Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 8. do 14. ledna: Berani se budou hroutit, Ryby už nesmí utrácet

Je před námi další věcný a praktický týden, a to díky vlivu průchodu Slunce znamením Kozoroha. Pokud se vám dosud nepodařilo dostat se do pracovního tempa, už vás k tomu události donutí. Co dalšího čeká zrozence jednotlivých znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Začátek ledna jste sice možná sršeli energií, ale je otázka, jestli jste si na svá bedra nevzali úkolů moc. Když se cítíte silní v kramflecích, nic není problém, ale když nestíháte, začnete se hroutit. Nenechte paniku, ať vás převálcuje a řešte věci s rozvahou. Pomocnou ruku nabídnou kolegové či přátelé, jen se nestyďte je o to poprosit.

Býk

Tento týden nabídne příležitosti k velmi zajímavých setkáním, tak mějte oči otevřené. Je tu šance potkat nové a zajímavé lidi, od nichž můžete získat velice užitečné informace. Pokud řešíte nějaké důležité životní dilema, dobře zvažte všechna pro a proti. Nyní není nejvhodnější doba na velké změny.

Blíženci

Nyní máte skvělou šanci užívat si plnými doušky lásku a romantiku. Prožívejte každou chvíli a neřešte nic, co není právě teď důležité. Všechno má svůj čas. Pozornost věnujte i mnohem prozaičtějším věcem, například plánování preventivních prohlídek u lékaře nebo zaplacení pojistek a povinného ručení.

Datum narození vám propůjčuje magický dar. Trojky umí tvořit i ničit, mistrovská jedenáctka má nadpřirozené schopnosti

Věříte-li na věci mezi nebem a zemí, víte, že nic není náhoda a vše se děje s určitým záměrem. Z hlediska numerologie a astrologie hraje zásadní roli například vaše datum narození. Energie čísel vám dala do vínku nejen vaše schopnosti a vlastnosti, ale i magický dar, o které dost možná ani nemáte tušení.
svetzeny.cz

Rak  

Ve vašem životě stále vane svěží vítr a pravděpodobně vás čekají velké změny, hlavně v pracovní sféře. Toužíte po uznání a respektu okolí, ale ve skutečnosti se trošku bojíte, zda všechno zvládnete. Není ale důvod. Pokud byste nebyli na danou věc připraveni, nabídka by nepřišla. Své pocity si nechte pro sebe, není důležité se svěřovat lidem na potkání.  

Lev

Máte teď dost možná pocit, že se vám nic nedaří a okolí vás nechápe. Zkuste brát věci trochu více zlehka. A uvědomte si, že nezáleží jen na vás. Pozitivní sobectví je sice fajn, ale všechno má své hranice. Neodmítněte pozvání na akci, jež se bude týkat duchovního rozvoje. Možná se vám povede vyřešit jeden dávný problém.

Panna

Vaše rozpoložení je tento týden pozitivní. Náležitě si to hýčkejte a nenechte si dobrou náladu kazit stesky někoho ve svém okolí. Využijte nyní svoji energii k reorganizaci všech svých aktivit, a to jak pracovních i soukromých. Naplánujte si ve svých dnech více volna sami pro sebe. Nemusíte pořád jen pracovat nebo něco zařizovat. Zkuste být někdy „jen tak“.

Karma zvěrokruhu 2024: Jaký bude nový rok pro vaše znamení zvěrokruhu?

Věříte na karmu? V buddhismu se tímto slovem označuje přírodní zákon příčiny a následku. Každý sklidí jednoduše to, co zasel. Vrátí se všem lidem to, co sami udělali špatného nebo pro svůj vlastní prospěch. A dříve či později se jim to vrátí. Jaká bude vaše karma zvěrokruhu 2024. Co čeká právě vaše znamení?
svetzeny.cz

Váhy

Pokud vás už delší dobu trápí nějaké zdravotní potíže, je právě teď vhodná doba na jejich řešení. Hlavně už nic neodkládejte. A nezapomeňte si udělat radost. O Vánocích jste mysleli hlavně na ostatní, tak si teď dopřejte i něco pro sebe. Hlavně žádné výčitky, dávejte sami sebe konečně na první místo.

Štír

Stále se vám do života vrací stejné starosti. Je to proto, že vás Vesmír nutí k tomu, abyste je už vyřešili jednou provždy. Pokud se neumíte rozhodnout, zeptejte se sami sebe, co vám říká srdce. To je správná cesta. Zkuste jednat a myslet pozitivně. Pamatujte, že se vám vrátí taková energie, jakou vy sami vyšlete do světa.

Střelec

V tomto týdnu se soustřeďte na zvelebování domácnosti. Je vhodná doba na nákupy nábytku, zařízení a věci dlouhodobé spotřeby. Využijte povánočních slev. Pokud nic nepotřebujete, zútulněte byt alespoň novými květinami nebo dekoracemi, zapalte svíčky a uvařte něco dobrého. Nyní je důležité, aby bylo všem členům rodiny doma dobře.  

Horoskop lásky na rok 2024: Která znamení budou mít v lásce štěstí a která smůlu?

Chcete vědět, jaký pro vás bude nový rok, který se nezadržitelně blíží? Co vás čeká a nemine na poli romantiky, na co se připravit. Budete stále hledat tu pravou lásku? Nebo se rozejdete? Zůstanete s partnerem stále spolu a spokojení? Pojďte spolu s hvězdami odhalit, jaký bude horoskop lásky na rok 2024.
svetzeny.cz

Kozoroh

Vaším tématem bude pokora a vděk. Zkuste si procítit vděčnost za všechno, co máte a uvědomte si, že vůbec nic není samozřejmost. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo by potřeboval pomoc, neváhejte. Možná přijde okamžik, kdy vám to dotyčný bude moci oplatit. Pohodu si užijete ve vztahu, kde vládne láska a harmonie.  

Vodnář

Je příznivá doba zamyslet se nad dalším vzděláváním nebo rozvíjením svých dovedností. Bude vám to k užitku nejen v zaměstnání, ale i v soukromém životě. Nebojte se neúspěchu, pokud budete něco dělat s radostí a láskou, čeká vás skvělý výsledek. Víkend nabídne možnost setkání s přáteli. Zdržte se ale nevyžádaných rad.

Ryby

V tomto období si dejte pozor na rodinný rozpočet. Hrozí, že budete utrácet více, než si můžete dovolit. Potraviny raději nakupujte podle seznamu a obchodům a e-shopům s oblečením se vyhněte obloukem. Máte-li děti, zaměřte se nyní na jejich školní výsledky a pokud budou potřebovat, věnujte jim více času než dosud.    

 

Afirmace pro jednotlivá znamení v týdnu od 8. do 14. ledna 2024
Zdroj článku