérní změny, které jste prožili během roku 2023. Není konečně čas změnu dotáhnout do konce? Jupiter vám propůjčí optimismus a víru ve vás samotné.

Blíženci

Potkalo vás od března do června něco, co byste chtěli vrátit zpátky? Díky Plutu budete mít od 20. ledna šanci. Nejprve se však budete muset naučit trpělivosti. Kozoroh vás bude táhnout do stínů, zkuste je ale ignorovat. Odhalte svoje nejniternější touhy a po 26. lednu získejte veškerou energii k jejich dosažení.

Rak

Vaše srdce touží po klidu a útulnu, ale realita bude jiná. Připravte se na nečekané situace a rušno ve vztazích. Vnímáte se jinak, než vás vnímá okolí, a to vám přináší řadu potíží. Zkuste hlubokou sebereflexi a napojte se na vlnu lásky. Odpusťte a odstraňte z vašeho života veškerou zášť, kterou cítíte.

Lev

Tento měsíc se věnujte vašemu zdraví, které může být koncem měsíce oslabené. Aktivujte v sobě odvahu zkusit něco nového, abyste se přiblížili vašemu snu. Následujte své srdce dřív, než vás realita po 11. lednu opět donutí vrátit se nohama na zem. Od 20. ledna vás čeká velká změna ve vztazích, tak se uvolněte, aby změna byla co nepozitivnější.

Panna

Během ledna se ozve vaše kreativní stránka. Od 11. ledna budete vyvíjet nové způsoby, jak dělat dosud zažité stereotypy. Využijte vliv Marsu a Kozorohu k pohybu. Díky němu se zbavíte stresu a obav, které by vám do nového roku mohly uškodit. Vneste do vašeho života romantiku, do které můžete zapojit všechny vaše smysly.

Týdenní horoskop od 25. do 31. prosince: Býci vylezou z ulity, Štíři řeknou konečně pravdu

Je tu poslední týden letošního roku, kdy stojí Slunce ve znamení zemského Kozoroha. Tyto dny významně ovlivní úplněk v emocionálně založeném Raku. Proto se nenechte zaskočit tím, že budete mít emoce jako na houpačce. Uzemněte se dobrým jídlem a procházkami v přírodě. Neodkládejte ale řešení toho, co vás tíží. Je vhodná doba na úklid toho, co nám už neslouží. Co dalšího nabídnou planety jednotlivým znamením zvěrokruhu? Nahlédněte do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

Váhy

Domov je tam, kde je vaše srdce. Možná vás několikrát napadlo, že byste se prostě mohli sbalit a odjet, ale dosud vás něco drželo zpátky. Od Nového roku se to změní a vy se můžete vydat na místa, která vás vždy lákala. Nezdržujte se tam však příliš dlouho, jinak návrat zpět bude velmi těžký. Od 26. ledna si můžete vytvářet nové vztahy a přátelství.

Štír

Připravte se na explozi nápadů a plánů, které se vám vynoří v lednu z hloubi mysli. Těžké zkušenosti z minulého roku vás naučili vážit si toho, co je nejdůležitější, ale letos se nebojte trochu zariskovat, abyste dosáhli svých snů. Od 13. ledna se vaše smysly zbystří a začnete vnímat věci jiným způsobem. Po 26. lednu můžete vypilovat oblasti, ve kterých jste dosud selhávali v oblasti kariéry.

Střelec

V lednu nejvíce myslete na vaše hodnoty. Zůstávejte neoblomní a stůjte si za svojí životní filozofií. S příchodem 11. ledna se pro vás otevře brána hojnosti a bezpečí a také možná vyřešíte konečně problém, který se s vámi táhne již od listopadu. Jupiter v Býku vás nutí, abyste byli upřímní a nechali za sebe mluvit své srdce.

Kozoroh

Začátek ledna se zaměřte na svoje finance, investice a příjmy. První dva týdny se snažte provést změny ve svém pracovním životě, abyste měli klidnější každodenní rutinu. Od 26. ledna naleznete i odvahu postavit se lidem, kteří vás dosud brzdili v kariérním rozletu. Výsledkem budete mile překvapeni.

Vodnář

Pokud chcete dosáhnout optimálních výsledků, musíte se naučit respektovat své vlastní hranice a naučit se říkat „ne“. V lednu máte prostor pro svoji hlubokou transformaci, díky které se dramaticky změní váš život. Od 21. ledna budete mít dostatek času k odpočinku a introspekci. Dopřejte si luxus bez výčitek.

Ryby

Rok 2023 jste využívali k tomu, abyste zjistili, kdo vlastně jste. S příchodem ledna by vám to už mělo být jasné a váš život tak konečně dostane jasný směr. Využijte čas ke svým touhám, aniž byste si je zkoušeli neustále rozmlouvat. Jste to konečně vy, tak si dopřejte svobodu a splňte si své sny.

Numerologie lásky pro rok 2024: Které číslo bude mít šanci na nový vztah?

Rok 2024 představuje v numerologii číslo osm, které je chápáno jako symbol změny, úspěchu a transformace. Pokud jde o vztahy a romantiku, zjistíte svoji budoucnost velmi snadno. Stačí jednoduše spočítat číslo vaší životní cesty a dozvíte se odpovědi na to, co vás čeká ve vašem milostném životě v následujícím roce.
svetzeny.cz
Zdroj článku