Přejít k hlavnímu obsahu

Nejsmutnější znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně?

Jste první, kdo má v očích slzy u dojemného filmu nebo při loučení? Cítíte smutek pokaždé, když se něco neděje podle vašich představ? Někdo emoce prožívá víc než druhý a může na to mít vliv právě znamení zvěrokruhu. Patří vaše znamení mezi ta nejsmutnější?

Někteří lidé mají už v povaze zakódovanou radost. Umí se těšit z maličkostí, vidí ve všem to dobré a pozitivní. A pak jsou tady ti, kteří se na svět koukají přes pesimistické brýle. Mají sklony být smutní při každé příležitosti a odtud je jen krok ke špatné náladě. Jaká znamení mají sklony k tomu být smutná?

Býk

I když na první pohled mohou Býci vypadat jako nevýrazní jedinci, kteří mají sklony k tajnostem, neznamená to, že se v nich neodehrávají žádné emoce. Smutek může být jejich primární emocí, když se objeví nějaké změny. Ty totiž nemají rádi. Jsou to tvrdohlaví jedinci, takže své pocity neventiluji o to víc vše drží v sobě. Býci obecně nemají rádi nudu a pocity stagnace, které jsou jejich noční můrou. I to může být spouštěčem ke smutku. Jejich komfortní zóna je pro ně důležitá, mají-li z ní vystoupit, je to příliš těžké a stresující, což způsobuje, že se Býci cítí osamělí a také smutní. Ventil je pro ně pláč, který praktikují pouze doma, kde je nikdo nevidí.

Nejhorší znamení zvěrokruhu v posteli: Berani jsou namyšlení a sobečtí, Vodnáři toho moc nepředvedou kvůli lenosti. Patříte sem i vy?

Která znamení nejsou v posteli až tak oslnivá? Do tohoto seznamu nechce patřit nikdo. Astrologie a především pak jednotlivé charakteristiky znamení mohou být více či naopak méně nakloněny milostným dovednostem.
svetzeny.cz

Panna

Jde o praktické a strategické znamení, které si vede velmi dobře při organizaci. Jsou to však lidé, kteří velmi často a rádi přemýšlí a analyzují nejrůznější věci. A právě tohle je může vést k emočnímu stresu a smutku. Vytváří si vlastní příběhy a především pak katastrofy, které se možná v realitě neprojeví, ale Panny se dostatečně vystresují už jen ve své hlavě. Chtějí být vždy o krok napřed a pokud se jim to nedaří, způsobí to smutek. Lidem okolo mohou Panny připadat klidné a stabilní, své smutky si totiž řeší ve svém nitru a za zavřenými dveřmi. Nikdy nepřestanou v hlavě promýšlet, co vše se může stát, což je může dostávat do depresí.

Váhy

Váhy v životě netouží po ničem jiném než po rovnováze. Chtějí mít pohodu v práci i ve vztazích. Když mají pocit, že se rovnováze vzdalují, pak je to pro ně emočně vypjatá situace. Chtějí mít vše pod kontrolou a k tomu jim poslouží právě rovnováha. Vymknou-li se věci kontrole, stávají se smutnými a zadumanými. Mají tendenci spolknout svůj hněv a snažit se dělat, že se nic neděje. Uvnitř nich se však odehrává spousta emocí. Máte-li ve svém okolí Váhy, je dobré se jich čas od času zeptat, jak se jim daří. Možná potřebují pomoc nebo objetí, ale sami si o to neřeknou.

 

Zdroj článku