Přejít k hlavnímu obsahu

Mayský horoskop a jeho znamení: Zjistěte, zda jste netopýr, jaguár, veverka, želva či něco jiného

Info ikona
Mayský horoskop

Stejně jako jiné kultury, i Mayové mají svůj horoskop. Ten čítá celkem 13 znamení. Zjistěte, zda jste netopýr, jaguár, veverka, želva či něco jiného. Každé znamení má své unikátní povahové vlastnosti, které jste vy?

Mayský horoskop a jeho znamení

Je velmi zajímavé zjistit, že různé kultury po celém světě, ať už jsou to Řekové, Římané, Keltové či Číňané, se protínají v tom, že mají své horoskopy. Ty pracují s datem narození, někdy dokonce i s jeho časem. Mayové, které dnes vnímáme jako výborné astronomy a matematiky, také nezůstali pozadu, a vytvořili si svůj vlastní horoskop se 13 znameními. Zajímavé je, že Měsíci přikládali větší význam než Slunci. Zjistěte, jaké znamení jste dle mayského horoskopu vy.

Využijte energii Měsíce pro svůj prospěch: Ubývající Měsíc vám pomůže se uvolnit, novolunní vám pomůže udělat si jasno v budoucnosti

svetzeny.cz

Netopýr (26. července – 22. srpna)

Netopýři se pyšní tím, že jsou to velmi charismatické vůdčí osobnosti. Vystupují sebevědomě a rázně. Jsou energičtí a umí si užívat života plnými doušky. Svého partnera ochraňují. Jsou nezávislí a nespoutaní.

Štír (23. srpna – 19. září)

Pozor – mayský Štír nemá nic společného se Štírem dle klasického horoskopu. Spíše jeho povaha odpovídá Panně. Jsou to přemýšlivé osobnosti s analytickým myšlením. Dovedou být objektivní. Problémy umí řešit v klidu. Jsou starostliví a milují celým svým srdcem.

Jelen (20. září – 17. října)

Jelen je znamením, které má v sobě cit pro krásno. Jsou to citliví a umělecky založení lidé. Mají kolem sebe uklidňující harmonickou auru. Nemají problém projevit své city. Jsou milí a působí velmi elegantně a na úrovni.

Sova (18. října – 14. listopadu)

Sovy mají skvělou intuici a jsou moudré, mnohdy se však příliš uzavírají do svého vnitřního světa. Jsou to dobří rádci a posluchači. To z nich dělá skvělé psychology. Jejich emoce a nálady mohou procházet turbulentními změnami.

Páv (15. listopadu – 12. prosince)

Jak už název znamení napovídá, Pávi se rádi nosí, poutají pozornost a sklízí obdiv. Záleží jim na společenském postavení. Jsou velmi kreativní a srší dobrými nápady. Jsou to rození optimisté, kteří si života užívají plnými doušky.

Krokodýl (13. prosince – 9. ledna)

Krokodýli jsou velmi přátelští a optimističtí lidé. Snadno se s nimi sblížíte. Nemají rádi, když je omezována jejich svoboda a je na ně vyvíjen nátlak. Než se do něčeho pustí, dobře si nastudují, ce je čeká. Hodí se pro kariéru ve vědě a zaměstnání, které vyžaduje detailní práci.

Znamení zvěrokruhu, která mají největší šanci zbohatnout a uspět: Dle nové studie vedou Raci, Lvi a Berani

svetzeny.cz

Opice (10. ledna – 6. února)

Opice je bezpochyby znamením, se kterým si užijete nejvíce srandy. Nemá nic společného s Opicí z čínského horoskopu. Je to znamení, které je hravé a umí projevit dětskou radost. Hlavní jsou pro Opici její přátelé. Je to společenský tvor.

Sokol (7. února – 6. března)

Lidé narození ve znamení Sokola jsou velmi vnímaví a bývají také duchovně založení. Ostatní oceňují jejich přímost a moudrost. Nejlépe se uplatní ve vedoucích pozicích, mají přirozenou autoritu. Bývají to ti nejlepší rodiče.

Jaguár (7. března – 3. dubna)

Jaguáři jsou velmi vášniví, vše dělají s neskutečným zápalem pro věc. Nebojí se jít do rizika a přijmou téměř jakoukoliv výzvu. Jsou to silní vůdčí osobnosti. Překypují energií a potřebují dostatek fyzické aktivity.

Liška (4. dubna – 1. května)

Lišky jsou velmi pracovité a je na ně spolehnutí. V životě chtějí mít pohodu, bezpečí a stabilitu. Bývají silně propojené se svou rodinou a blízkými. Rády pomáhají ostatním. Ve vztazích bývají věrné a milují až za hrob.

Had (2. května – 29. května)

Hadi jsou velmi inteligentní lidé, kteří se rádi učí novým věcem. Bývají zvídaví a neustále se vzdělávají. Ostatní je uznávají a mají je za přirozenou autoritu. Snadno dosahují svých cílů. Partnerovi bývají věrní. Jsou to skvělí spisovatelé i učitelé.

Veverka (30. května – 26. června)

Veverky jsou velmi pracovité a rády na sebe strhávají pozornost. K životu potřebují kontakt s ostatními, jsou to společenští tvorové. Jsou citlivé, mají pro druhé pochopení a zároveň jim neschází smysl pro humor. Jak jde o peníze, umí být veverky velmi impulzivní.

Želva (27. června – 25. července)

Želvy jsou znamením, pro které je rodina vším. Jsou pracovité a vnímavé. V práci potřebují prostředí, kde se budou cítit dobře. Jsou ekologicky založené a záleží jim na přírodě. Svým partnerům jsou věrné a preferují stabilní dlouhodobé vztahy.

Zdroj: Azulik.com


 

Poznejte léčbu pomocí energie ze stromů: Jilm vám pomůže zklidnit mysl, borovice zase posiluje nervový systém a pomáhá k dlouhověkosti

svetzeny.cz