Přejít k hlavnímu obsahu

Tři nejméně atraktivní znamení zvěrokruhu: Štířům zůstanou oči pro pláč

Info ikona
Horoskop

Právě Štíři totiž vévodí tomuto nepopulárnímu žebříčku. Atraktivnost samozřejmě určitě mnoho faktorů a často jde o subjektivní pocit. Znamení zvěrokruhu však umí o lidech a především o jejich povaze, rysech chování a podobně, hodně říct. Jak je to tedy s atraktivitou? Která znamení v tomto žebříčku zabírají první místa?

Ač se to nemusí zdát atraktivita má vliv na lidské životy a to mnohdy víc, než si sami myslíte. S těmi, kteří se nám líbí a jsou pro nás nějakým způsobem přitažliví, jednáme jinak, i když často nevědomky. Je nám s nimi dobře, proto přirozeně vyhledáváme jejich společnost. Atraktivní lidé mají často výhody, například na pracovních pohovorech, v navazování přátelství, žádosti o vyšší plat a podobně. 

Štír (23. října - 21. listopadu)

Jde o znamení, které je silné, energické. Umí se velmi často rozhodovat, přebírá onu zodpovědnost a vůdčí schopnosti jsou pověstné. Žebříček nejmenší atraktivity vedou. Jsou to lidé, kteří nevěří v podstatě nikomu, podezřívají druhé, hned je soudí a čekají od nich to nejhorší. Podvědomě přemýšlí, kdo je zase zraní. V partnerském vztahu jsou ti, kteří hodně a na vše žárlí. Rádi jsou ti, kteří všemu velí. Než se z vás stanou přátelé, trvá to. Když jeho moc přeroste v absolutní, má tendence stát se absolutním vládcem. Ta moc mu však může stoupnout do hlavy.

 

Přitažlivost podle znamení zvěrokruhu: Berani jsou sebevědomí, se Střelci se vždy zasmějete

svetzeny.cz

Váhy (23. září - 22. října)

Druhá příčka patří Váhám, pro které je největším životním strašákem samota. Bojí se, že budou žít sami. Hledají proto už od útlého věku lásku, někoho, kdo s nimi bude žít a to do konce života. Udělají pro to cokoliv, mohou být tedy někdy spíše urputné a působit tak, že chtějí druhého uhnat za každou cenu. Někdy si zapomenou vážit sami sebe. Jsou to lidé ctižádostiví, laskaví, milující, netrpěliví. V životě chtějí rovnováhu a nemají rádi hádky. Obrovská očekávání mohou někdy splasknout jako mýdlová bublina a Váhy si tak musí začít hledat nové podněty a cíle. 

 

Díky čemu jsou ženy atraktivní: Velká prsa nebo skvěle vyrýsovaná postava nejsou to nejdůležitější

svetzeny.cz

Býk (20. dubna - 20. května)

Pomyslnou bronzovou příčku zaujímají Býci, kteří jsou dosti tvrdohlaví, ale také oddaní a milující. Touží po silném a pevném vztahu, kterému vládne fyzický kontakt, který je pro ně důležitý. Někdy může být těžké je potěšit, protože nebývají nadšení z maličkostí. Vidí jen své cíle a druhé lidi umí k tomu, aby dosáhli svého, využít. Někomu se může zdát, že jste až příliš agresivní a majetničtí. Především proto, že ne vždycky umíte vyjádřit správnými slovy a činy to, co chcete a potřebujete. Jste k přátelům a rodině loajální, často se chováte shovívavě. Neustále hledáte způsoby, jak dostat to, co chcete. Partnera umíte chránit a ukázat mu svou náklonnost.

 

Zdroj článku